Páskování v kickboxu

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod luen » pát 18. dub, 2008 17:34

RUNAR píše:Luen:
BJJ uvádim proto že jsem na asi na 10 trénincích byl a dobře jsem viděl ty rozdíly ale na tom se všichni shodnem.
Jediný co k tomu dodám je že byly a jsou Karatisti u kterých jsou dany taky na svým místě stejně jako u BJJ danů to je celý.
Moje argumentace má jedinej důvod JASNĚ TADY ZDŮRAZNIT ®E JSOU TAKY LIDI CO MAJ DANY A HODNĚ UMĚJ.
Takže bude stačit když příště budete psát A i B a nebude dlouhej diškuz.
Píšeš totiž OBECNĚ na místě kam to NEPATŘÍ.Není totiž dobrý blbě házet všechno a všechny do jednoho pytle


edit


O tom, ze jsou lidi sikovni, nadani, drici a bouchaci i mezi "tradicnakama" je jasne ... konec koncu celou dobu na tomto serveru nepisu vlastne nic jineho ... jen poukazuju na absurdity, kterych je mezi tradicnakama vic nez je zdravo a treba ... A tech par vyjimek mezi nama to proste celkove nezmeni!!! Dela se pro to malo!!!

for galiloo: hele Vlado souhlasim s runarem hitler a ani jeho nacisticke videni sveta do tehle diskuze opravdu nepatri ... mimochodem nemam nacky rad :evil:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod Galiloo » sob 19. dub, 2008 0:12

luen píše:
RUNAR píše:Luen:
BJJ uvádim proto že jsem na asi na 10 trénincích byl a dobře jsem viděl ty rozdíly ale na tom se všichni shodnem.
Jediný co k tomu dodám je že byly a jsou Karatisti u kterých jsou dany taky na svým místě stejně jako u BJJ danů to je celý.
Moje argumentace má jedinej důvod JASNĚ TADY ZDŮRAZNIT ®E JSOU TAKY LIDI CO MAJ DANY A HODNĚ UMĚJ.
Takže bude stačit když příště budete psát A i B a nebude dlouhej diškuz.
Píšeš totiž OBECNĚ na místě kam to NEPATŘÍ.Není totiž dobrý blbě házet všechno a všechny do jednoho pytle


edit


O tom, ze jsou lidi sikovni, nadani, drici a bouchaci i mezi "tradicnakama" je jasne ... konec koncu celou dobu na tomto serveru nepisu vlastne nic jineho ... jen poukazuju na absurdity, kterych je mezi tradicnakama vic nez je zdravo a treba ... A tech par vyjimek mezi nama to proste celkove nezmeni!!! Dela se pro to malo!!!

for galiloo: hele Vlado souhlasim s runarem hitler a ani jeho nacisticke videni sveta do tehle diskuze opravdu nepatri ... mimochodem nemam nacky rad :evil:


JOO.Samozřejmně se jestli sem se někoho dotkl omlouvám.Byla to částečně i jedna z mých ventilací protože sem se před pár dny pohádal s jednim Japanofilem který strašně uznává to trapný divadlo který podle mě rozjela hlavně USA vůči Číně v posledních měsících a pořád mi omílá co napáchali Číňani v Tibetu před X desítkami let...asi ho někdo očkuje..
Trošku sme se chytli-řekl sem mu proč se to pořád omílá a proč se třeba neomílá že Japani byli zrovna v té době Funakoshiho velice militantní a velice FA©ISTICKÝ a nebo že se nemluví o Nanjingu kde Japani zmasakrovali během 8 hodin 400 000 čínských civilistů...
Nejsem Číňan-sem Čech,ale ono nejde jen o tu Čínu-ono se překrucuje leccos a leccos se zamlčuje atd.Je mi ale jasný že to tady nemá cenu řešit a že svět nezachránim :lol: :wink:
JInak samozřejmně plešatý dementy s bombrama taky rád nemam-to snad nemá žádnej normální člověk.Někdy ale když takový typase potkám tak je mi jich i líto-většinou se jedná buď o mentálně retardované jedince nebo o trosky které se chtějí někam zařadit nebo o lidi kteří chtějí s někym manipulovat atd...no jo no-co s tim???Řezat Řezat Řezat a nebo Ignorovat..?:lol: :lol: :lol: :!:
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » sob 19. dub, 2008 10:54

Jde taky o to že Funakoshi nebyl Japonec a Karate není Japonský BU,
a hlavně a především si Funakoshi takovýhle narážky rozhodně nezaslouží.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Galiloo » sob 19. dub, 2008 23:43

RUNAR píše:Jde taky o to že Funakoshi nebyl Japonec a Karate není Japonský BU,
a hlavně a především si Funakoshi takovýhle narážky rozhodně nezaslouží.



Jasan.Už sem si to prověřil,takže se omlouvám že sem ho házel do jednoho pytle s fašounama.Ne všichni lidé žijící v Japonsku nebo ne všichni Japonci byli fašouni.Stejně jako ne všichni lidé v Číně nejsou a nebyli komouši :wink:

Už se to zas dostalo k politice,takže toho nechme :wink:
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod graver » ned 20. dub, 2008 8:05

RUNAR píše:Funakoshi nebyl Japonec a Karate není Japonský BU

Jen technická:
1. GF se narodil na Okinawě, která byla připojena k Japonsku někdy v 19. stol. (nevím přesně)., 1945 zabrána amíky a vrácena Japonsku 1972. GF žil 1868-1957, tzn. alespoň část svého života přinejmenším "papírově" Japoncem byl (event. mě někdo opravte) :wink:
2. Karate v JPN nevzniklo - bylo tam přeneseno, modifikováno a rozvíjeno. Ale pokud by s chtěl použít přítomný čas, jaké BU tedy karate je, když ne japonské?
p.s.: jen si hraju s pojmy a daty, s vaší diskusí GF/Hitler to nesouvisí...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod RUNAR » ned 20. dub, 2008 11:36

Graver:
Papírově snad ano ale Okinawci NEJSOU Japonci,
stejně jako Litevci nejsou Rusáci.

Karate je známý v Japonsku pouze o několik desítek let dýl než ve světě,
takže to vůbec neni Japonský BU ale OKINAWSKÝ BU v Japnosku znaj Karate přibližně stejně dlouho jako Evropani nebo Amíci.
Dále v Japonsku se Karate nevyvíjelo, jestli ano tak podle mě jenom k horšímu podobně jako v Evropě.
Mluvim jen za Shotokan/Shorin.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » ned 20. dub, 2008 15:53

RUNAR píše:Graver:
Papírově snad ano ale Okinawci NEJSOU Japonci,
stejně jako Litevci nejsou Rusáci.

Karate je známý v Japonsku pouze o několik desítek let dýl než ve světě,
takže to vůbec neni Japonský BU ale OKINAWSKÝ BU v Japnosku znaj Karate přibližně stejně dlouho jako Evropani nebo Amíci.
Dále v Japonsku se Karate nevyvíjelo, jestli ano tak podle mě jenom k horšímu podobně jako v Evropě.
Mluvim jen za Shotokan/Shorin.


S tim vyvojem v Evrope a USA souhlasim ... jak to bylo nebo je v Japanu nevim. Ale na druhou stranu musim rici, ze se to v nektreych ohledech u nas pomerne dost zlepsilo. Treba Nejake zapasy mezi karatakama jsou v pohode, ale je fakt, ze u nas to asi nejvice odnesl shotokan!!!
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod pucmaz » pon 21. dub, 2008 7:38

.
Naposledy upravil pucmaz dne ned 22. úno, 2015 20:34, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod graver » pon 21. dub, 2008 8:06

ukropcany píše:ešte pár rokov sa budem trápiť a potom sa môžem vybrať na aikido

... a kruh se uzavře :wink:

pucmaz, runar: platí to plošně a obecně, tzn. jakmilo se karate dostalo mimo své "rodiště", tak už jen degradovalo? Nebo to v jiných stylech/školách je jinak? Jen se ptám, neb tomu nehovím :idea:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod RUNAR » pon 21. dub, 2008 8:12

Jinak abych to řekl přesněji tak v Japonsku jsou a byli samozřejmě taky vynikající karatisti, stejně jako po světě jsou taky dobrý borci abych to neházel do jednoho pytle.Záleží u koho a jak kdo cvičil, ale jak v Japonsku tak i po Světě se taky často cvičí takovýto plácání co má název Karate ale Karate to není ani omylem.

Graver:Určitě to není úplně tak, po světě i v Japonsku se cvičí i skvělý Shotokan Karate záleží na každym jak to cvičí a u koho se to naučil.
Do ČR jezdí občas pan Kanazawa což je hodně dobrej borec.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 21. dub, 2008 8:32

ukropcany píše: ¨....ešte pár rokov sa budem trápiť a potom sa môžem vybrať na aikido, alebo tajčo, alebo nejakú inú dôchodcovskú disciplínu..


Nechtěl jsem to tady teda rozebírat ale když jsi to začal :lol: tak,
to je podle mě problém s muay thai/boxem že to lidi většinou v 35 zabalí a dál necvičí, byl jsem ve dvou oddílech na několika trénincích a skoro nikdo 35+ tam nebyl.
No ale co Ucrop třeba zavede nový styl:
Muay Senior :D

A na dovolenku se zásadně jezdí tak 14 dní před setkáním BU.CZ 8) :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » pon 21. dub, 2008 9:13

ukropcany píše:4ranař - nedádal som sa preto, lebo som bol v preddovolenkovom zhone, inak by som sa samozrejme pohádal :lol: Takže teraz - luen - už prestaň písať tie zhuleniny, lebo serieš môjho kamoša, ranařa, kapiš? :twisted: :wink:


To ja tuze rad kazdeho nastartuju ... aspon ma pak jinou motivaci, nez barvicky na pasku :lol: :wink:
Kazdej mame nejakou uchylku - to je v pohode i ja jednu mam ... :"Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený, ale teď už nemám chybu....!"

:lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Toman » pon 21. dub, 2008 9:53

ukropcany píše:... inak keď už existuje MT light

8O wtf?
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Lear » pon 21. dub, 2008 10:40

Uz chybi jen CEO Muay-Thai, jako je CEO Boxing.. :D
Lear
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 18. úno, 2004 0:00

Příspěvekod RUNAR » pon 21. dub, 2008 10:57

ukropcany píše:To je fakt, ale zas ani v iných BU to nie je veľmi odlišné. Je ich tam len o chlp viac... všade máš hlavne mlaďasov... inak keď už existuje MT light, tak prečo by nemohlo existovaať MT senior... :roll:


Nemůžu souhlasit s tím že v Karate je jich jen o trochu víc,
co jsem viděl tak v Karate ještě hodně dobře cvičej lidi klidně starší 50 let
a některý v tomhle věku maj ještě hodně hustý výkony.
Nevim jak je to u jiných BU.
Takže MT senior by bylo podle mě na místě 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod khooca » pon 21. dub, 2008 11:07

Lear píše:Uz chybi jen CEO Muay-Thai, jako je CEO Boxing.. :D

No tak tohle je maso.... 8O
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Lear » pon 21. dub, 2008 12:15

khooca píše:
Lear píše:Uz chybi jen CEO Muay-Thai, jako je CEO Boxing.. :D

No tak tohle je maso.... 8O

Nejvíc se mi líbí tyhle věci:

Už nikdy nebudete tak blízko ringu, aniž by jste inkasovali jediný úder

Vy si tento program sami utváříte pod naším vedením a dohledem – je jen na vás, jak intenzivní ho chcete mít. Ale to nejdůležitější je....aby jste se u toho vždy tak krásně usmívali!

:wink:
Lear
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 18. úno, 2004 0:00

Příspěvekod khooca » pon 21. dub, 2008 12:22

Lear píše:Ale to nejdůležitější je....aby jste se u toho vždy tak krásně usmívali!
Mno skoro to vypadá, že strategie jisté organice je úspěšná a její koncept "bez potu a dřiny" se vcelku ujal i jinde.. :lol:
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod RUNAR » pon 21. dub, 2008 12:22

U mě jasně vede:

Zvýšení odolnosti skeletu
Celkové vytříbení mysli
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod jox » pon 21. dub, 2008 12:26

"Už nikdy nebudete tak blízko ringu, aniž by jste inkasovali jediný úder"

Podivuhodné. Záměr autora té věty je sice jasný, ale dá se to chápat mnoha způsoby... 8O :twisted:

Lear píše:Ale to nejdůležitější je....aby jste se u toho vždy tak krásně usmívali!

Jasně, tak tohle mě teda taky fakt zaujalo :lol: :lol:

Já to beru takhle. Ti "manažeři" prostě do sebe nechtej nechat mlátit. Tak co jim nabídnout za sport? Tenis je profláknutej, a tohle je mnohem ekologičtější než golf. :wink:
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron