BOX-začátky

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod Jacopo » ned 18. lis, 2007 17:03

Scounte já to tu netahám :) Jen se to tu zmínilo, tak jsem na to reagoval... jsem zásadně proti tomu... a doplňky stravy mi přijdou taky jako zbytečnost... jak říkají maminky: Jes zeleninu, ovoce a v síru najdeš sílu :lol: :lol:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

 

Příspěvekod Davusha » ned 18. lis, 2007 21:28

ja sem se chtel zeptat kdys bych chtel zacit boxovat a nechtel sem na prvni trening prijit jako naky kokot a mit malinko fizicku co by jste mi doporucili a na co bych mel hlavne posilovat?
Davusha
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 18. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Shrek » ned 18. lis, 2007 21:34

Jako ja taky nemam mox fyzicku a du na prvni trening.Vsechno se prej zmeni treningem a fyzicka prijde tim jak budes makat...To me rekl lukas...Myslim ze je to pravda a takze bych poradil bez hnedka na trening
Shrek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Davusha

Příspěvekod lukaskon » ned 18. lis, 2007 21:36

Jak psal Shrek, nic neřeš a jestli o tom přemýšlíš prostě přijď na tréninku se vše časem zlepší a to ryche. Pokud však chceš nebýt hned na úvod za úplný jelito tak doporučuju: NEPOSILUJ!!! Raději choď běhat ať máš kondici :-) Ale kašli na to a prostě jdi na trénink.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Davusha » ned 18. lis, 2007 21:42

OK tak diki za rady a cetl jsem tady taky ze kdys se chce zlepsit tak se ma kouknout na videjka profesionalu je to pravda a nemate nakou stranku krome youtube.com ??
Davusha
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 18. lis, 2007 0:00

Videa

Příspěvekod lukaskon » ned 18. lis, 2007 21:45

Na to zapomeň, nevím v jakém to bylo kontextu, ale takhle to nemá smysl když si nováček :-) akorát dostaneš strach přijít :-)
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod migli » ned 18. lis, 2007 22:58

Mel bych radu pro vahave osoby, ktere maji strach kvuli mizerne kondici:

Zpocatku si nejvic zlepsite kondici tim, ze budet chodit poctive na treninky. Spousta zacatecniku vubec nema poneti, co to znamena dat si poradne do tela, dokud neprijde na nejaky ten trenink s poradne ostrym trenerem. Zbytecne byste se doma solichali s nejakymi pokusy o zlepseni kondice - jedine odkladate prichod na ten prvni trenink. Az poznate, co vsechno dokazete pod poradnym trenerem, tak teprve dostanete tu spravnou motivaci a zacnete behat/plavat/apod tak, aby to melo smysl :)
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Jacopo » pon 19. lis, 2007 17:09

Podívej se na rockyho a máš to vychytaný :lol: :D To asi sice ne, ale stejně doporučuju jako film :) Líbilo se mi to... :wink:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Shrek » pon 19. lis, 2007 18:52

Kdyby tam nekdo vydrzel tolika ran to co oni dostanou za zapas a mel ty zraneni co maj oni tak pred nima smeknu.Ale nadruhou stranu hezky se na to kouka...Ale podle me je to totalni blbost.
Shrek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Panda » pon 19. lis, 2007 19:10

2 Shrek: ale neni to je i na treningu upně normální neboj já ti to zítra názorně předvedu a vysvětlím :lol: :lol: :twisted:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » úte 20. lis, 2007 12:47

Panda - nemachruj ty čajíčku, vsak ja te prijdu ve ctvrtek proškolit :twisted: :lol:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Shrek » úte 20. lis, 2007 19:44

Tak jen neco malo k memu prvnimu treningu....Prisel sem a videl sem Lukase myslel sem si ze to bude nejaka velika korba ne ze by nebyl...Ale myslel sem si ze bude vypadat jinak ale strach z nej jde :oops: ....Prvniho koho sem poznal byl Panda...Takovej dvoumetrovej namakanej typek :)Bylo to zajimavy....Kluci mi vicemene pomohly a ukazaly co a jak...Byla to makacka jako prase vubec jsem to nedaval ale bavi me to....Pak tam prisel nejaky chlap neznal sem ho ale dost mi pomohl a ukazal mi co delam spatne a jak se stavet...Asi ze me musel bejt na prasky protoze sem to moc nechapal ale nakonec sem to jak staks pochopil :-).Jestli chce nekdo nejdriv posilovat a pak jit tam na trening...Tak myslim ze ta posilovna je totalne nic oproti tomu treningu.Bolej me lytka,ramena a ruce...Ale delam to pro sebe a to je dulezity 8) .Celkem sem utahanej...Lukas me setril mi prislo a snazil se mi ukazat co a jak takze doporucuju je to skvelej trener a este mi dovezl veci takze luxus.Takze lidi vrele doporucuju...Tot trosku z mych postrehu z prvniho treningu :lol:
Shrek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Re: Dplňková výživa

Příspěvekod toddb » úte 20. lis, 2007 20:30

lukaskon píše:Ne, v dnešní době už je to ok. Musíš si ale vybrat dobrou firmu a mám pocit, že tvůj známej žral spíš koňský dávky nepovolenejch látek!


asi tak, aminy, proteiny a i kreatin jsou v poho, to si spis daval naky ostrejsi veci. Neznam nikoho kdo by mel problemy s aminama atp.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Panda » úte 20. lis, 2007 22:34

2 Shrek :oops: tak to jsi mě hodně zalichotil děkuji...jsem moc rád že jsi s námi na palubě, chlap jako ty nám tam zatím chyběl fakt, už se těším až se dostaneš do sparingů budeš mít úžasné bomby,tak pořádně makej ať je to co nejdříve, jen si nejsem jistý jestli to Lukáš s těmi dvanáctkami opravdu trochu nepodcenil, co trenére :wink:
Jinak pokud ti to pracovní povinnosti dovolí doporučoval bych ve čtvrtek chodit ze začátku asi spíš dopoledne, sám jsem tam byl jen jednou ale slyšel jsem že tam bývá míň lidí, takže se ti Lukáš bude moc věnovat víc osobně což je ideální.
PS.: první tréning jsi zvládl sqěle, já po prvním zracel :twisted:
Zdar a sílu
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Pro Pandu a Shreka

Příspěvekod lukaskon » úte 20. lis, 2007 22:49

Hoši jen mě vychvalujte budu vám pak dělat úlevy na tréninku :-)
Jinak Shrek měl výhodu, že ho hned nemůžu kvůli nováčkovskejm problémům zapojit do kolotoče. Proto to pro něj dnes nebylo tak těžký, jako pro Pandu poprvé. Ty už si měl zkušenosti a mohl si se zařadit mezi zkušenější.

Snad je tohle návod pro všechny váhavý. Nečekejte a jděte na trénink toho vašeho vybranýho sportu co nejdřív!
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod ef » stř 21. lis, 2007 0:36

Chtel bych se jen zeptat na kolik prijdou treningy v BBCcku? Pokud se nebudu chtit "upsat" na 2 roky.
Jeste bych se chtel zeptat, jestli nekdo mate zkusenosti s timto klubem http://www.dvaware.cz/box/onas.htm ?
Predem diky za odpovedi!
ef
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21. lis, 2007 0:00

Re: Dplňková výživa

Příspěvekod Rimmer » stř 21. lis, 2007 0:38

toddb píše:
lukaskon píše:Ne, v dnešní době už je to ok. Musíš si ale vybrat dobrou firmu a mám pocit, že tvůj známej žral spíš koňský dávky nepovolenejch látek!


asi tak, aminy, proteiny a i kreatin jsou v poho, to si spis daval naky ostrejsi veci. Neznam nikoho kdo by mel problemy s aminama atp.
Presne.. Po aminach boule na hlave nevyroste. Pokud zobe i neco jinyho tak mu vyrostou klidne i zensky prsa:D ginekomastie nebo jak se to píse :D
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Pro ef

Příspěvekod lukaskon » stř 21. lis, 2007 7:27

V BBC když se upíšeš na 2 roky máš měsíční permici za 690,- a tím pádem neomezený vstup. Nonstop a přístup na všechny lekce (box, aerobic, spinning atd...)
Co se týče tebou zmíněného klubu není to to pravé ...
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Shrek » stř 21. lis, 2007 9:06

Ja si zaplatil na rok a platim 890kc mesicne coz neni skoro nic.Navic vyhoda je ze v tom BBC lukas kdykoliv priveze a proda veci na box takze se s tim nemusis shanet...
Shrek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » stř 21. lis, 2007 10:50

Na tematu vtipky a forky na mě nikdo nereaguje tak se musim nacpat sem
Obrázek

Shrek mi snad promine že propaguju jiný animák ale
Shrek píše:Prvniho koho sem poznal byl Panda...Takovej dvoumetrovej namakanej typek :)Bylo to zajimavyl


Obrázek
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron