Dřevěnný panak WinChun

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Dřevěnný panak WinChun

Příspěvekod Chekanov » pon 12. úno, 2007 9:36

Zdravím
chtěl bych vlastnoručně sestrojit dřevěnného panaka, je to pro mne moc důležité, ale chybí mi určité parametry. Můžete mi někdo poradit, jak vysoko nad zemi by měly být umíštěny dvě horní ruce panaka a jaký je mezi nima úhel? Máte-li někdo zájem, vyrobim ho i pro Vás, rozhodně to bude mnohém levnější než v jakém koliv obchodě! Budu moc vděčný za Vaši informaci.
Vladislav.
Chekanov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 27. led, 2007 0:00

 

Příspěvekod sam-soi » pon 12. úno, 2007 10:30

pouzij funkci hledat ... najdes vse co potrebujes, uz se to tu resilo :)


tak sem se nudil ... tj usnadnim ti to :-)

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... ight=panak
sam-soi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 162
Registrován: pát 02. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod dondyna » pon 12. úno, 2007 16:56

kdyby jste náhou chtěl někdo nestrojit sám, nedávno jsem potkal známýho, co se mnou kdysi cvičil a má svýho dřeváka pořád ve sklepě a prej by ho i přenechal. Tak můžete učinit seriozní nabídku, já Vás zkontaktuju.
dondyna
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 141
Registrován: úte 10. úno, 2004 0:00

Nabídka od dondyna

Příspěvekod Chekanov » pon 12. úno, 2007 17:11

No super, když je taková možnost ! Co pro to mám udělat? Já osobně se k internetu dostanu málo kdy, ale na mobilu mě vzdy zastihnete. Mohli bychom se zkontaktovat, moje číslo je 603 907 165, jestli chcete stačí poslat sms a ja vám zavolám, sám prijedu kámkoliv a vyzvednu si to. Já bohužel už musím končit, takže budu moc rád jestli se mi ozvete.
Chekanov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 27. led, 2007 0:00

Příspěvekod Chekanov » pon 12. úno, 2007 17:14

Pro dondyna

No super, když je taková možnost ! Co pro to mám udělat? Já osobně se k internetu dostanu málo kdy, ale na mobilu mě vzdy zastihnete. Mohli bychom se zkontaktovat, moje číslo je 603 907 165, jestli chcete stačí poslat sms a ja vám zavolám, sám prijedu kámkoliv a vyzvednu si to. Já bohužel už musím končit, takže budu moc rád jestli se mi ozvete.
Chekanov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 27. led, 2007 0:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků