Kickbox

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Kickbox

Příspěvekod RCat69 » ned 07. led, 2007 10:57

:) Zdravím všechny!

Mám dotaz ohledně záčátků kickboxu. Uvažuju, že bych se tomuto sportu začala věnovat, abych se popř.dokázala ubránít, kdyby někoho napadlo si mě podat...
Nebojím se ran, které bych měla dostat a popř.rozdat. Ale je mi jasné, že musím taky makat doma nebo v posilovně. A na to se chci zeptat: Jaká serie cviků je nejlepší? Pytel už mám :D činky a prostor na tohle rozvíjení se taky...

Děkuji
RCat69
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. led, 2007 0:00
Bydliště: Vsetín

 

Re: Kickbox

Příspěvekod Baxxse » ned 07. led, 2007 11:12

RCat69 píše::) Zdravím všechny!

Mám dotaz ohledně záčátků kickboxu. Uvažuju, že bych se tomuto sportu začala věnovat, abych se popř.dokázala ubránít, kdyby někoho napadlo si mě podat...
Nebojím se ran, které bych měla dostat a popř.rozdat. Ale je mi jasné, že musím taky makat doma nebo v posilovně. A na to se chci zeptat: Jaká serie cviků je nejlepší? Pytel už mám :D činky a prostor na tohle rozvíjení se taky...

Děkuji


No tak to mas pro zacatek skvele podminky...doporucoval bych hodne stinovani a nejlepe jeste s nejakou vahou(na nohy i ruce). Kdyz mas pytel,tak ho taky do maxima vyuzit...at uz na trenovani samostatnych technik nebo na kombinace. A co se tyka posilovani tak se to hojne probiralo tady...

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... pic&t=1940
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Re: Kickbox

Příspěvekod xavier » ned 07. led, 2007 11:14

[quote="RCat69"Jaká serie cviků je nejlepší? Pytel už mám :D činky a prostor na tohle rozvíjení se taky...
[/quote]

Vítej :-)

Na tomto fóru jsou thready o posilovně, každopádně bych Ti doporučil zajít do posilky a nechat si vše vysvětlit přímo od trenéra. Časem zjistíš, že na diskuzních fórech si může každý napsat co chce a tak by Ti kvalitní informace mohly zůstat ukryty.

Dle mého názoru je vhodné určitě cvičit břicho (všechny svaly). Docela pěkný článek je o tom tady http://www.ronnie.cz/c-280-brisni-svaly-jako-skala.html

:wink:
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Re: Kickbox

Příspěvekod Baxxse » ned 07. led, 2007 13:09

xavier píše:
RCat69 píše:Jaká serie cviků je nejlepší? Pytel už mám :D činky a prostor na tohle rozvíjení se taky...


Vítej :-)

Na tomto fóru jsou thready o posilovně, každopádně bych Ti doporučil zajít do posilky a nechat si vše vysvětlit přímo od trenéra. Časem zjistíš, že na diskuzních fórech si může každý napsat co chce a tak by Ti kvalitní informace mohly zůstat ukryty.

Dle mého názoru je vhodné určitě cvičit břicho (všechny svaly). Docela pěkný článek je o tom tady http://www.ronnie.cz/c-280-brisni-svaly-jako-skala.html

:wink:


Nezapomen se ovsem zminit trenerovi v posilce ze to delas jako doplnek k BU...ono je trosku neco jineho posilovat jako kulturista nebo jako zapasnik...[/quote]
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Re: Kickbox

Příspěvekod xavier » ned 07. led, 2007 13:20

Baxxse píše:
xavier píše:
RCat69 píše:Jaká serie cviků je nejlepší? Pytel už mám :D činky a prostor na tohle rozvíjení se taky...


Vítej :-)

Na tomto fóru jsou thready o posilovně, každopádně bych Ti doporučil zajít do posilky a nechat si vše vysvětlit přímo od trenéra. Časem zjistíš, že na diskuzních fórech si může každý napsat co chce a tak by Ti kvalitní informace mohly zůstat ukryty.

Dle mého názoru je vhodné určitě cvičit břicho (všechny svaly). Docela pěkný článek je o tom tady http://www.ronnie.cz/c-280-brisni-svaly-jako-skala.html

:wink:


Nezapomen se ovsem zminit trenerovi v posilce ze to delas jako doplnek k BU...ono je trosku neco jineho posilovat jako kulturista nebo jako zapasnik...
[/quote]

To jsem zapomnel dodat, dik za doplneni :-)
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00


Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron