Kurz Krav Magy

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod Jendis » pát 28. led, 2005 19:07

Nevím,jestli studuje.....myslím,že byl na nějakém kursu,nejjednodušší bude,zeptat se přímo jeho.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Detaily ohledne vikendoveho seminare Krav Maga v Praze

Příspěvekod Moshe » úte 01. úno, 2005 20:11

Koukal jsem prave na kraver.cz a jsou tam uz vyveseny informace o tom seminari (viz http://www.kraver.cz/trainingscz.htm). Telocvicnu, v niz se to odehraje znam, cvici se tam musado (viz http://www.musadocz.cz/foto/pronajem/d1.jpg).
Zdar a silu
Moshe
Moshe
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: pon 13. zář, 2004 23:00
Bydliště: Na strahovskym vršku

Krav Maga v Praze

Příspěvekod Anonymní » čtv 17. úno, 2005 22:29

Ahoy,

we are already after the first training of KM in Praha. It was very good, it looks like everybody liked it. I hope that next time, which is 5-6.03 (Saturday and Sunday) will be also successful.
Please visit our website www.kraver.cz
If you have any questions please send us an email.

Pawel
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Hodnocení víkendového semináře KM

Příspěvekod Moshe » pon 21. úno, 2005 13:31

Zajímal by mě pohled přímých účastníků na proběhlý víkendový seminář Krav Maga. Můžete sem někdo případně napsat krátké zhodnocení?
Moshe
Moshe
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: pon 13. zář, 2004 23:00
Bydliště: Na strahovskym vršku

Re: Hodnocení víkendového semináře KM

Příspěvekod Anonymní » pon 04. dub, 2005 8:29

No nazdar !

Abych trochu udelal reklamu ze sveho nezaujateho pohledu. 8) 8) 8) Byl jsem az na druhem breznovem treninku-seminari inzerovanem na kraver.cz , lec mohu zodpovedne prohlasit:

1. Je to opravdu vyuka Krav Magy.
2. Polsky instruktor je hodne zkuseny clovek - jak technik tak praktik a a na svuj vek slusne nadreny pan. Zrejme nema problemy lecos ustat (to jsem zjistil spise mimochodem, nebylo to umyslem).
3. Na seminari se probiraly az na male odchylky reakce vuci laickym utokum beznym v poulicnich bitkach. Byl to pomerne siroky zaber - tj. kontrovani vuci uderum, kopum, skrceni, utokum nozem, tyci, ohrozeni pistoli, neco malo na zemi, neco malo o boji proti vic utocnikum, neco malo taktiky.
4. Prestoze by se podle predchoziho bodu mohlo zdat, ze se pri vyuce preskakovalo z jednoho problemu do druheho, od jedne techniky k uplne jine ve stylu "101 chvatu sebebobrany", neni tomu tak. Metodika pouzita ve vyuce buduje slusne zaklady na jednotnych principech. (To rikam pro ty, co krav magu nikdy necvicili).

Dost bolo chvaly a tudiz nejake minus:
1. Vyuka vedena polsko-anglicky vede obcas k nedorozumenim.
2. Je dan pomerne velky prostor dotazum, coz v kombinaci s jazykovou barierou IMHO brzdi trenink.
3. Tempo je dost volne a chybi mi tam vetsi fyzicke a psychicke zatizeni. Lec vzhledem k tomu, ze trenink trva 5 hodin s minimalni prestavkou (ci miniprestavkami) a je de facto pro zacatecniky, da se to pochopit.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod hor » stř 05. pro, 2007 13:56

KM se už oficiálně trénuje.
hor
hor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Předchozí

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků