box & THAJSKY BOX

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

box & THAJSKY BOX

Příspěvekod hOp » stř 07. úno, 2007 20:15

caute chcel by som sa opytat na tieto veci:
1.co rychlejsie s tychto dvoch sportou zvladnem,vyuzijem
2.Niake dobre kluby ci uz boxove,alebo thajboxove v Bratislave...dakujeeeeem :?: :arrow: :twisted:
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

 

Re: box & THAJSKY BOX

Příspěvekod Baxxse » stř 07. úno, 2007 20:39

hOp píše:caute chcel by som sa opytat na tieto veci:
1.co rychlejsie s tychto dvoch sportou zvladnem,vyuzijem
2.Niake dobre kluby ci uz boxove,alebo thajboxove v Bratislave...dakujeeeeem :?: :arrow: :twisted:


Dobre kluby ti doporuci Ukropcany tak si vyckej....

Ale co se rychleji naucis je jen na tobe,zalezi na jednotlivych treninkovych davkach,trenerovi,tvem talentu a vubec zajmu.Pokud bys stejnym mnozstvim trenoval jedno nebo druhe tak bys mel v boxu lepsi predpoklady na rychlejsi zvladnuti technik rukou-boxerskych,ale zase bys nedokazal pouzivat nohy(nebo jen v omezene mnozstvi) a lokty.Tedy komplexnejsi fighter by se z tebe stal kdybys cvicil thaibox...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Technika je hodně těžká ...

Příspěvekod lukaskon » stř 07. úno, 2007 21:46

Nesouhlasím úplně s tou odpovědí... Celkově je každý sport složitý, ale co se týče sportů jako box, kick či thai jsou to sporty na kterých máš celý život co zdokonalovat a nikdy nebudeš mít skvělou techniku ... Prostě thai ani kick boxer se nemůže kvalitou rukou vyrovnat boxerovi, ale zase je jasné, že boxer neumí techniky s nohama loktama a podobně ... Holt tyto sporty, alespoň co se boxu na jedné a thai a kick na druhé týče jsou naprosto odlišné. Případní zájemci si holt musí vybrat to svoje ... já jsem samozřejmě zastáncem boxu, ale mě k tomu vedou soukromé důvody. Naprosto chápu, že dnes je modernější používání i nohou ...

Musíš si vybrat sám a svoji úlohu v tom by mohlo hrát právě to, jesti je v tvé blízkosti kvalitnější trénink boxu či thai a podobně. Případně si zajdi na tréninky a rozhodni se podle kvality tréninků a party kluků co tam chodí.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod hOp » stř 07. úno, 2007 22:02

no mna bavi boxovat len tak doma tak asi ten box lebo sa mu mozem venovat aj doma ale to zas mozem aj s MT tak neviem :?
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Box doma není dobrej ...

Příspěvekod lukaskon » stř 07. úno, 2007 22:06

Bacha na to ... pokud už neboxuješ třeba 5 let je blbost boxovat doma či bez dohledu trenéra. Znám spoustu takových a upozorňuju tě, že tím si každý strašně zkazí techniku. Sám můžeš běhat, posilovat, plavat a podobně, ale ne boxovat do pytle, stínovat a podobně. To si můžeš dovolit až jako zkušený boxer! Takže v tom není výhoda oproti ostatním bojovým sportům.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod hOp » stř 07. úno, 2007 22:39

skuste mi napisat hlavnie dobre kluby dake
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod Baxxse » stř 07. úno, 2007 23:11

lukaskon píše:Nesouhlasím úplně s tou odpovědí... Celkově je každý sport složitý, ale co se týče sportů jako box, kick či thai jsou to sporty na kterých máš celý život co zdokonalovat a nikdy nebudeš mít skvělou techniku


Proc bych nemohl mit skvelou techniku?? erikam dokonalou ale skvelou muzu mit!! Spousta borcu ma skvelou techniku... :roll:
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Technika

Příspěvekod lukaskon » čtv 08. úno, 2007 7:16

Baxxse píše:
lukaskon píše:Nesouhlasím úplně s tou odpovědí... Celkově je každý sport složitý, ale co se týče sportů jako box, kick či thai jsou to sporty na kterých máš celý život co zdokonalovat a nikdy nebudeš mít skvělou techniku


Proc bych nemohl mit skvelou techniku?? erikam dokonalou ale skvelou muzu mit!! Spousta borcu ma skvelou techniku... :roll:


Dobře asi jsem to neformuloval úplně srozumitelně. Mělo tam být spíše slovo dokonalou. Ale budu oponovat tomu, že spousta borců má dokonalou techniku co se boxu týče. Těch u nás nebude ani 10, ani já se mezi ně nepočítám. Já mám podle mě naopak vynikající taktickou připravenost :-) ale do vynikající techniky mám trošku dál ...
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod hOp » čtv 08. úno, 2007 13:10

ale nas netrapi se ty si taktik.....
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Re: Box doma není dobrej ...

Příspěvekod Panda » čtv 08. úno, 2007 13:14

lukaskon píše:Bacha na to ... pokud už neboxuješ třeba 5 let je blbost boxovat doma či bez dohledu trenéra. Znám spoustu takových a upozorňuju tě, že tím si každý strašně zkazí techniku. Sám můžeš běhat, posilovat, plavat a podobně, ale ne boxovat do pytle, stínovat a podobně. To si můžeš dovolit až jako zkušený boxer! Takže v tom není výhoda oproti ostatním bojovým sportům.



Hmm tak to mě docela mrzí... a existují nějaká technická cvičení která se dají dělat doma i když je člověk začátečník, nebo může jen honit fyzičku...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Re: Technika

Příspěvekod Baxxse » čtv 08. úno, 2007 21:55

lukaskon píše:
Baxxse píše:
lukaskon píše:Nesouhlasím úplně s tou odpovědí... Celkově je každý sport složitý, ale co se týče sportů jako box, kick či thai jsou to sporty na kterých máš celý život co zdokonalovat a nikdy nebudeš mít skvělou techniku


Proc bych nemohl mit skvelou techniku?? erikam dokonalou ale skvelou muzu mit!! Spousta borcu ma skvelou techniku... :roll:


Dobře asi jsem to neformuloval úplně srozumitelně. Mělo tam být spíše slovo dokonalou. Ale budu oponovat tomu, že spousta borců má dokonalou techniku co se boxu týče. Těch u nás nebude ani 10, ani já se mezi ně nepočítám. Já mám podle mě naopak vynikající taktickou připravenost :-) ale do vynikající techniky mám trošku dál ...


Tady s tim souhlas na sto procent...tima spoustama borcu jsem nemyslel vic nez tich deset.... :)
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

re:

Příspěvekod lukaskon » čtv 08. úno, 2007 21:58

to hOp: Však mě taky netrápí, že neumíš ani box ani thai ... přesto jsem se ti snažil poradit

to Baxxse: No je to fakt složitý. Pokud máš dobrého trénéra a jsi učenlivý můžeš doma opakovat to co se učíš na tréninku. Ale je velmi důležité nepřeceňovat svoje schopnosti a trénovat jen to co umíš. Existuje také spousta tréninkové literatury, i třeba DVD, osobně to však nedoporučuji ... Samozřejmě, pokud nemáš možnost trénovat pod vedením je dobré, že děláš aspoň něco třeba i sám, ale nepočítej s tím, že by si něčeho pak dosáhl :-(

to ukropcany: díky, že se mě zastáváš, ale já tyhle reakce beru s rezervou. Jinak mě však potěšilo, že hOpa znáš osobně a musel jsem se zasmát tvé zkušenosti s ním :-)
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Oprava

Příspěvekod lukaskon » čtv 08. úno, 2007 22:01

Malá oprava, v předchozí reakci jsem napsal to Baxxse:, ale mělo tam být pro Panda ... jinak ještě dodávám, že doma doporučuji opravdu jen tu fyzičku a posilování vlastním tělem.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod TongPa » čtv 08. úno, 2007 22:45

ukropcany píše:...pričom henten truhlík sa bol u nás na tréningu kuknúť po pindoch čo sem písal a rovno zdrhol a to sparing ani nezačal...

Opravdu ten "statečný" chlapec byl hOp? :twisted: :twisted: :twisted:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Genesis » čtv 08. úno, 2007 22:49

TongPa píše:
ukropcany píše:...pričom henten truhlík sa bol u nás na tréningu kuknúť po pindoch čo sem písal a rovno zdrhol a to sparing ani nezačal...

Opravdu ten "statečný" chlapec byl hOp? :twisted: :twisted: :twisted:


tak už nějakou dobu pozoruju hopa a jeho diskuze tady a zajímalo by mě, jak teda proběhla jeho návštěva u vás, budeš pls tak hodnej a podělíš se o to?
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod hOp » čtv 08. úno, 2007 22:58

chudak ukropcany chudak
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod hOp » čtv 08. úno, 2007 22:59

inak ukropcany myslim ze sme sa este nevideli ty truhlik zavry si papulku
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod hOp » čtv 08. úno, 2007 23:02

povie mi ukropcany co ma ani nevidel ale je najmudrejsi na svete....ja som to nemyslel zle ale ty si pan chuck norris co vsetko vie
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod hOp » čtv 08. úno, 2007 23:03

a nebol som to urcite lebo som na takom treningu este nebol
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod hOp » čtv 08. úno, 2007 23:05

a myslim ze by som z toho treningu neodysiel aj keby ma tam kopali do hlavy ale :roll:
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron