Zacatek zacatecnika

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Zacatek zacatecnika

Příspěvekod temeraf » stř 02. led, 2008 20:07

Caute rad bych se zeptal jestli mam sanci ze by me vzali do nejakeho boxerskeho klubu .Je mi 16,5 roku a kondicne jsem na tom dobre kdysi jsem se venoval aktivnimu posilovani.Jen nevim jestli na to vekove mam.Po pripade do jakeho klubu bych se mel v Ostrave prihlasit .diky za odpovedi
temeraf
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. led, 2008 0:00

 

Re: zacatek

Příspěvekod Rocco » stř 02. led, 2008 20:26

temeraf píše:Caute rad bych se zeptal jestli mam sanci ze by me vzali do nejakeho boxerskeho klubu .Je mi 16,5 roku a kondicne jsem na tom dobre kdysi jsem se venoval aktivnimu posilovani.Jen nevim jestli na to vekove mam.Po pripade do jakeho klubu bych se mel v Ostrave prihlasit .diky za odpovedi


Věkově na to máš, začíná se tuším od 12, anebo i dřív. Na posilování kašli, běž do BC Ostrava, je to v centru, kousek za mekáčem směr výstaviště. Je to hodně dobrý oddíl. Stránky www.boxingostrava.cz. Z osobní zkušenosti doporučuji ranní tréninky pod vedením p. Vítězslava Smuže od 8:00-9:30, jestli nestíháš kvůli školy, tak si najdi v rozvrhu tréninky pro tebe určené (nevím jestli dorost nebo junioři). Každopádně je tam ještě večer kondiční box, který bych ti ale nedoporučil, protože je tam hodně lidí,trenér se ti moc nevěnuje a trénuje se furt to samé.
Rocco
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00
Bydliště: Ostrava

rocco

Příspěvekod temeraf » stř 02. led, 2008 20:29

Diky jsem moc rad ze si mi napsal a poradil.Ty tam stale chodis do BC Ostrava?Je tam nejaka slusna nadeje ze kdybych tvrde ale hodne tvrdel makal ze to nekam dotahnu?
temeraf
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. led, 2008 0:00

Re: rocco

Příspěvekod Rocco » stř 02. led, 2008 20:42

temeraf píše:Diky jsem moc rad ze si mi napsal a poradil.Ty tam stale chodis do BC Ostrava?Je tam nejaka slusna nadeje ze kdybych tvrde ale hodne tvrdel makal ze to nekam dotahnu?


Ne, já jsem trénoval asi rok a nedávno jsem přešel k thaiboxu. Nejsem žádný odborník, ale když budeš pořádně trénovat můžeš klidně po půl roce zkusit oblastní kolo. Záleží na tobě! Ze začátku to chce hodně nabrat fyzičku-běhat,švihadlo to je základ. No a pak po nějakém čase až se naučíš základy spárovat a hodně. Jinak jsem tady na foru zahlédl i Lukáše Konečného (jeho stránky - www.profiboxing.cz), takže se zeptej lepších odborníků. Zajdu do klubu, poptej se na tréninky, tuším že tam furt visí cedule nábor mládeže (do 18 let) a s těma trénuj! Jsi mladý, takže máš na to, chce to jen makat.
Rocco
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: rocco

Příspěvekod Rocco » stř 02. led, 2008 20:46

Rocco píše:
temeraf píše:Diky jsem moc rad ze si mi napsal a poradil.Ty tam stale chodis do BC Ostrava?Je tam nejaka slusna nadeje ze kdybych tvrde ale hodne tvrdel makal ze to nekam dotahnu?


Ne, já jsem trénoval asi rok a nedávno jsem přešel k thaiboxu. Nejsem žádný odborník, ale když budeš pořádně trénovat můžeš klidně po půl roce zkusit oblastní kolo. Záleží na tobě! Ze začátku to chce hodně nabrat fyzičku-běhat,švihadlo to je základ. No a pak po nějakém čase až se naučíš základy spárovat a hodně. Jinak jsem tady na foru zahlédl i Lukáše Konečného (jeho stránky - www.profiboxing.cz), takže se zeptej lepších odborníků. Zajdu do klubu, poptej se na tréninky, tuším že tam furt visí cedule nábor mládeže (do 18 let) a s těma trénuj! Jsi mladý, takže máš na to, chce to jen makat.


Jo a ještě ti chci říct, že za permici (tuším 300 na měsíc), můžeš trénovat třeba každý den, třeba i 2krát :D .
Rocco
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00
Bydliště: Ostrava


Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků