box.filmy

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

box.filmy

Příspěvekod bjohny » pát 11. srp, 2006 19:36

chtel bych nejake info o filmech s box.tematikou ''Play it to the Bone(A.Banderas 99.) a ''Ali(Will Smith 2001.)... za info nebo torrent moc dekuju 8)
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

 

Re: box.filmy

Příspěvekod Clodman » pát 11. srp, 2006 21:16

bjohny píše:chtel bych nejake info o filmech s box.tematikou ''Play it to the Bone(A.Banderas 99.) a ''Ali(Will Smith 2001.)... za info nebo torrent moc dekuju 8)


ali je slusnej film ale pokud ti jde primo o box hledej spis jinde, film se zabyva spise aliho zivotem nicmene par boxerskych klani tam je....ten druhej film neznam.....
jestli ti muzu doporucit nejaky film ze sveta boxu ....zkusil bych zurici byk.....nebo "million dollar baby" teda pokud ti nevadi ze hlavni postava je tu zena.....ale boxuje skvele......jinak nemuzu zapomenout na svyho milacka rockyho....:)

jinak si dej www.mininova.org a tam si najdi co potrebuje
s
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod bjohny » pát 11. srp, 2006 21:34

clodman: jj dik...mam doma Rocky1-5, Milion Dollar Baby, Cinderella Man, Raging Bull, Napola, Undisputed2....chybi mi uz jen tyto filmy tak bych je strasne moc chtel...a jeste jsem nekde zahledl, ze je i film o Tysonovi, pry ho hra muj oblibenec Michael Jai White.... taky se mi libi MT filmy..Ong Bak, Tom Yum Goong, Chok Dee... a nejvic ze vseho se tesim na -=:: ROCKY VI ::=- to bude to pravy kuloviii :lol: :lol: :lol:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod bjohny » pát 11. srp, 2006 21:35

no nikde sem tyto filmy na torrentech nenasel :cry: :cry:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Khanh » sob 21. dub, 2007 23:30

Tak co rikate na toho Rockyho VI?
Pripominal mi trochu jednicku a ta nostalgie taky udela sve :wink:
Me se ten film moc libil..myslim,ze to bylo skvele zakonceni serie.
I kdyz kdo vi..treba v pristim dile bude Rocky trenovat Stepse :)
Khanh
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 05. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod bjohny » ned 22. dub, 2007 10:46

4Khan: mam to uz par mesiacov na stole ale nechce sa mi to pozerat 8) prebehol som to tak narychlo a nezaujalo ma to, neni tam uplne nic z toho co som videl v prvych traileroch :evil: :x :!:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Khanh » ned 22. dub, 2007 18:58

To je to nejhorsi,co muzes s filmem udelat..projet ho narychlo :D
Jinak co jsem videl v oficilanim traileru,tak je tam vse :wink:

Ale kdo od toho filmu ceka boxovani bude zklamanej.Ten film neni tak moc o boxu,ale o Rockym.
Taky co bys chtel od 62leteho dedka :D
Khanh
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 05. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod toddb » pon 23. dub, 2007 10:22

Rocky Balboa je slusny film a po par letech( spis desetileti ) Stallenoho tapani a toceni velmi spatnych filmu musim uznat, ze Rocky se mu povedl a dokonce mu vychazi i herectvi obcas. Toho boxu tam sice tolik neni a i klasicka treninkova montaz je o enco kratsi nez driv, ale jak ti nekdo psal, co byste chteli od 60-tileteho de´dy. :D

Jinak vyse zmineny Zurici byk je taky spis o zivote Jakea La Motty, boxerskych sekvenci je tam asi 9 minut dohromady...jinak vrele doporucuji, velmi dobry film od meho oblibence Martina Scorsese.

Pred lety jsem videl film "Pulnocni podraz" s James Woodsem v hlavni roli, v anglictine myslim Diggstown, ktery je vicemene jenom o boxu...videl jsem to pred nejakymi 15-ti lety, ale libilo se mi to... :D
Jinak dalsi z filmu s boxerskou tematikou na ktery nedam dopusti jsou Pesti ve tme, podle me zivotni role Vasuta a skvely film.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod cold_as_stone » pon 23. dub, 2007 10:53

Hodne dobry filmy (sice taky hodne stary) jsou "Somebody up there likes me"(Paul Newmanem,1956) a "Champion" (Kirk Douglas, 1949)
cold_as_stone
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 09. bře, 2007 0:00
Bydliště: Brno


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron