Jak moc to bolí a jaká je to dřina???

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

.

Příspěvekod Switch99 » sob 31. led, 2009 21:09

Já jsem cvičil goju ryu a teď dělám už asi dva roky kickbox a vůbec se to nedá srovnávat...v kumite jsme jeli údery do těla relativně tvrdě, ale za jeden zápas jich tam moc nedostaneš, narozdíl od kickboxu. To byl také důvod proč jsem přešel na kickbox-je to živější a zajímavější styl.
Switch99
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 28. led, 2009 0:00

 

Příspěvekod Tribute » ned 01. úno, 2009 15:35

Switch99
Já jsem cvičil goju ryu a teď dělám už asi dva roky kickbox a vůbec se to nedá srovnávat...v kumite jsme jeli údery do těla relativně tvrdě, ale za jeden zápas jich tam moc nedostaneš, narozdíl od kickboxu. To byl také důvod proč jsem přešel na kickbox-je to živější a zajímavější styl.
Nemyslím že počet zásahů je rozhodující ale tvrdost v kickboxs je rychlé a vítězí hlavně zahlcení technikami . Ale pokud je karatista dost dobrý jako že já nejsem dobrý karatista :cry: je schopný vyprodukovat dost tvrdý úder na to aby ho složit jednou ale spíš dvěma technikami. Samozřejmě netvrdím že kicbox je měkký ale tak netvrď že karate je pomalý .
Tribute
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 67
Registrován: pon 03. zář, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků