vrsek prsou...

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod defendu » sob 06. led, 2007 14:24

Zálež na tom o co ti přesně jde - chceš-li vypadat jako Yates nebo Coleman ve vrcholné formě,tak jdi do posilovny a do lékárny :lol: :lol: ,pokud ti jde o to "mít figuru" tak ti stačí cvičit doma.
Mimochodem...tenhle chlapík svoje první soutěže vyhrál "jen" tím co nadřel za barákem v kůlně :wink:

http://www.briansdriveintheater.com/stevereeves2.html

Nevím jak pro vás mladší,ale pro mě to byl opravdovej kulturista,ne jako ti dnešní "vysypanci"
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

 

Příspěvekod Toman » sob 06. led, 2007 15:32

Lada píše:ono posilovní doma je tak na protažení, procvičení udržení nějaké kondice ale prostě sšechny ty stroje, závaží pomůcky ti to nevynahradí.


Zásadně nesouhlasím. Já mám doma železa, hrazdu, medicinbály, pytle, batohy, kýble s pískem a různá další udělátka v neposlední řadě můj oblíbený ballance-ball, ale stroj žádný a věřím že mám lepší (pro mé účely) trénink než kdybych chodil do fitka kde spousta věcí které potřebuji není. Nutno dodat že mám k dispozici celý dvůr a stodolu :P

bjohny píše: ....ale jde to v pohode..........me moc stroje nechybi.....sem skeptickej vuci strojum


Moje řeč si můj člověk :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Skateordie » sob 06. led, 2007 15:49

diablik píše:pravy alebo lavy semenik :twisted: :twisted:
:lol: :lol: :lol:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod bjohny » sob 06. led, 2007 19:04

Toman: konečně někdo :P

defendu: figura to jo, taky hlavně využitelná síla, jde o to že ten kousek hmoty co mám je ve spodní časti prsou a dokonce se to dá i nahmatat(je to i pevné takže to zřejme nebude sadlo :D ).....mimochodem Steve je třída, ale taky Arnie,Franco Columbu,Larry Scott........ti dnešní to je děs a hrůza :roll:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron