boxerské potřeby

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

boxerské potřeby

Příspěvekod lukaskon » čtv 01. dub, 2004 20:27

Mam moznost odberu boxerskeho zbozi (rukavice, pytlovky, helmy, pytle a podobne) a nasledneho prodeje. Nejsem rozhodnut, zda se do toho pustim, mohli by jste zkouknout nasledujici stranku http://sweb.cz/sifra/ a pomoci mi s rozhodnutim? Pod prvnim dokumentem se nachazi popis zbozi a ceny, pod dalsimi fotky jednotlivych vyrobku. Ceny jdou pro jednotlivy odber, pokud by nekdo bral vice zbozi byla by sleva az do vyse 20 procent. Samozrejme to nejsou vsechny vyrobky a mam moznost prodeje i velkych pytlu a samostatne stojicich. Diky za pomoc, budu rad kdyz mi napisete reakci s nazorem na info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

 

Příspěvekod Anonymní » pát 02. dub, 2004 6:56

Zboží vypadá kvalitně a ceny jsou dobré. Vím o čem mluvím, protože jsem už prošel spoustu obchodů v Brně a Praze a výběr nic moc, ceny vyší.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 02. dub, 2004 6:56

Zboží vypadá kvalitně a ceny jsou dobré. Vím o čem mluvím, protože jsem už prošel spoustu obchodů v Brně a Praze a výběr nic moc, ceny vyší.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Lukaskon

Příspěvekod lukaskon » pát 02. dub, 2004 10:45

Já mám vzorky (to co je na fotkách) a vypadá to opravdu velmi kvalitně, otázka je co s tím udělá dlouhodobé používání, ale myslím, že i v tomto to obstojí. Díky za odpověď.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem


Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron