Kickbox nebo Thaibox?poradíte začatečníkovi?(Kladno,Praha)

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Kickbox nebo Thaibox?poradíte začatečníkovi?(Kladno,Praha)

Příspěvekod marty666 » sob 24. lis, 2007 2:02

Zdravím všechny diskutujíci :-) jsem z Kladna a tím pádem to mám blízko i do Prahy, asi 20 km..,ale nevím na kterého trenéra se mám obrátit,jedná se mi totiž jen o soukromé hodiny,chci individuelní přístup tak 3x týdně.Dáte mi někdo doporučení na koho se obrátit? :wink:..Děkuji mockrát za vaše rady.Mějte se všichní moc fajn.
marty666
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 24. lis, 2007 0:00

 

Příspěvekod Genesis » sob 24. lis, 2007 8:50

a proč chceš individuální přístup? na sparring a tak se ti hodí spí víc lidí na prostřídání
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod WT_Warrior » sob 24. lis, 2007 11:55

Genesis píše:a proč chceš individuální přístup? na sparring a tak se ti hodí spí víc lidí na prostřídání

Ano to je pravda .... jinak kdybych se měl rozhodovat mezi KickBoxem a Thai Boxem vyberu si určitě Thai Box (Muay Thai) ale kde jsou nějaké nejlepší školy v Kladně nebo v Praze to nevím to ti už musí poradit někdo zkušený
WT_Warrior
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 26. črc, 2007 23:00

Příspěvekod marty666 » sob 24. lis, 2007 11:58

No jasný,jenže,každý má svoje,si myslim,když tak mě poučte :-),když děláš soukromky,tak se ti víc ten trenér může věnovat.Jako nebránim se chodit ve skupině,ale rozumně, tak max.v 8-10 lidech, néé jako s 30 lidma.To myslím pro úplný zašátečníky není to pravý.A v Praze jsou ty tréningy celkem narvaný. :(
marty666
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 24. lis, 2007 0:00

Příspěvekod roza » sob 24. lis, 2007 11:59

Marty666 - obrat se na Marka Pinkase,ktery trenuje thajsky box v boxerne posilovny Megapro hned u podjezdu u 7-8.ZS,Kladno.
Cvici se minimalne 2 krat v tydnu po malych skupinach behem dne ,individualni pristup i moznost crosstreninku zarucen.
Pokud chces,posli mi SZ.
Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod Genesis » sob 24. lis, 2007 14:11

ukropcany píše:Ja k tým súkromkám asi toľko - občas spárujeme aj so súkromkármi a vždy dostanú bitku... tlačiť sa v mase je určite na prd a otrava, ale o to je lepšia spätná väzba... tí súkromkári si myslia, že keď sa im tréner venuje viac, že aj viac vedia... lenže BU nie sú len o rozumovom prijímaní inputov, ale predovšetkým o cite a ten sa odovzdať nedá...


jj, taky mi přijde trénovat lepší s víc lidma, člověk vidí, jak to umí ostatní a snaží se jim vyrovnat/předehnat je. je to taková motivace bejt dobrej jako ten týpek, co by mě zadupal během 5 sekund :D
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Tréninky

Příspěvekod lukaskon » sob 24. lis, 2007 16:17

Nejlepší je to nakombinovat, pokud 3x tejdně tak ideální je 2x s partou a jednou soukromku ... podle mě. Na soukromce se naučíš dřív a víc techniku, ale je nutnej sparing a kontakt s ostatníma.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod marty666 » ned 25. lis, 2007 22:28

Všem moc děkuju za rady. :)..Každá rada je dobrá.No a fakt nejlepší bude to zkombinovat.Máte pravdu,není to jen o těch soukromkách. :wink: zatím ahoj
marty666
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 24. lis, 2007 0:00

Příspěvekod marty666 » pon 26. lis, 2007 19:48

Mám na Vás ještě prosbičku.Prosím můžete mi doporučit co si mám koupit na začátek za vybavení na ten thaibox?. No a jestli mi můžete doporučit nějaký slušný krámek.Hlavně chci vybrat nějaké dobré rukavice pro začátečníka,vím že budu potřebovat chránič na zuby,suspenzor :D a chránič na nohy.Jenže kde to teda koupit nějak levněji.Moc dík.Třeba i eshop nebo pak kamený obchod Kladno,Praha.Dík za rady.čaues a sportu zdar,snad se mi povede vstup do světa BU. :D
marty666
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 24. lis, 2007 0:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron