Boxerky

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Boxerky

Příspěvekod xavier » pát 12. led, 2007 17:31

Zdravím,

nikde jsem na tohle téma diskuzi nenašel, tak bych se chtěl zeptat, jakou značku boxerek (do cca 2,5 tis.) byste mi doporučili (začátečník v MT, mám 12oz). Mám Piran sport a nepříjdou mi kvalitní... mám je cca 4 měsíce a už se začínají trhat, atd.

Máte někdo zkušenosti se značkou Super Pro?
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

 

Kvalitní rukavice

Příspěvekod lukaskon » pát 12. led, 2007 18:18

No nevím co řešíš. Největší kvalita je jistě na straně Top Ten. Za nějakých 2200 určitě seženeš dobrej model. Já používám tyto http://www.hayashi.cz/chranice/top-ten- ... l-521.html a nenajdu na nich chybu. Ale samozřejmě záleží na tom jak často je používáš ... I ta nejkvalitnější rukavice se při častým používání, případně špatným používání během 6 mesíců zničí.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kvalitní rukavice

Příspěvekod xavier » pát 12. led, 2007 18:34

To ukropcany: Dík za info... už jsem se na Twins díval. Vyzkouším je.

To lukaskon: Ahoj Lukáši, dík za odpověď. Chtěl jsem pak napsat přímo Tobě, ale předběhl jsi mě :-) Snažím se bouchat každý den, ale ne vždy to jde. To jsem ani nevěděl, že při častém používání je životnost rukavic tak (relativně) krátká. Jsem začátečník, takže opotřebení sílou nebude takové jako u profíka :wink:
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Re: Kvalitní rukavice

Příspěvekod bjohny » sob 13. led, 2007 12:14

xavier píše:Jsem začátečník, takže opotřebení sílou nebude takové jako u profíka :wink:

nemyslim ze to bude az tak silou jako spis dopadem na pytel,aparat nebo drzku :wink:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod DrGlock » pon 15. led, 2007 22:46

Já doporučuju kožený boxerky na MT od TeamX. Víceméně je to kopie rukavic Twins, o kterých se říká že jsou asi nejlepší, ale cenově vycházejí mnohem lépe. Já mám verzi 10oz a jsem maximálně spokojen :)
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků