Divný gard

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Divný gard

Příspěvekod bjohny » pát 13. říj, 2006 20:12

chci se zeptat jestli nekdo videl zapas Junior Witter VS. DeMarcus Corley ...jedna se o profibox....spatril sem tam kopu divnej postoju u pana Wittera :lol: ktorym som vobec nerozumel....napriklad ked mal lavu nohu prednu ale lavu ruku zadnu :? ....tak s toho som bol celkom v ...... 8)
dekuji za vysvetleni...
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

 

Příspěvekod bjohny » pát 13. říj, 2006 20:15

doufam ze to neni az taka trapna otazka ze me nikdo nebude chtit uvist do obrazu :D
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Clodman » pát 13. říj, 2006 22:14

bjohny píše:doufam ze to neni az taka trapna otazka ze me nikdo nebude chtit uvist do obrazu :D


co na to rict....asi to tomu borci vic vyhovuje....zapas sem nevidel takze tezko hodnotit....ale podle me byl souper pravak, tak prispusobil svuj gard jeho gardu ale chtel si nechat silnejsi ruku vzadu...ale jak rikam zapas sem nevidel a nerad bych tu ved naky fabulace..........zrovna to zkousim u kompu ale je to na hovno mi levou nohu vepredu a levou ruku vzadu....pripadam si celej zkrizenej nevim at se k tomu zkusi vyjadrit kolegove boxeri :)
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod bjohny » sob 14. říj, 2006 10:47

clodman: vyzeralo to ako keby zadni rukou srazel udery a predni rukou chtel dat dirkt z natoceni.......ale bylo to hodne blbe do krize :?
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Clodman » sob 14. říj, 2006 11:01

bjohny píše:clodman: vyzeralo to ako keby zadni rukou srazel udery a predni rukou chtel dat dirkt z natoceni.......ale bylo to hodne blbe do krize :?


co johhny ani sem se nezeptal jestli uz cvicis v nakym klubu
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod bjohny » sob 14. říj, 2006 11:11

clodman: jeste ne :?
ale mam vybaveny klub tak na 50%....lenze na cestu by som dal za jeden trening 250,-SK...a to nemam....takze tam mozem byt od buduceho roka max.2x do mesiaca a na sparringy chodit u nas na Kick.....tak by to este hadam islo nie??...lenze ked mne nejde o dobry pocit.....ja chcem boxovat za amaterov :cry:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Clodman » sob 14. říj, 2006 16:16

bjohny píše:clodman: jeste ne :?
ale mam vybaveny klub tak na 50%....lenze na cestu by som dal za jeden trening 250,-SK...a to nemam....takze tam mozem byt od buduceho roka max.2x do mesiaca a na sparringy chodit u nas na Kick.....tak by to este hadam islo nie??...lenze ked mne nejde o dobry pocit.....ja chcem boxovat za amaterov :cry:


jasna vec, tak chod trenovat kick....a pritom se zamer na ruce ...urcite to je porad lepsi nez trenovat v klubu 2xmesicne...ale zase zalezi jak na tom ten kickklub je
taky premejslim ze zacnu bouchat zapasy v boxu...ale jako kick-thai boxer musim dopilovat ruce
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod bjohny » sob 14. říj, 2006 16:47

clodman: v tomto klube je jeden trener....a ten mi odkazal ze neberie nikoho kto nebude robit vsetko! kolektivne s ostatnimy ....navyse ked som tak parkrat zhliadol cez okno ich sparringy tak ruky pouziavli len aby odlakali pozornos od noh a vacsinou len kopali....to nieje moje....no ked budem registrovany v klube(box) kde planujem tak pojdem aj na kick....porozpravam sa s trenerom a budem sparrovat ked tak aj s nim alebo kapitanom drzstva co je priblizne moja vaha....ale uz len ciste ruce
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Clodman » ned 15. říj, 2006 15:11

bjohny píše:clodman: v tomto klube je jeden trener....a ten mi odkazal ze neberie nikoho kto nebude robit vsetko! kolektivne s ostatnimy ....navyse ked som tak parkrat zhliadol cez okno ich sparringy tak ruky pouziavli len aby odlakali pozornos od noh a vacsinou len kopali....to nieje moje....no ked budem registrovany v klube(box) kde planujem tak pojdem aj na kick....porozpravam sa s trenerom a budem sparrovat ked tak aj s nim alebo kapitanom drzstva co je priblizne moja vaha....ale uz len ciste ruce


hele kdyz mu vysvetlis svoji situaci a pokud ten trener je alespon trochu normalni, coz urcite je, tak nevim proc by mu melo vadit ze jeden cvicenec pojede pouze ruce na kicku........obracene bych to samozrejme chapal...uvidis ze ti to povoli
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron