Páskování v kickboxu

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Páskování v kickboxu

Příspěvekod Phaia » stř 05. pro, 2007 9:05

Ahoj, co si myslíte o páskování ve sportu, kde se vlastně nijak nedělí výkonnost (ve smyslu, až budu mít ten a ten pasek, budu cvičit ty a ty techniky)..??

Jaké máte zkušenosti s přeskakování zkoušek, nebo s nošením pásků jako takových..

Krom toho, že si nezazzávodim na US Openu s blackbelts, mi to přijde docela k ničemu, chtěla bych se mýlit..

:?:
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod wand » stř 05. pro, 2007 9:54

Jedine paskovanie, ktore ma zmysel a na ktorom je vidiet rozdiel v kvalite jednotilivych "opaskov" je podla mna v BJJ.
V ostatnych BU je to asi tak na dve veci...
wand
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř 08. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Val » stř 05. pro, 2007 10:00

:lol: zrovna jsem udelal zkousku na 7 kyu, takze si davejte bacha :twisted: (rachiticti 40-ti kilovi energetici) , byl tam i back kick s otockou ! u nas je to tak, ze se dela jen tahle zkouska - kdo udela, muze zacit cvicit s pokrocilejsima, dalsi zkousky uz se nedelaji, ani nikdo nenosi pasek - pokud vim na zavodech to nevadi (?) alespon na tech ceskych (?)
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod Lada » stř 05. pro, 2007 10:03

Je to tam na ho*no....

jeden známej mi říkal že když byl na soutěži v kickboxu a měl nějakej nízkej pásek bo to neřešil tak jak si hned ti s vyššíma pásečkama mysleli jak to bude v pohodě a hračka, podcenili pak dostali do řepy a bylo :twisted:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Phaia » stř 05. pro, 2007 10:57

fakt ten sport mam rada, ale tohle me prijde jako zbytecnost...

nebo treba mate nekde v oddilech vic skupin nez zacatecniky/pokrocily/pripadne zavodniky??

jdou tu jen negativni na zory, tz doufam ze se ukaze nekdo, kdo ma ty pozitivni.. :D
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Phaia » stř 05. pro, 2007 12:02

ne nevadi....akorat pry v zahranici si na to potrpi, ale tam sme asi nikdo nebyl. ze..smiich


Val píše::lol: zrovna jsem udelal zkousku na 7 kyu, takze si davejte bacha :twisted: (rachiticti 40-ti kilovi energetici) , byl tam i back kick s otockou ! u nas je to tak, ze se dela jen tahle zkouska - kdo udela, muze zacit cvicit s pokrocilejsima, dalsi zkousky uz se nedelaji, ani nikdo nenosi pasek - pokud vim na zavodech to nevadi (?) alespon na tech ceskych (?)
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Val » stř 05. pro, 2007 12:26

Phaia> jak je to u vas, nosite pasky, musite delat vsechny zkousky ... ?
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod khooca » stř 05. pro, 2007 14:15

ukropcany píše:Pásiky sú kravina či v KB, či kdekoľvek inde.


Hele Ukro, to jako nemáte v TB pásky jo?? Jak bez toho můžete vůbec existovat? :lol:
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod sam-soi » stř 05. pro, 2007 14:18

bez pasku to nejde :lol: ja ho treba nemit spadnou mi kalhoty :twisted:
sam-soi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 162
Registrován: pát 02. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » stř 05. pro, 2007 15:18

sam-soi píše:bez pasku to nejde :lol: ja ho treba nemit spadnou mi kalhoty :twisted:

Kšandy, pane :wink:
Já už mám blue braces - ani nevíte, jak byla ta zkouška těžká. Hlavně jsem musel mít vypracované hara :oops:

4UcroCop: kravina - no jo, fightera z tebe pásek neudělá. Ale pro děcka/začátečníky to může být motivace. Mají nějaký cíl, s někým se poměřují, k něčemu směřují. Občas v té hlavě nemají jasno - jednou se jim chce, pak zase ne... Cokoliv, co je udrží na cestě a event. někam posune, pak má smysl.
A ve sportovním karate asi nějakej pásek potřebuješ, abys mohl na soutěže? Nevím, jak to tam mají...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod player » stř 05. pro, 2007 15:59

graver : ano potrebujes, minimalne zeleny.Alespon tak mi to bylo receno, proto sem to napaskoval.Nikdo nema naladu ani cas kazdeho zvlast zkouset, jestli je schopnej jit na kumite.Zelenej pasek by to "mel" zarucit.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod RBR » stř 05. pro, 2007 19:32

ukropcany píše:Pásiky sú kravina či v KB, či kdekoľvek inde.


Nesouhlasím, v kalhotech a na sepnutí vršku karate-gi jsou nepostradatelné :D

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Phaia » stř 05. pro, 2007 21:32

hele na treninku sem videla, ze to nosi jen treneri..ja nevim, ale moc bych se nechlubila tim, ze mam treba oranzovej, ani ten zelenej..to jsou porad zaklady... :(

Val píše:Phaia> jak je to u vas, nosite pasky, musite delat vsechny zkousky ... ?
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Rimmer » stř 05. pro, 2007 23:12

Pokud se cvičí na všech stupních stejne techniky tak je to naprostá zbytečnost... Jediný důvod bych chápal pokud by bylo cvičení strukturovaný. Tj tenhle pasek cvičí tohle tenhle tamto... jinak z 99,9% je to jenom tahání peněz..
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod RUNAR » čtv 06. pro, 2007 14:12

ukropcany píše:Pásiky sú kravina či v KB, či kdekoľvek inde.


To je kus od kusu někde jsou pásky a dany fraška .......ale taky jsem viděl černý i jinak obarvený pásky co se uměj hodně dobře rvát.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod diablik » čtv 06. pro, 2007 14:43

ukropcany píše:4ranař - jasné... ale ja som videl aj 17 ročných chlapcov, ktorí sa vedeli biť tak, že mi išlo oči kolem a nikdy nič netrénovali... pásky sú pre mňa proste kravina a fertig :D


:lol: co 17rocny,ja poznam velmi dobre jedneho 50tnika kt. je velmi neprijemny co sa krcmovych rvaciek tyka :oops: Som o 20 rokov mladsi ale s nim ani nahodou :twisted: Takteiz nema ziaden opasok :wink:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod RBR » čtv 06. pro, 2007 15:03

Rimmer píše:Pokud se cvičí na všech stupních stejne techniky tak je to naprostá zbytečnost... Jediný důvod bych chápal pokud by bylo cvičení strukturovaný. Tj tenhle pasek cvičí tohle tenhle tamto... jinak z 99,9% je to jenom tahání peněz..


Je to skoro zbytečnost, neboť 5.dan cvičí stejné techniky jako 8.kyu. Pásek má v karate je jedno praktické využití jak jsem psal výše. Drží vršek gi.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod RUNAR » čtv 06. pro, 2007 15:24

4Ucrop:
No přesto bych rád měl černý pás BJJ od pana Fernanda to jistě kravina nejní.
Některý holky chtěj svazovat ruce tam se pásek taky hodí.
A pokud má pásek těžkou kovovou přesku a přetáhneš tím soupeře po držce tak potom se pásek umí i rvát. :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Phaia » čtv 06. pro, 2007 21:42

myslis Fernanda, cernocha co trenuje BJJ?? Tedka, je to teda dyl, si otevrel v Praze nakej svuj gym...nevim kde..ale strycek google najde vsechno..Byli sme s nim na soustredku a super clovek... :-D


RUNAR píše:4Ucrop:
No přesto bych rád měl černý pás BJJ od pana Fernanda to jistě kravina nejní.
Některý holky chtěj svazovat ruce tam se pásek taky hodí.
A pokud má pásek těžkou kovovou přesku a přetáhneš tím soupeře po držce tak potom se pásek umí i rvát. :lol:
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

suspenzor v kickboxu

Příspěvekod TRiTON » čtv 06. pro, 2007 22:22

b
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron