Boxovací pytel???

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Boxovací pytel???

Příspěvekod nomercy » stř 07. úno, 2007 22:28

čau nevíte o nějakem webu kde by se dal koupit prázdný pytel? hodně velký? šel by naplnit pískem a pak by měl solidní váhu. díky
Smrt je jistá, život Ne!
nomercy
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 25. led, 2007 0:00

 

Boxovací pytel...

Příspěvekod Neolker » pát 16. bře, 2007 23:23

Někde jsem na webu viděl prázdné pytle, ale nedoporučuji. Když si naplníš pytel pískem tak po určité době se otřesy dostanou větší části písku dospod a konec pytle bude potom tvrdej jako sklála a to je pak bude pro někoho sranda až udeří do té spodní části...

Radši si kup nějaký pořádný: www.kaze.cz, www.hayashi.cz, www.budosport.cz, atd...

Profesionální pytle jsou celkem tvrdé a prokládané žíněmi které se potom "zapečou", aby se náplň pytle nemohla pohybovat.
Neolker
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 75
Registrován: pát 02. čer, 2006 23:00
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvekod Lada » sob 17. bře, 2007 0:52

hmm naplnit pískem, no myslím že bys po chvíli změnil názor...
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod stronger » ned 18. bře, 2007 15:45

a co říkáte na naplnění pytle hodne prositým pískem a kombinovat to s kousky hadru. doporučil mi tohle Lukáš Konečný takže to skusím. pytel jsem koupil od Piranu za 722kč a má šířku 40 a délku 100cm.
Seru na vás, du domu...
stronger
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 14. bře, 2007 0:00

Příspěvekod Lada » ned 18. bře, 2007 19:42

No nevím, já si jeden pytel co byl plněný odřesky z kůží a textilním bordelem, jak už to tak bývá, prosypal pískem a to celkem dost. No výsledek že je "tvrdý jak šutr" tedy spodní a střední část vršek zas stojí úplně zaprd.....No a trénink na něm není zrovna nejlěpší a nikomu se moc do něj mlátit nechce, mě to zas tak nevadí ale jen na chvíli ono všmožné mlácení notabene bez jakýkoli chráničů je celkem bolestivé :twisted:

Koupený kvalitní uzavřený pytel je daleko lepší, podle mě.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Neolker » ned 18. bře, 2007 21:39

stronger píše:a co říkáte na naplnění pytle hodne prositým pískem a kombinovat to s kousky hadru. doporučil mi tohle Lukáš Konečný takže to skusím. pytel jsem koupil od Piranu za 722kč a má šířku 40 a délku 100cm.


/// Jak jsem psal výš, prostě větší části písku (v tomhle případě písek přes kusy hadrů) se dostanou do spodní části a ta potom bude tvrdá jako beton. Za to horní část bude měkká...
To samé nastane ikdyž naplníte pytel něčím jiným... Možná chvilku vydží, ale po měsíci bude zase k zahození...
Profesionálně plněný je nejlepší a vyplatí se do něho investovat...
Neolker
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 75
Registrován: pát 02. čer, 2006 23:00
Bydliště: Kutná Hora


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron