REFLEX

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod player » pát 25. led, 2008 15:59

Luen : opet mi nerozumis.Upravovat vzdalenost si muzes pouze do te doby, dokavad mas kam a dokavad te utocnik necha, coz existuje defacto jen na treninku, nikdo te na "ulici" nenecha neustale odskakovat a nechavat se sestrelovat z dalky(pak by patrne TKD bylo nejefektivnejsi BU siroko daleko, ze), to mozna tak nejake straspitel nebo chcipacek(nebo boxer - vtip;)).To teda nevim, koho ze si to v zivote potkal, pokud si vzdy mel moznost "udrzet si distanc".
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

 

Příspěvekod Jendis » pát 25. led, 2008 16:46

Jendis potvrdí,že do hlavy mne Player nekopnul,vše šlo do těla....ta odřená rohovka byla od rány rukou,kdy jsi,Playere vyskočil a já se mírně uhnul a "bodl" Tě do žeber......potom tam došlo k tomu kontaktu.je pravda,že když jsme se domlouvali,že jsi výhrady měl.....myslel jsem,že si tak trochu zablbneme......ale nemyslím si,že jsi nešel naplno.Naplno jsi šel...minimálně ty kopy...protože okamžitě,jak jsme začali,šel jsi do "křeče"(nevím,jak to jinak popsat...takovej stav,kdy se pes třese na žrádlo,padnou mu klapky a nevidí/neslyší).....nemyslím si,že bys byl schopen kopat ještě tvrději(tím Tě ale neshazzuji,kopeš moc pěkně).....ale to už jsem tu psal....
To je to,co Ti tu chlapi vytýkají...nejsi vybouchanej,nemáš přehled a od začátku "šlapeš" na plyn....200 v městě,300 z místa......i když si myslíš,že ne,je to tak....nekontroluješ se tak,abys tohle v sobě ovládnul....a při sparringu s Tebou reálně hrozí zranění......třeba Ukropčány do toho taky buší,ale on jede přesně,ovládá se,nebuší hlava nehlava.....což Ty děláš.
V mnohém s Tebou souhlasím,v mnohém ne....ale všimni si,že nejsem první,kdo Ti tu říkal,že máš talent,dar a dispozice...že Ti chybí jen a pouze usměrnění a vedení.Čím dříve si to přiznáš,tím lépe....pro Tebe.A myslím to v dobrém.....


:wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » pát 25. led, 2008 17:02

player píše:Luen : opet mi nerozumis.Upravovat vzdalenost si muzes pouze do te doby, dokavad mas kam a dokavad te utocnik necha, coz existuje defacto jen na treninku, nikdo te na "ulici" nenecha neustale odskakovat a nechavat se sestrelovat z dalky(pak by patrne TKD bylo nejefektivnejsi BU siroko daleko, ze), to mozna tak nejake straspitel nebo chcipacek(nebo boxer - vtip;)).To teda nevim, koho ze si to v zivote potkal, pokud si vzdy mel moznost "udrzet si distanc".


NJN nesmis ustupovat jak lolo jen dozadu. Sidestep, sidestep a zase sidestep. Trochu se zbavit toho kumitackeho v pred a vzad :wink: Drzet si distanc neznamena "strilet" z dalky ... prijde bliz a mame zvedaky, lokty kolena a porad je to o tom si udrzet distanc :wink:

Jinak Jendis to napsal naprosto vycerpavajicim zpusobem.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 25. led, 2008 18:08

No dobře...taks nebušil...tys to jen sešlehal(až na Lukáše) na jednu hromadu-i když Ti nikdo nepadl..... :wink: :twisted:

To dělo do nosu risknu,chránič na zuby mám....ještě chránič na oči....vždycky,když se vidíme,skončím na očním..... :wink: :twisted: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pát 25. led, 2008 18:54

ukropcany píše:
Jendis píše:vždycky,když se vidíme,skončím na očním..... :wink: :twisted: :lol:
V tom už ja ale prsty, ani iné súčiastky nemám... :lol:


To taky netvrdím..... :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » pát 25. led, 2008 20:22

ukropcany píše:
Jendis píše:vždycky,když se vidíme,skončím na očním..... :wink: :twisted: :lol:
V tom už ja ale prsty, ani iné súčiastky nemám... :lol:


Tak je jen jedno vysvetleni ... Ukropcany ti padnul do oka :lol: Musis ho vydloubnout, ale ne nozem :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod player » pát 25. led, 2008 21:02

Ja to napisu uz opravdu naposled a pro jsitotu tucne.

To co cvicim, cvicim v podstate ze dvou duvodu.Prvni duvod je fyzicka stranka.Vzdy me bavila gymnastika, atletika, zkratka ziskavani z lidskeho tela neco vic, nez umi vetsina beznych smrtelniku.Druhy aspek je stranka efektivnosti, tedy co nejvetsi miry prakticke vyuzitelnosti v pripade braneni se, ci nekoho blizkeho.
Takze jestlize mi tu budete podsouvat sve nazory, a ja vam je neberu, typu "kdybys mel lepsiho trenera, kdybys vic makal" apod., tak vylozene mrhate pismenky a casem.Me totiz to co delam absolutne vyhovuje.
Mimochodem, co by me naucil jiny trener, v cem by me mel zdokonalit?
S prominuti jste lehce naivni, pokud si myslite, ze utocim bezhlave.Kdyby to bylo bezhlave, tak Jendis ted pravdepodobne jeste nevidi na oko, eventuelne ma proslapnuta zebra(nebo proc jsem po jedo padu na zem jej nedobehl a jeste nedodelal na zemi, to je prece ma "nezkusenost/nevytrenovanost", podle vas, ne?) a Panda by mel problemy s krkem.To je proste holy fakt.
A jestli by me jkiny trener naucil jak se s nekym v bambulich otukavat, pak pardon, ale po tom oprvadu netouzim.Pouziju jednoduche, lec vystizne prirovnani.Vy me tu kritizujete za to, ze neubehnu ani 5km, pritom ja sem ryze sprinter.Chapete to uz, nebo to nechcete chapat?Ja opravdu nejsem zvedavy na nejake otukavani nekolik minut a tomu mam sve techniky prizpusobene.Kdyz pojedu rychle, ale s jen mirnym kontaktem, tak to dopadne bud tak, ze si druhy neuvedomi onen utok a vysle na me counter, cimz se dostanu do nevyhodne pozice a nebo budu kritizovan za to, ze mam sice udery rychle, ale slabe.
Druha strana.Kdyz se do toho trochu vic opru(opravdu mi lichoti, ze nekdo povazuje to co sem predvedl na srazu za "jeti na plno"), tak sem zas kritizovan za to, ze se neovladam a ze jedu zbytecne agresivne.
S prominutim, nemuzu se ubranit dojmu, ze nekteri! z Vas si nevidi do ust.



Takze zaver.Jestlize bude dalsi sraz, jiz se nebudu aktivne ucastnit, maximalne prijedu dat rec.Usetrime si tim debaty tohoto typu, ktere sem pochopitelne ocekaval.
Pokud nadele nekdo bude mit problem s respektovanim mych nazoru, jsem bez problemu k dispozici k pripadnemu sparingu, kteremu jsem se koneckoncu nikdy, kdyz me kdokoli vyzval, nebranil.Chci jen dopredu upozornit, ze takovy sparing bude jen a pouze v duchu maximalni ukazky systemu, ktery cvicim*.Preberte si to podle sebe, chcete li.

*....to z toho duvodu, aby to nevypadalo jako u Luena, kdy jeho kluci vemou na ruce bambule a jedou defacto cistokrevne MT.To jsem se zas, Luene, chytal za hlavu ja, obrazne receno.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod player » pát 25. led, 2008 22:01

Dik, az se mi to pri mem momentalne zkrouhlem netu stahne, rad na to mrknu.

Jinak vse ostatni jiz no comment, tucnym prispevkem jsem rekl vse, co jeste rici lze.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod luen » pát 25. led, 2008 22:21

player píše:*....to z toho duvodu, aby to nevypadalo jako u Luena, kdy jeho kluci vemou na ruce bambule a jedou defacto cistokrevne MT.To jsem se zas, Luene, chytal za hlavu ja, obrazne receno.


:lol: :lol: :lol: Tak to jsi vedle, jak tajedle. Nevim jaka je tva predstava o wing chun (asi nejaka filmova ...), ale to byl wing chun :wink: Ano kluci momentalne trenuji podle pravidel MT, jelikoz se zapasnikama MT zapasi a i na setkani zapasili s Ukropcanym. Tezko mohli na setkani predvadet neco jineho. To jako meli delat chisao :lol: Nebo zapasit na zemi :?: Takhle se to domluvilo a tak to take bylo. Je jen dobre, ze nemaji v hlave piliny a nesnazili se o nejake to nesportovni chovani (jako ze si s nekym neco domluvi [pravidla] a v prvnich 4 sekundach to porusi). Tezko muzu nekoho ucit MT, kdyz jsem ho nikdy necvicil :wink:

Jinak trochu nerozumim nad cim se tak rozohnujes? Ze to s tebou nekdo mysli dobre ti vadi? Myslim, ze nikdo nenapsal, ze jsi maslo nebo tak neco, ale ze zijes v krabici a nevidis za ni. Nemas cit pro situaci a to je fakt :!: A to nikdy nema ten kdo nesparuje :!: :!: :!: Ze se ti to nelibi nas mrzi, ale cim driv se s tim smiris, tim driv s tim neco muzes udelat. Ja vim, tobe to vyhovuje tak jak to je a my se vsichni pleteme :( Je jen tvoje skoda, ze jsi tak zabednenej! Ono je to hlavne pohodlnejsi, vid :wink:

Jinak videl jsi jendisovo oblicej po spasovani s tebou :?: Tomu rikam mit "cit" :evil:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod player » pát 25. led, 2008 22:31

Luen : odpoved na to co jsi ted naposled napsal je obsazena v mem predchozim tucnem textu, proto se nebudu opakovat.Je to stale to same dokola.

Nicmene!Tak pripustim, ze jsem magor, pscyhopat, co nema cit, proste vsechna ta spina co tu tvrdite, budiz to opet vas nazor, at tomu tak je.No a?
Chodim snad po ulici a davam na potkani me nesympatickemu cloveku pesti?Zabil sem ti kocku snad?Chodim snad s nackama skupinove bit kohokoliv jine barvi pleti?Nikoliv!
Sem, ac se to ocividne nezda, abnormalne flegmaticky clovek, ovsem ve znameni vah, takze nepreteceli muj pohar pres okraj, ani ode me nehrozi jakykoliv utok.
Ovsem jeli neceho prilis, pak se skutecne neznam a dokavad nelezi covek pode mnou v krvi, tak se nezastavim.Ja totiz v tomhle smeru skutecne nejsem sportovec, ale to se jiz po stopadesate opakuji.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod luen » pát 25. led, 2008 22:47

player píše:Luen : odpoved na to co jsi ted naposled napsal je obsazena v mem predchozim tucnem textu, proto se nebudu opakovat.Je to stale to same dokola.

Nicmene!Tak pripustim, ze jsem magor, pscyhopat, co nema cit, proste vsechna ta spina co tu tvrdite, budiz to opet vas nazor, at tomu tak je.No a?
Chodim snad po ulici a davam na potkani me nesympatickemu cloveku pesti?Zabil sem ti kocku snad?Chodim snad s nackama skupinove bit kohokoliv jine barvi pleti?Nikoliv!
Sem, ac se to ocividne nezda, abnormalne flegmaticky clovek, ovsem ve znameni vah, takze nepreteceli muj pohar pres okraj, ani ode me nehrozi jakykoliv utok.
Ovsem jeli neceho prilis, pak se skutecne neznam a dokavad nelezi covek pode mnou v krvi, tak se nezastavim.Ja totiz v tomhle smeru skutecne nejsem sportovec, ale to se jiz po stopadesate opakuji.


Nebud hysterka! Nikdo netvrdi, ze jsi psychous! Beres se moc vazne. Vsichni se tu shodli pouze na tom, ze nema s feeling (a napsal jsem i duvod) a to je snad rozdil, ne?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod player » pát 25. led, 2008 23:21

Luen : vazne me berete moc vy, kdo me zna dyl osobne, ten vi.Nikdo takovy tu ale neni, bohuzel.
Feeling nefeeling, opet te odkazu na tucny text a cast o Jendisovi.Vic k tomu nemam co rict.Verit muzes, verit nemusis, je mi to celkem i jedno, nepotrebuju se za kazdou cenu nekomu zavdecovat.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 25. led, 2008 23:33

ne,tohle vážně nemá cenu......Jendis měl hlavně po první kopačce přitvrdit taky,ono to tím gumákem je celkem cejtit.....ale o tom to být nemělo.Já jsem poučen pro příště,kamarádi jsme zůstali,oko je v poho....jediný,co mne sejří,jsou ty moje klouby......a to,jestli si dobrou radu vezmeš k srdci,nebo ne.....to je mi celkem šumák.The End.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod player » pát 25. led, 2008 23:59

Takze dobra rada zni co?Zabalit to v Melniku a jit na sobe makat do velkomesta na fyzicce a tancovat v ringu dokola na lapach se trema technikama do kola, abych si pak s vama mohl "plnohodnotne" zasparovat, to je ta dobra rada?
No dekuji za starost o me a preji ti dobre zdravi, bez ironie.To je ode me vse.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Jendis » sob 26. led, 2008 8:01

player píše:Takze dobra rada zni co?Zabalit to v Melniku a jit na sobe makat do velkomesta na fyzicce a tancovat v ringu dokola na lapach se trema technikama do kola, abych si pak s vama mohl "plnohodnotne" zasparovat, to je ta dobra rada?
No dekuji za starost o me a preji ti dobre zdravi, bez ironie.To je ode me vse.


Ne,Playere,to v žádném případě.....věnuj se tomu,čemu se věnuješ...ale pod pořádným vedením,sakra.....to je ta dobrá rada..... :!: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Panda » sob 26. led, 2008 14:40

Tak já se teda přidám :lol:
:wink:
Nemyslím si že player jel naplno,a vím že by dokázal kopnut dost tvrději...to jsem viděl od pohledu, protože jsem dřív kopal podobně jako on (bruce lee styl byl také muj favorit :wink: ),to ale neznamená že nejde kopat míň když je to přátelský sparing, ve kterém nejde si něco dokázat, ale něco zkusit, ale to je tak trochu motiv i jiných lidí takže za kritizovat je nefér ( zdar Ukrope :wink: ) nadále když jsme se váleli po zemi, player mě sice chytnul za ohryzek, ale nestisknul, jen mi dal vědět (to že já si o tom můžu myslet co chci a on také je jiná věc :wink: ale o to přece nejde)
Ale v podstatě bych zopakoval co tu už psal PM.
A abych se navezl i do Playera, kondička je dobrá , protože s ní víc natrenuješ.Kdo za trenink kopne desetkrát a už nemůže natrenuje toho desetkrát míň než ten co kopne stokrát a ještě může.Proto je kondička super věc, nehledě na to že se hodí v životě i mimo boj.
Další věc je že přesto že respektuji tvuj figting spirit, myslím si že máš dost rezervy v respektu k ostatním uměním i stylům, neměl bys je od začátku odmítat ale spíš se podívat co ti můžou nabídnout :wink: (zdar Ukrope:) a ne tvrdit že je něco k ničemu , když jsi to ani nezkusil :wink:
Za Lukáše mluvit nebudu, ten se o sebe dokáže postarat sám a dokazovat nemusí nic... :wink:
Ještě jsem si vzpomněl že na setkání BU.1 jsem s playerem taky spároval, dostal jsem mawaši za uši :lol: a byla to jen pohodička na dotek, žádný KO... :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 12 návštevníků

cron