Trénink

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Trénink

Příspěvekod Gladiatork1 » stř 03. led, 2007 14:57

čau hele chlapi když budu každý den nebo ob den makat v posilce na partiích který chci namakat s poradnýma váhama a budu dělat třeba 5 srii a 8 opakování narostu poradne? a co síla?dík
Gladiatork1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 28. pro, 2006 0:00

 

Re: Trénink

Příspěvekod luen » stř 03. led, 2007 15:13

Gladiatork1 píše:čau hele chlapi když budu každý den nebo ob den makat v posilce na partiích který chci namakat s poradnýma váhama a budu dělat třeba 5 srii a 8 opakování narostu poradne? a co síla?dík


Neptas se tady na to same? http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... pic&t=1940
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod jjosef » stř 03. led, 2007 15:16

ne, pretrenujes se, myslim ze se tu posilovaci trening resi o kousek vedle, tak studuj tam.
jjosef
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 13. říj, 2006 23:00

Příspěvekod chachar » čtv 04. led, 2007 16:06

jak kdo se pretrenuje. me treba bezne posilovaci plany nezabiraly. ja jsem musel makat o hodne vic a s pretrenovanim jsem nemel problem.
chachar
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 138
Registrován: sob 08. črc, 2006 23:00

Příspěvekod choze » čtv 04. led, 2007 16:22

ahoj, skoc na www.ronnie.cz alebo www.biomag.sk a skus este predtym ako sa zacnes vypytovat podobne otazky, nieco si precitat, co na tych strankach najdes, ci uz clanky, alebo prispevky v diskusnom fore.
Uživatelský avatar
choze
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 253
Registrován: úte 09. lis, 2004 0:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod uniq » čtv 04. led, 2007 17:27

co vravite na izometricke posilovanie brucha, je lepsie spravit 30 izometrickych sklapaciek s 10 sekundovov vydrzou alebo 150 sklapaciek v dynamickom tempe? :roll:
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Baxxse » čtv 04. led, 2007 18:36

uniq píše:co vravite na izometricke posilovanie brucha, je lepsie spravit 30 izometrickych sklapaciek s 10 sekundovov vydrzou alebo 150 sklapaciek v dynamickom tempe? :roll:


Ja davam prednost izometrickehu cviceni,i kdyz to kombibuju...mam s tim dobre zkusenosti...dynamicke tempo je hodne zradne. Muzes to odnest zdravotne...spousta lidi ma tehdence pridavat svih,coz neni zrovna mnamka...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod uniq » čtv 04. led, 2007 18:53

ukropcany píše:
uniq píše:co vravite na izometricke posilovanie brucha, je lepsie spravit 30 izometrickych sklapaciek s 10 sekundovov vydrzou alebo 150 sklapaciek v dynamickom tempe? :roll:
Mám skúsenosť, že vytrénované brucho ešte neznamená, že človek do neho vydrží ranu... ak chceš vydržať rany do brucha, budeš musieť trénovať hlavne tie...


Aby sme sa spravne pochopily,hovoris o izometr. posilovani?
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

Příspěvekod bjohny » pát 05. led, 2007 10:46

ukropcany:...
ja som robieval po trenali 150brusakov a za tym este izometricky jeden cvik na brucho............speky su tam jak svina :x ale pevne myslim ze je
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod uniq » pát 05. led, 2007 10:57

No po pravde ide mi o vzhlad, a preto sa pytam ci je lepsie na ploche brucho posilovanie izometricke alebo klasicke ... o tom ci clovek padne s nakockovanym brcuhom alebo nie, sa nema zmysel ani bavit, kazdy sme iny :roll:
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

 

Příspěvekod Baxxse » pát 05. led, 2007 11:15

uniq píše:No po pravde ide mi o vzhlad, a preto sa pytam ci je lepsie na ploche brucho posilovanie izometricke alebo klasicke ... o tom ci clovek padne s nakockovanym brcuhom alebo nie, sa nema zmysel ani bavit, kazdy sme iny :roll:


Prokladej izometricke cviceni s klasickym...ale jestli ti jde o vzhled,tak se to chce predevsim zbavit podkozniho tuku...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod bjohny » pát 05. led, 2007 12:34

ukropcany píše:Ja zhruba tiež také počty... niekedy trošku viac, ale teraz robím v posilke na šikmej lavičke. Slanina na bruchu žiaľ nesúvisí s brušákmi, ale s tukom, ktorý sa odbúrava žiaľ rovnomerne... :oops:

to mi jasne......ale takto na zimu ma speky absolutne netrapia, a sviatky boli vhodnou prilezitostou ako nabrat aj tu pevnejsiu hmotu 8)
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Panda » pát 05. led, 2007 16:14

no já mam tu výhodu a zároveň nevýhodu že mám silně nepravdelné břišní svalstvo, takže když mám silne vyrýsované "kočky" (teď nevím jak je to česky) tak to na mě vypadá velice neesteticky, takže raději jsem když mam lehce povolené břicho sloté do jedné rovné plochy:) Výhoda je v tom že mam silné svaly i na solar plexu :)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod hellas » pát 05. led, 2007 16:17

kocka jako kostka 8)
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod defendu » pát 05. led, 2007 16:28

Prostě myslel "pekáč buchet" :lol: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Panda » pát 05. led, 2007 16:42

kurňa...no vidíte kam to spěje to rozdělení Republiky, zapomněl jsem jedinej cizí jazyk kterej sem jakš takš uměl :D
Jo jo myslel jsem pekáč buchet :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Lada » pát 05. led, 2007 17:38

uniq píše:No po pravde ide mi o vzhlad, a preto sa pytam ci je lepsie na ploche brucho posilovanie izometricke alebo klasicke ... o tom ci clovek padne s nakockovanym brcuhom alebo nie, sa nema zmysel ani bavit, kazdy sme iny :roll:


pokuď ti jde o vzhled tak musíš cvičit břicho tak jako každý jiný sval. Je janic když budeš dělat 150, za chvíli 300 sedů lehů atdp.. z toho tě akorát budou bolet záda a né břicho a bude to k ničemu.
Chce to střídat cviky aby sis na ně areobně nezvyk a nedělal jich desítky bez pocitu če něco cvičíš, na všechny části břicha (spodek, horek, boboky), hlavně aby to bylo vidět musíš jet na ně silově zvyšovat záteže tak se ty břišní svaly zvětší a budou lépe vydět i přes nějakou vrstvu tuku.
Tuku se samo nezbavíš tímhle to chce aerobní trénink tak aby ses hodně potil, jezdit na kole třeba hoďku a víc běhal atd.. jak už ti psal Ukropčany. řeba si břicho omotat i igelitem a bacha na to shazování i svalů!

jinak na výdrž proti úderům a kopům, hold nic jiného než nechat se do břicha kopat, mlátit házet na něj medicimbal není :D
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Lada » pát 05. led, 2007 17:40

no tohle já budu muset taky řešit, nejak jsem přibral :oops: jen to zdraví mi nějak nepřeje :cry:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Panda » pát 05. led, 2007 18:11

mě na výdrž proti uderum a kopum fungoval rychlý (ale opravdu hodně rychlý) výdech ďoprovázený zatnutím břicha...přesně simuluje danou situaci a pro mě to myslím zabíralo...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod uniq » pát 05. led, 2007 19:31

Lada píše:
uniq píše:No po pravde ide mi o vzhlad, a preto sa pytam ci je lepsie na ploche brucho posilovanie izometricke alebo klasicke ... o tom ci clovek padne s nakockovanym brcuhom alebo nie, sa nema zmysel ani bavit, kazdy sme iny :roll:


pokuď ti jde o vzhled tak musíš cvičit břicho tak jako každý jiný sval. Je janic když budeš dělat 150, za chvíli 300 sedů lehů atdp.. z toho tě akorát budou bolet záda a né břicho a bude to k ničemu.
Chce to střídat cviky aby sis na ně areobně nezvyk a nedělal jich desítky bez pocitu če něco cvičíš, na všechny části břicha (spodek, horek, boboky), hlavně aby to bylo vidět musíš jet na ně silově zvyšovat záteže tak se ty břišní svaly zvětší a budou lépe vydět i přes nějakou vrstvu tuku.
Tuku se samo nezbavíš tímhle to chce aerobní trénink tak aby ses hodně potil, jezdit na kole třeba hoďku a víc běhal atd.. jak už ti psal Ukropčany. řeba si břicho omotat i igelitem a bacha na to shazování i svalů!

jinak na výdrž proti úderům a kopům, hold nic jiného než nechat se do břicha kopat, mlátit házet na něj medicimbal není :D


Toto som presne myslel , robim tie iste cviky niekolko mesiacov napr. ked spravim 200 sklapovaciek necitim ziadne palenie, a preto som sa musel zamyslel kde robim chybu, preco sa brucho nevyvija?, brucho cvicim skoro kazdy den ale aj tak bol pokrok minimalny, a tuk teda toho moc nemam,chodim pravidelne behavat, ale nechcem to zase prehnat lebo chudne sa simetricky na celom tele, a dalsie 3 kila dole to fakt nepotrebujem :roll:
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron