Tuk,Tuk a jeste jednou TUK!

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Tuk,Tuk a jeste jednou TUK!

Příspěvekod bjohny » sob 17. bře, 2007 12:43

Zdravim vsetkych...
Tak mam za sebou konecne objemovku(behom polroka som pribral z 74,5kg na 82kg, vysku mam 185,5cm, v pase +10cm) a planujem zhodit tie hrozostrasne sunky co mam :D ... z treningu 4x tyzdne(v posilke) som ubral na 2x tyzdne cele telo, dnes vecer idem prvy krat po dlhanskej dobe behat, pomaly sa chystam znova zavesit mech, tienovat a skakat cez svihadlo, pre zaciatok 1-2x tyzdne, behat by som chcel tak 2-3x tyzdne minimalne, ak znova dobehnem kondicku kt. som mal tak kludne aj kazde rano... pocnuc dnesnym ranom sa budem krotit z tucnymi jedlami, ziadna slanina, zakusky, atd. jem 5-6x denne mensie porcie, samozrejme nechcem stratit ani kusok zo svalovej hmoty, je jej malo a chcem si ju udrzat... predstavujem si chudnut tak 1kg tyzdenne... snazim sa teraz jest o nieco menej ako doteraz, lenze som hladny uz 30-60minut za kazdym jedlom... je to v poriadku?

Bol by som vdacny za nejaky nazor na moje plany :wink:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

 

Příspěvekod defendu » sob 17. bře, 2007 13:17

Připravuješ se na Olymp. hry? :lol: :lol:

Máš-li hlad,znamená to že mimojiné ztrácíš i svaly (pamatuj si - Hlad je největší nepřítel kulturistů,doslova zabíjí svaly),ale to asi nechceš,co?Zmenši svůj příjem tuků a cukrů na minimum,zvyš příjem bílkovin (cukry doplňuj jen zhruba 15 min. po tréninku v posilovně,pak už ne)
Jez co nejčastějš,ale po menších dávkách a jen ty správné věci - bílkoviny a jídla s nízkým obsahem tuků,ale pozor taky na cukry,to že je tam napsáno,že to neobsahuje tuk neznamená že tam nejsou cukry :wink:

Když si to tak po sobě čtu.....stojí ti to vůbec zato?Svaly a pěkná figura bez tuku jsou hodně pomíjivá věc,pokud ovšem nesypeš :lol:

Jo a ještě jedna věc,pokud máš aerobní trénink,můžeš shazovat i trochu víc než jen kilo týdně,pokud ho ale mít nebudeš tak je kilo akorát (shazoval bys pak zas i svaly a ne jen tuk)
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lada » sob 17. bře, 2007 15:20

a taky samozdřejmě vypustit veškerý alkohol, jestli nejsi abstinent
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod toddb » sob 17. bře, 2007 15:26

Na muj vkus az prilis mnoho odrikani...nejhorsi je, ze te skoli chripka na par tydnu a jako bys zacinal znova...
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod bjohny » sob 17. bře, 2007 19:52

defendu: s tym hladom nieco spravim :wink: ale nieje lahke sa stravovat zdravo v mojich podmienkach(doma sa navari len to na co vydu penizky, a dost casto mame doma bezmasite jedla a huste polievky s chlebom :? )... navyse trpim takou "chorobou" ze ak nieco jem tak vzdy si precitam na obale tabulku vyzivovych hodnot, naopak niesom az tak chory ze by som si pocital denny prijem kalorii...............ROZHODNE NESYPEM :!: ak viem pangamin sa nerata :D

Lada: ja nepijem, stane sa sice ze mi pride chut na pivecko ale to je tak raz za 2-3tyzdne co je v poriadku myslim

toddb: na zdravie si teraz davam velmi velky pozor, od minuleho leta som bol chory 4x... cize nechcem byt znova

PS: vzdy ale fakt VZDY jem na ranajky kukuricne vlocky(popr. ovsene alebo piskoty) z mliekom
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Lin-Shit » sob 17. bře, 2007 22:05

ukropcany to jest majster syntaxe. Do par viet dokaze zhrnut to, co v Muscle&Fitness riesia niekolko rokov. :lol:
Lin-Shit
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00
Bydliště: Ilava

Příspěvekod bjohny » ned 18. bře, 2007 10:25

Muscle & Fitness kupujem takmer kazdy mesiac, sice sa vsetko opakuje kazdy rok ale vzdy sa najde aspon jeden alebo dva clanky s kt. sa dozviem aj nieco navyse :wink:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod diablik » ned 18. bře, 2007 11:55

..M&F je bullshit..politicky-korektna sracka..a pisu tam kopec bludov,hlavne co sa posilovania pre atletov tyka :roll: :roll:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod bjohny » ned 18. bře, 2007 12:01

diablik píše:..M&F je bullshit..politicky-korektna sracka..a pisu tam kopec bludov,hlavne co sa posilovania pre atletov tyka :roll: :roll:

kupujem to z vedomim ze tam najdem jeden, maximalne dve schopne clanky alebo aspon odstavce 8)
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod graver » ned 18. bře, 2007 13:27

Lin-Shit píše:ukropcany to jest majster syntaxe. Do par viet dokaze zhrnut to, co v Muscle&Fitness riesia niekolko rokov. :lol:

:mrgreen: :mrgreen:
4Ukropcany: tedy z takového režimu by zhubl i můj oblíbenec Yokozuna Takanohana :cry:
4bjohny: pangamin je dobrej, ale já ho raději dodávám v jiné formě, jestli víš, co mylím :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod bjohny » ned 18. bře, 2007 14:03

4Graver: Jo vím, móóc dobře :twisted:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Re: Tuk,Tuk a jeste jednou TUK!

Příspěvekod TongPa » pon 19. bře, 2007 11:39

bjohny píše:...behom polroka som pribral z 74,5kg na 82kg, vysku mam 185,5cm, v pase +10cm) a planujem zhodit tie hrozostrasne sunky co mam :D ...

Já bych to ve tvém případě s nějakým hubnutím nepřeháněl, na tvou výšku pořád hov*o vážíš... :D Jestli máš sklony k hubenější postavě, tak se k ní v případě diety zase rychle vrátíš, včetně částečné ztráty svaloviny. Jídlo bych teda moc neřešil, spíš bych jen do tréninku zařadil aerobní aktivity (běh, kolo...) a hotovo.

ukropcany píše:Ja sa s tým neseriem, 3x do týždna po hodine aeróbne, 3x posilka, 3-4 normálny tréning a málo jesť. Spočiatku to bol horor, ale už si to zvyklo a nemám s tým žiadne problémy. Dôležité je aeróbnu aktivitu vyvážiť posilkou, lebo ja som to napr. spočiatku nerobil a ten beh ma úplne zožral. Bol som slabý ako mucha...

No to je slušnej záběr... Je to nespravedlivý, ale problémy s postavou jsou z velké části dány genetikou, přesněji rychlostí metabolizmu. Někdo žere 3x denně obrovský porce jídla, včetně sladkostí a nepřibere ani deko. A jinej (např. ukropcany :) ) musí dřít jak kůň a hlídat si kolik toho sní, aby nebyl vyžranej jako prase... :? Já sám mám taky pomalý metabolizmus = sklony k tloustnutí. Takže jakmile se dostatečně nehejbám a rozežeru se (= jím stejně jako lidé kolem), jdu s váhou rychle nahoru. Metabolizmus lze hodně zrychlit rozdělením jídla na více menších dávek za den (5 - 8 ). Funguje to opravdu skvěle, ale zaměstnanému člověku se to poměrně špatně dodržuje... Ono tahat sebou denně několik svačinek a ještě se hlídat, kdy to všechno jíst, to se dlouhodobě prostě nedá... :( Takže zbývá jediné: Hodně se hýbat a moc nežrat... :cry:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Val » pon 19. bře, 2007 17:02

Fakt je to pravda, ze by se mela aerobni aktivita vyvazovat posilovanim ? Dost casto totiz jezdim na kole a jsem slabej a unavenej :? Ale do posilovny me nikdo nedostane :)
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod Lada » pon 19. bře, 2007 17:08

je to tak jinak budeš slaboučkej jak včelička :lol:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod bjohny » pon 19. bře, 2007 19:32

ukropcany píše:
Val píše:Fakt je to pravda, ze by se mela aerobni aktivita vyvazovat posilovanim ?
Nie je, to som si vymyslel, aby som mal dôvod chodiť do posilky... mám totiž nizke sebavedomie a musím pridať v ramenách... :wink:

a ja som to zhltol :D :D
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Re: Tuk,Tuk a jeste jednou TUK!

Příspěvekod bjohny » pon 19. bře, 2007 19:37

TongPa píše:Já bych to ve tvém případě s nějakým hubnutím nepřeháněl, na tvou výšku pořád hov*o vážíš... :D Jestli máš sklony k hubenější postavě, tak se k ní v případě diety zase rychle vrátíš, včetně částečné ztráty svaloviny. Jídlo bych teda moc neřešil, spíš bych jen do tréninku zařadil aerobní aktivity (běh, kolo...) a hotovo.

rozhodne mam pomaly metabolizmus....uplne mi staci jest normalne a nehybat sa a v tom momente priberam.....schudnut chcem, priserne mi lezie na nerva to sadlo :?
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod bjohny » pon 19. bře, 2007 19:40

zabudol som podotknut ze nejde mi o vyrysovanu postavu......budem rad ak schudnem do mieri, ze sa budem podobat na cloveka.....a nie na hajzloveho pavuka :roll:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Genesis » pon 19. bře, 2007 19:49

bjohny píše:zabudol som podotknut ze nejde mi o vyrysovanu postavu......budem rad ak schudnem do mieri, ze sa budem podobat na cloveka.....a nie na hajzloveho pavuka :roll:


nějak pořádně nechápu jak se ti povedlo tohle nabrat, to si jen jed cos moh a necvičil u toho nebo co? a jestli objemovkou myslíš trénink na objemy, tak tam máš sice jíst víc ale věci co obsahujou bílkoviny a tak a ne se cpát všim možnym
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod bjohny » pon 19. bře, 2007 19:57

4Genesis... jedol som normalne, tak 6x denne....pil hodne ovocnych stav atd. okrem posilky 4x tyzdne som nepohol ani prstom.... jedol som co sa dalo, ale zase na zakusky a sladkosti ja velmi niesom, skor nejaky ten smotanovy jogurt sa mi priplietol do cesty sem-tam :) slaninu som za ten cas jedol max. 3x
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron