ProfiBOX - dotazy, ohlasy, akce, kritika...

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

ProfiBOX - dotazy, ohlasy, akce, kritika...

Příspěvekod lukaskon » čtv 13. lis, 2003 12:47

KOukám, že se tu pohybuje pár rozumných lidí, co se o takový sporty zajímá. Takže si tuto stránku dávám do oblíbenejch. :roll:
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

 

čusík

Příspěvekod Anonymní » čtv 13. lis, 2003 13:16

Ahoj Lukáši,

prosím tě nevíš co se to konná zítra za akci v Lucerně?

Masta
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod lukaskon » čtv 13. lis, 2003 13:18

Jen tak pro ty co zajímá box tak nejbližší zápas je v Praze v Lucerně 14.11. bude tam mít zajímavý zápas Petr Sedlák a v dalším nastoupí Dan Jerling, celkem bude na programu 7 duelů. Velmi zajímavé utkání o titul bude k vidění 12.12. v Hiltonu a představí se v něm Luboš ©uda. Jinak já buudu mít poslední utkání v tomto roce 29.11., ale až v Německým Cottbusu.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod lukaskon » čtv 13. lis, 2003 13:23

Jojo, to zrovna vím, koukni třeba na moje stránky do novinek (www.profiboxing.cz), ale já ti tu i zkopíruju něco co jsem psal nějakýmu známýmu:

První zápas je bez české účasti a tedy pro českýho fandu naprosto nezajímavý a co se týče boxerské úrovně tohoto duelu tak o té bych také pochyboval.
Druhý duel mezi Jerlingem a Zellerem je podle mě největší tahák a asi i jediný dobrý duel, ale můžu se mýlit a nemusí to splnit moje očekávání. Jerling naposledy v Hiltonu boxoval parádně, ale je na supertěžkou váhu podle mě moc lehkej. Jeho soupeř vypadá velmi kvalitně a tento duel by mě zajímal.
Hrabák - Ivičuk, tak Hrabák je jen průměrný borec a myslím, že Ivičuka porazí, nečekal bych od tohoto duelu žádnou kvalitu.
Botoš - Kutasov, náš borec je podprůměrný a totéž si myslím i o jeho soupeři. Počítám, že zápas bude vyrovnaný a bude se boxovat na body.
Horáček - Keckéš, Horáček je podle mě už na odpis, ale na posledním zápase v Hiltonu byl skvěle připraven a možná se ještě kousne. Ale je to jedno, protože Keckéš je úplná ostuda a jestli ho Horáček jasně nezmydlí před limitem tak nevím nevím.
Bilak - Toupatilov, Bilak není nejhorší a Toupatilov je velmi technický, ale příliš lehký a nemá anci ve střední váze uspět, tento zápas by měl Bilak vyhrát před limitem.
Sedlák - Dubjago, to může být pohledný duel, jelikož Sedláj sice není žádný technik, ale je to velký bojovník. Tento duel vidím vyrovnaně, ale věřím, že zvítězí Petr.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Mike Tyson

Příspěvekod Anonymní » čtv 13. lis, 2003 13:24

Tak když už jsme u diskuze :))
Co si myslíte o tom, že Mike Tyson podepsal smlouvu na zápas v K-1? Má šanci? Dostane?

Jsem zvědavej na Vaše názory.

Btw. Podle posledních informací (nemusí být pravdivé) by měl nastoupit k zápasu z japonským (já vím že to není Japonec pozn. pro rýpali) "polobohem" AKEBONEM, kterého proslavil poněkud jiný sport - SUMO.
Nepřijde Vám to už trochu bizardní?

Masta
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Neboj

Příspěvekod Anonymní » čtv 13. lis, 2003 13:28

Neboj neboj.... :)

tvoje stránky mám pod dohledem...ale koukal jsem tam právě nedávno a info jsem nenašel ....
Na Luboše ©udu bych se šel rád podívat, viděl jsem pár zápasů a je to fakt "Pitbull" ...to budu muset zvážit, zejtra to asi nestihnu.... V tom Hiltnu maj být vložený zápasy v Muay Thai nevíš o tom něco?

Masta
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod lukaskon » čtv 13. lis, 2003 13:37

To MASTA: promiň, ale nemám teď čas musím zbalit a jet do Berlína na sparingy, takže k Tysonovi Ti něco napíšu později, ale o tom vloženým zápase nevím nic.


Jinak mám v přípravě stránky, kde by si mohli všichni volně stahovat videa posledních zápasů boxu (jako zápasy De La Hoyi, Tysona, Roy Jonese Jr., Lewise atd.) počítám, že do 2 měsíců by to mohlo bejt, ale bude to celkem náročný na velikost, zajímalo by mě jestli by jste o to měli zájem.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Anonymní » čtv 13. lis, 2003 13:52

No mě by to zajímalo určitě!
Budu se těšit na toho Tysona ;)

Měj se.

Masta
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Pro Mastu

Příspěvekod lukaskon » ned 16. lis, 2003 15:15

Tak myslím, ž Tyson má šanci v K1. Je to blázen a pokud ho někdo nedokope lowkickama tak myslím, že může porazit kohokoliv. Všeobecně v K1 nemají tak dobrej kryt a Mike má pořád strašnou pecku, i když jen na krátkou vzdálenost. Pokud vím plánoval se duel s Sappem, ale vše jsou jen dohady. Osobně bych ho tam rád viděl. Co se týče Akebona či suma jako takového? Mě se sumo hrozně líbí a podle mě to jsou výborný chlapy s obrovskejma svalama, i když i špekama, ale těžko říct jak se můžou prosadit v K1. Je to přeci jen hodně odlišný bojový styl.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Tyson

Příspěvekod Anonymní » ned 16. lis, 2003 15:24

No myslím že nebude problém jen s lowkicky, ale s nohama všeobecně. Jenže zatím to začíná vypadat, že K-1 dostává podobu velkého cirkusu, páč kdyby to tak nebylo dají Tysonovi soupeře jako je Peter Aerts anebo Alexey Ignashov, jo tak takový zápas bych si nechal líbit. Konfrontace výbornejch nohou na straně Ignashova a obrovských pecek na straně Tysona. Jenže ono se hned mluví o Sapovi (btw. akebono bude mít zápas ze Sappem, nevím jestli jsem to zmínil)...který zrovna technikou neoplývá, je to jen obrovskej (doslova 170 kg) chlap co má pecky a takřka žádnou bojovou průpravu (hrál dřív americký fotbal) takže se obávám že to bude dost o hovně. A ted ještě Akebono...

btw. Co sparringy? Není to opruz jezdit takovou dálku kvůli tréninku? ;)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod lucifer66 » ned 16. lis, 2003 15:32

ja len nepochopim ako mohol sapp hrat americky futbal, ked po 15 sekundach v ringu uz vobec nevladze a lapa po dychu a len tak sa tacka, neviem si predstavit ako by on mal behat po ihrisku ved po 5metroch by bol KO...

:?
:evil: :evil: :evil:
lucifer66
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 22. bře, 2003 0:00
Bydliště: stropkov

Příspěvekod lucifer66 » ned 16. lis, 2003 15:32

ja len nepochopim ako mohol sapp hrat americky futbal, ked po 15 sekundach v ringu uz vobec nevladze a lapa po dychu a len tak sa tacka, neviem si predstavit ako by on mal behat po ihrisku ved po 5metroch by bol KO...

:?
:evil: :evil: :evil:
lucifer66
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 22. bře, 2003 0:00
Bydliště: stropkov

Pro Lucifera66

Příspěvekod lukaskon » ned 16. lis, 2003 21:05

to je jednoduchy, pomáhal si dopingem. Protože ho nachytali tak také musel zkončit s kariérou fotbalisty a vydal se na jinou, kde nejsou trestány dopingové nálezy.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod lucifer66 » ned 16. lis, 2003 23:28

v k1 sa nerobia dopingove testy? tak to som nevedel , a ako to je v inich bojovich sutaziach testuje sa tam nieco, najme vo free fighte?

:evil: :evil: :evil:
lucifer66
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 22. bře, 2003 0:00
Bydliště: stropkov

To: Lucifer66

Příspěvekod lukaskon » pon 17. lis, 2003 6:51

Nepovím ti přesně jak to je, já osobně dělám profibox a tady mám dopingový testy při každém zápase o titul. Takže už jsem měl minimálně 4
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

lucifer66 16.11.2003

Příspěvekod Anonymní » stř 19. lis, 2003 13:09

Můžu říct z vlastní zkušenosti že v ringu to není žádná sranda.Hrál jsem fotbal a zvládal jsem dva někdy i tři zápasi za víkend.Takže jsem si myslel že mám fizičku:))Omyl.šel jsem na závody v kicku a ze tří minutového kola jsem sotva udechal minutu.Fakt to neni sranda.Ale Sapp je na jiný úrovni než já!!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod lukaskon » ned 23. lis, 2003 19:52

To: Máca

No ono jde hlavně o to se tomu jednotlivýmu sportu přizpůsobit. Pokud hraješ často fotbal tak asi nějakou fyzičku máš, ale ten pohyb v ringu je něco úplně jinýho a samozřejmě se musí s fyzičkou i šetřit.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

lukaskon

Příspěvekod Anonymní » pon 24. lis, 2003 11:44

Máš fakt pravdu,že pohyb v ringu je jinej!Tam není čas ani nachvíli si odpočinout narozdíl od fotbalu.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

vzdy to jde

Příspěvekod Anonymní » pon 24. lis, 2003 18:25

Ale nemej strach, ono to jde i v tom ringu, jen je potreba zkusenosti. Jinak bych nemohl vydrzet boxovat treba 10x3 minuty. Sice mam fyzicku snad slusnou, ale jsem jen clovek. No a taky tam jsou pauzy :-)))
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Anonym

Příspěvekod Anonymní » stř 26. lis, 2003 12:11

Jo u mě to bude asi těma zkušenostma,protože žádný nemám :(
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Další

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků