thai box

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

thai box

Příspěvekod novotaa » pát 12. led, 2007 14:39

ahoj chci se zeptat jestli nevite kde se trenuje thai box.tady jsem nasel jen hanuman.vim ze jsou asi nejlepsi nebo alespon jejich bojovnici o tom vypovidaji ale kouknul bych se i nekam jinam.slysel jsem ze na praza 10 je pentagym ale nevim co trenuji a jeste tu mam byt neco v nejake skole.myslim na praze 10.
Dekuji mockrat za vase tipy.
NOVOTAA FIGHTER :D
novotaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

 

Příspěvekod Rimmer » pát 12. led, 2007 15:17

Na praze 10 je pentagym a učí tam Dan Barták Valetudo. Takže rozhodne ne thai box ale ultimáty...A pak se tam učí Wing Tsun.
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Re: thai box

Příspěvekod xavier » pát 12. led, 2007 17:01

novotaa píše:ahoj chci se zeptat jestli nevite kde se trenuje thai box.tady jsem nasel jen hanuman.vim ze jsou asi nejlepsi nebo alespon jejich bojovnici o tom vypovidaji ale kouknul bych se i nekam jinam.slysel jsem ze na praza 10 je pentagym ale nevim co trenuji a jeste tu mam byt neco v nejake skole.myslim na praze 10.
Dekuji mockrat za vase tipy.
NOVOTAA FIGHTER :D


Nazdar...

Urcite krome Hanumanu vyzkousej i jine kluby, kde chodi min lidi a tudiz se ti bude trener pravdepodobne vic venovat. Doporucoval bych urcite www.delroys-gym.cz Treninky jsou tam super. Po, St, Pa 18-19.30

Dalsi klub je www.8strikes.cz , kde jsou treninky pro obe skupiny (novacci, zavodnici) i dopoledne.

Urcite zkus oba dva :wink:
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod jd-man » úte 03. dub, 2007 12:49

Ahoj,

neví někdo z vás o klubu Muay Thai v Liberci? Rád bych s ním začal, ale nemůžu tady žádný najít. Dík za odpověď
jd-man
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 02. dub, 2007 23:00

Příspěvekod fighter99 » čtv 12. dub, 2007 12:17

jd-man píše:Ahoj,

neví někdo z vás o klubu Muay Thai v Liberci? Rád bych s ním začal, ale nemůžu tady žádný najít. Dík za odpověď


Ja vim jen o Jablonci,tam je Erawan gym.Chvili sem tam chodil,ale jelikoz to mam 30 km tak se tam ted nedostanu :( ale snad se tam jeste aspon jednou za cas podivam,kdyz najdu spoj... :wink: jinak muzu Erawan gym urcite doporucit... ale byl sem tam naposledy v srpnu takze jak to tam ted je a funguje nevim...
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků