Buakaw

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod raduz » úte 22. dub, 2008 13:02

Panda píše:Jinak tady moooc peknej fight Buakaw vs Drago...Dragova obrana se mi mooc libila i kdyz vyhral buakaw

http://www.dailymotion.com/relevance/se ... ight_sport


Super, ja som si to pozrel az teraz a super zapas. Drago mal tiez dobry styl, skoda ze ku koncu uz odchadzal kondicne. Ale ta Buakawova razancia hlavne v kopoch je paradna...

btw: Masato s Buakawom vyhral preto, lebo rozhodovali japonski rozhodcovia :idea: Aj ked je Masato najlepsi a najkomplexnejsi japonsky fighter K1 na Buakawa proste nema....
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

 

Příspěvekod GGNT » úte 22. dub, 2008 22:56

raduz:
Po zhlednutí fightu Masato vs. Buakaw bych řekl, že Masato vyhrál zcela zaslouženě. Měl mnohem lepší ruce a druhou polovinu zápasu zvládl mnohem lépe. Rozhodčí bych do toho netahal...
GGNT
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 08. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Josman » stř 23. dub, 2008 18:23

raduz píše: Masato s Buakawom vyhral preto, lebo rozhodovali japonski rozhodcovia :idea: Aj ked je Masato najlepsi a najkomplexnejsi japonsky fighter K1 na Buakawa proste nema....

Podle mě Masato vyhrál především proto, že víc "nabodoval", rozhodně nasbíral víc zásahů, zdál se mi i lepší technicky (teď mám na mysli box, ruce). Buakaw mi přišel hodně laxní a v určitých momentech měl v krytu pěkné díry. Masato téměř pokaždé tyto díry trefoval a chyby trestal. Co se týká nohou ano, alespoň pohledově měly lowkicky Buakawa a kopy obecně větší razanci ...
Josman
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: pon 08. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod raduz » čtv 24. dub, 2008 13:23

no urcite nie len "pohladovo".
Japonsky "metrosexual" je sice technicky dost dobry ale o razancii technik oproti Buakawovi... ....skoda porovnavat.
Ale je pravda, ze Buakaw bol chvilami dost neaktivny. Asi ten zapas predal :twisted: :twisted:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků