Box

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Box

Příspěvekod Boyka » čtv 14. dub, 2011 8:08

Zdravím, včera jsem psal téma o forum níž a dozvěděl jsem se pár rad. Obešel jsem již dříve dva cluby s Kick boxem a včera dva s Thai boxem. Nebyla to vhodná volba pro mě. Rád bych začal s boxem v BBC u Lukáše Konečného o něm jsme tu četl jen samou chválu. Je mi 24 let měřím 204 cm a vážím 117kg. Vypracovaná postava. Dělal sem 7 let řecko římské zápasy. Byl by někdo tak ochotný a řekl mi kdy ho tam zastaihnu spíše kdy je nejvhodnější přijít? Děkuji případně mohu zprávou poskytnout telefon na domluvu. Děkuji
Boyka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 12. dub, 2011 23:00

 

Příspěvekod Gino » čtv 14. dub, 2011 8:52

Boyka - slušnej nick, vzhledem k tvým proporcím docela docela dobře zvolený :lol:
Lukáš, pokud se nic nezměnilo, je v BBC v úterý a ve čtvrtek od 17h, ale tréninky jsou jenom pro členy. Je třeba se domluvit na recepci, že se jdeš jen podívat a nějaká slečna tě doprovodí (protože přístup je na čip. nebo si na Lukyho počkat v šatně pro domluvu. Cvičit tě nepustí, dokud nebudeš mít podepsanou smlouvu a vlastní čip :wink:
Po zaplacení ale bůdeš mít přístup do BBC na všechny tréninky (i s Rosťou Osičkou), do fitka atp.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Boyka » čtv 14. dub, 2011 9:15

A ty si jeho svěřenec předpokládám? :-) Co by jsi mi řekl ke kvalitě jeho tréningů?
Mimochodem k nicku...ten film miluju takže sem si dal nick podle toho nic chytřejšího mě nenapadlo :-).
Boyka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 12. dub, 2011 23:00

Příspěvekod Gino » čtv 14. dub, 2011 12:42

Býval jsem, nějakou dobu jsem pod ním boxoval. Jeho tréninky jsou kvalitní, především hodně (!!) kondičně zameřené - náročné na fyzičku. Hodně se trénuje výbušnost a spáruje se takřka na každém tréninku. Já osobně mohu doporučit. Najdeš na jeho trénincích jak úplné začátečníky, tak amatérské boxery a občas i nějakého toho profesionála.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR


Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron