REFLEX

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod adkins » úte 22. led, 2008 19:56

Adamos píše:Sice to není rada jak zrychlit reflexy, ale k tematu to patri. Jednou muj otec, kdyz byl jeste mladej, sel v noci z hospody. Uz mel neco upito a blizil se k rohu jednoho domu. Presne na tom rohu se stretnul s chlapem, kterej sel zase z jiny hospody a nesl si v klidku domu dzban s pivem. A otec ho okamzite bez premysleni poslal hakem k zemi. Pak zdrhnul ale chlapek urcite nevedel kudy.. Spal. Otec delal asi 7 let box v ty dobe. Takhle by podle me meli fungovat reflexy bojovnika :) I kdyz to asi muze byt nekdy i na skodu no.. (jako v tomhle pripade). Nebudu dal zdrzovat, diskutujte :wink:


Jo to je husty,večer tě vyleka holka a schytá hak na spanek :D -no někdy to muže byt fakt na škodu
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

 

Reflex na škodu

Příspěvekod lukaskon » úte 22. led, 2008 20:12

Počkejte pánové, já už jsem taky pacient :-) asi před pěti lety mě manželka dala facku a než jsem se stačil zamyslet tak ji měla zpět a to jsem opravdu nechtěl ... naštěstí byla jen malinká :-)

No a jako malej jsem byl samozřejmě zaslouženě bit od rodičů ... konec tomu byl asi v osmnácti, když mě fotr chtěl vlepit jednu zaslouženou a já se napřáhl na kontra :-) naštěstí jsem to taky zastavil, protože jinak by mě nehorázně dobil. Aspoň jsem od tý doby už nedostával ...

No a jeden boxer přišel domů a měl radost, že se naučil novej úhyb na tréninku. A tak říká manželce, polož ten kastról a šáhni na mě ... manželka splnila rozkaz. Chlápek uhnul a dal ji pěstí ... nechtěl ji vlepit, ale makovec neodhadl vzdálenost a sundal ji :-)
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Gino » úte 22. led, 2008 20:50

Tak Lukasi to aby v satne clovek kolem tebe radsi chodil po spickach a nebo se mel hodne na pozoru :lol: :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod TongPa » úte 22. led, 2008 21:30

ukropcany píše:Ja mám doma veškeré prudké pohyby zakázané :D ©peciálne odkedy malý chodí po byte a seká kolená kade chodí... :lol: do stola, do gauču, do maminky do stehna... :twisted:

Ježišmarjá, u Ukropcaných vyrůstá malé thaiboxerské monstrum... 8O :lol:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Toman » stř 23. led, 2008 10:20

ukropcany píše:Veru veru... TongVonPáčik Jr. nech sa už teraz trasie... :lol: :wink:


Tohle je v některých případech dost hrozný. Loni jsem byl na turnaji v sambo a na začátku šli proti sobě děcka. Tatínek přivedl asi 6 letou holčičku v kurtce a v růžových kamaších :D ... a během "zápasu" to bylo samý: " Máša atakůůj, atakůůj !!!" holčička nějak upadla, rozplakala se a milý tatínek " Ničevo Mášenka, ničevo ...atakůůj!"

Tak takhle asi ne :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » stř 23. led, 2008 10:46

Toman píše: " Máša atakůůj, atakůůj !!!"

No jo ale taky se jí to může v životě hodit že, když si vzpomenu jak jsme skotačili s děvčaty už na základní škole...... :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod pucmaz » stř 23. led, 2008 12:08

.
Naposledy upravil pucmaz dne ned 22. úno, 2015 20:57, celkově upraveno 2
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Jendis » stř 23. led, 2008 13:29

ukropcany píše:4toman - to je zatiaľ v pohode... malý príde "tato, boxovať... lapy, lapy... nebudem békať..." :D



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Re: Reflex na škodu

Příspěvekod adkins » stř 23. led, 2008 14:08

lukaskon píše:Počkejte pánové, já už jsem taky pacient :-) asi před pěti lety mě manželka dala facku a než jsem se stačil zamyslet tak ji měla zpět a to jsem opravdu nechtěl ... naštěstí byla jen malinká :-)

No a jako malej jsem byl samozřejmě zaslouženě bit od rodičů ... konec tomu byl asi v osmnácti, když mě fotr chtěl vlepit jednu zaslouženou a já se napřáhl na kontra :-) naštěstí jsem to taky zastavil, protože jinak by mě nehorázně dobil. Aspoň jsem od tý doby už nedostával ...

No a jeden boxer přišel domů a měl radost, že se naučil novej úhyb na tréninku. A tak říká manželce, polož ten kastról a šáhni na mě ... manželka splnila rozkaz. Chlápek uhnul a dal ji pěstí ... nechtěl ji vlepit, ale makovec neodhadl vzdálenost a sundal ji :-)


:D
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod player » stř 23. led, 2008 18:15

No teda ja zasnu jak to ctu.Jeste mi tu napiste, ze si cas od casu spletete plyn s brzdou :roll:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Reflexy

Příspěvekod lukaskon » stř 23. led, 2008 18:45

player píše:No teda ja zasnu jak to ctu.Jeste mi tu napiste, ze si cas od casu spletete plyn s brzdou :roll:


To víš, tyhle věci se stávají těm co pravidelně a často trénují :twisted: Takže ty se toho bát nemusíš!!!
Musel sem využít šance na rejpnutí ...
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Reflexy

Příspěvekod player » stř 23. led, 2008 21:21

lukaskon píše:
player píše:No teda ja zasnu jak to ctu.Jeste mi tu napiste, ze si cas od casu spletete plyn s brzdou :roll:


To víš, tyhle věci se stávají těm co pravidelně a často trénují :twisted: Takže ty se toho bát nemusíš!!!
Musel sem využít šance na rejpnutí ...


Ano, tem co dostavaj pravidelne rany do hlavy obzvlast.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Angus » stř 23. led, 2008 21:46

Manželka se mne pokusila z žertu plácnout a byla ráda, že jsem jí nepřerazil ruku, úplně reflexivně, ale myslím, že to bylo až po svatbě :wink:
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod uniq » stř 23. led, 2008 21:57

mne osobne pomohla tato stranka, kde sa musis pekelne sustredit a hladat rozdiely... http://members.home.nl/saen/Special/Zoeken.swf :wink:
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

Re: Reflexy

Příspěvekod lukaskon » stř 23. led, 2008 22:01

player píše:Ano, tem co dostavaj pravidelne rany do hlavy obzvlast.


Myslet si to můžeš, bral jsem to trochu jako rejpnutí, ale ona to je opravdu realita. Děláme si tu z toho srandu a proč ne ... pokud jde o takové detaily jako je facka. Až manželku sudnám tak to bude blbý ... ale nejsem magor přemýšlet umím.

Jde o to, že trénuju 20 let 2x denně. Samozřejmě jsou tam menší a větší pauzy. Ale moje pohyby a obranné reakce jsou hodně zautomatizované. Udělám to i ve 3 ráno když vstanu z postele. Pokud trénuješ intenzivně a pravidelně tak tyto reflexy mít budeš. Pokud si občas bouchneš na diskotéce nebo ulici tak těžko.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod player » stř 23. led, 2008 22:17

Lukaskon : predne me prekvapuje, jak dobre znas muj treninkovy harmonogram.Ja sem to nekde zminoval, nebo mas jasnovidecke schopnosti?
To, ze nemam prehled o situaci v ktere se nachazim opravdu nepovazuju za chlubeni hodne.Je sice krasne, ze dokazu dat tecku kdykoli, ale je smutne, ze komu sem ji vlastne dal zjistim az po dopadu rany.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Reflex

Příspěvekod lukaskon » stř 23. led, 2008 22:44

4Player: no už je to trochu hádání nás dvou, ale proč ne. Ať se ostatní pobaví. Reflexy jsou tou nejlepší známkou o tvém umění. Když to uděláš aniž by si přemýšlel je to proto, že to máš zažité. Pak je velmi pravděpodobné, že to uděláš i v krizové situaci. Já dal manželce facku (tedy jsem jí facana vrátil) protože ruka sama vyletěla. Protože přemýšlím tak jsem ji brzdil a byla malá. Jenže to bzdění jsem ovládal až když byla na cestě. Její start byl reflex. Kdybych ji nezbrzdil tak by na mě byla hodně naštvaná a možná i bez nějakého zubu. Takhle se sice mračila, ale oba to bereme jako dobrou historku a já už od ní nedostávám :-)
Až na mě někdo zaútočí a já budu přemejšlet jestli se mám bránit tak to může být osudné.

Jinak o tvém tréninkovém programu opravdu jen hádám a to dle tvých videí. Nechi se k nim vyjadřovat, jelikož jsem z konfrontace vycouval a bylo by to nevhodné. Přesto doufám, že se někdy na něčem domluvíme a já si obhájím svou pravdu. Když ne tak uznám omyl. Byl bych rád, kdyby si to v případě prohry uznal i ty.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Reflex

Příspěvekod player » stř 23. led, 2008 23:23

lukaskon píše:4Player: no už je to trochu hádání nás dvou, ale proč ne. Ať se ostatní pobaví. Reflexy jsou tou nejlepší známkou o tvém umění. Když to uděláš aniž by si přemýšlel je to proto, že to máš zažité. Pak je velmi pravděpodobné, že to uděláš i v krizové situaci. Já dal manželce facku (tedy jsem jí facana vrátil) protože ruka sama vyletěla. Protože přemýšlím tak jsem ji brzdil a byla malá. Jenže to bzdění jsem ovládal až když byla na cestě. Její start byl reflex. Kdybych ji nezbrzdil tak by na mě byla hodně naštvaná a možná i bez nějakého zubu. Takhle se sice mračila, ale oba to bereme jako dobrou historku a já už od ní nedostávám :-)
Až na mě někdo zaútočí a já budu přemejšlet jestli se mám bránit tak to může být osudné.

Jinak o tvém tréninkovém programu opravdu jen hádám a to dle tvých videí. Nechi se k nim vyjadřovat, jelikož jsem z konfrontace vycouval a bylo by to nevhodné. Přesto doufám, že se někdy na něčem domluvíme a já si obhájím svou pravdu. Když ne tak uznám omyl. Byl bych rád, kdyby si to v případě prohry uznal i ty.


Inu kazdy sme nejaky.Me kdyz vadilo fyzicke rejpani od pritelkyne, tak sem ji verbalne velice polopate s durazem v tonu hlasu(neznamena krik) vysvetlil, ze se mi to nelibi a ze si nepreju, aby to dal delala.Pochopila, prestala.
Kamaradky totez, vzdy stacilo domluveni.Muzska cast co me zna si ke me nikdy nic nedovolila, nevim co to v tech zenskejch je...;)
Navic je mi usmevne, ze ty se tu ohanis jak ustojis ranu do hlavy a kdyz vis, ze jses doma, ze ti hrozi max. facka od manzelky, tak se chovas, jak kdybys byl v gladiatorske arene?Prijde ti to skutecne uplne normlani?To je totiz to, o cem ja hovorim.Tady nejde vubec o to, ze mit rychlou reakci je spatne, tady jde o to mit adekvatni reakci a nadhled.
Jediny, u koho bylo potreba pouzit fyzicke sily byl muj pes, kdyz mi za jeho mladi neustale "vojizdel" nohu:DTam holt neslo jinak nez dat mu paticku decentni do kouli.Pak uz to nikdy nezopakoval.

Prohru nemam ve zvyku neuznavat.Problem ovsem vidim v tom, ze nerad jezdim sparring "na body", tak jak si to predvadel s klukama na srazu.To mi proste nic nerika, je to na mile vzdalene tomu proc ja cvicim to co cvicim a tak si nedelam nejake iluze, ze k nasemu sparingu kdy dojde.
Dokazes treba rici, kdo byl nejlepsi?Byl jsi to ty?Nebo to byl Ukropcany, nebo to byl Runar, nebo Panda, nebo Jendis, nebo...kdo byl nejlepsi?Jak se to posuzuje?Kdo je pak onen "porazeny"?
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

4Player

Příspěvekod lukaskon » stř 23. led, 2008 23:53

Vezmu to postupně :-)
--- Manželka by si na mě nikdy nic nedovolila, stejně jako já na ni. Kdyby jsme se nedej bože do krve hádali a ona mě napadla tak se budu jen bránit. Stejně by po pár vteřinách nemohla kondičně a obouchala se o moje ruce v krytu. Tehdy jsem jí rozplétal copánky. Ona seděla pode mnou a neustále rejpala, že jí to bolí. Když už jí to bolelo asi moc tak se po mě ohnala nahoru a trefila mě. A já prostě reagoval. To byla situace, kde nebylo o čem přemýšlet. Bylo to velmi nečekané jak od ní, tak zpštně ode mě.

--- Tvrdím, že ustojím ránu do hlavy, protože jsem jich zažil bezpočet (nemluvím o ranách v rukavicích, protože těch je opravdu hodně). Nemluvím o žádné glad. aréně. Jde prostě o reakci, kde může být zlomek vteřiny osudový. Samozřejmě je rána do hlavy a rána do hlavy. Pokud dostanu na bradu od 50-ti kilovýho hubeňoura tak se mi nic nestane. Pokud bude mít kilo 70 tak už půjdu asi k zemi. Pokud mě tenhle týpek trefí do nosu či spánku tak povezou do nemocnice ho a pokud mě trefí do brady nebo kamkoliv jinam na plno 100 kilovej nabušenec tak jedu do nemocnice já. Tohle je fyzika. Ale od netrénovanýho 100 kilovýho mi nic nehrozí.

--- Mimochodem psa mám taky a tam je to jednoduchý, stačí pouze ukázat kdo je pán. Ať je to jakákoliv rasa, žiješ s ním a máš ho zmáknutýho. Mimochodem moje manželka ho v krizi pokousala a je klid. Nikdy bych ho silou nekopl ani nedal pěstí.

--- Já myslím, že s klukama si sparingy umíme vyhodnotit sami. Mimochodem, asi jsme je nejeli proto, abychom si dokázali kdo je lepší. Věřím, že nikdo nepochyboval, že jsem tam v boxu nejlepší, ani UKROP. Všichni je se nou jeli v přátelském duchu. Nikomu jsme neublížil a nemám zapotřebí si nic dokazovat. UKROP jel s ostatníma podle mě moc zostra, ale ani on nikomu neublížil a to je podle mě to nejdůležitější. Jak se chceš porovnávat bez rukavic??? To je o jedné přesné ráně. Dobře, někdy to může být až desátý úder, ale ten taky může soupeře poslat do nemocnice. To nechci, nechci mu lámat nos, lámat žebra, vyrážet zuby. A proto mám rukavice. Je to nejlepší řešení pokud neděláš chvaty a nebojuješ na zemi.

--- Já už pochopil, že s tebou nemůžu bojovat v rukavicích. Ale nechápu jak se chceš porovnávat bez nich a neublížit si. Já své údery dokážu zabrzdit, ale UKROP má s tebou jiné zkušenosti že? Když jsem někomu řekl, že mu neublížím tak jsem to nikdy neudělal a to mám za sebou 20 let bojového sportu a to není málo když říkám nikdy!!! Na setkání BU2 jsem nikomu taky nic neudělal, možná si někdo odnesl monokl, ale to není ublížení. A asi je zbytečné bavit se o tom, jak by většina dopadla, kdybych jel naplno.

--- Nedá mi to a vrátím se k našemu problémovému rozhovoru. Ty si myslíš, že by si vykryl moje údery? Nekryješ si spodek, nejsi vůbec připravený na zvedáky, něco jako finty ti podle nich nic neříkají. Vím, že si nechtěl postovat videa, ale ty z Mácháče byly jako bych já bojoval s manželkou. Ti kluci byli na jednu ránu ... kolik si jich musel dát ty?
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod player » čtv 24. led, 2008 0:11

Lukaskon : tve sebevedomi me stale neprestava udivovat.Nevim proc vy boxeri mate tak zatracene vsugerovane, ze ste taci borci, co je jen tak neco nerozhodi a vsichni ostatni jsou manicky co si hrajou s cinovejma vojackama.
Mel by sis uvedomit, jake je tve teritorium a toho se drzet.Ano, jses nekolikanasobne mistr, brzno treba i sveta, ale v pouze a jenom boxu a to jeste v urc. vah. kategorii.Ja te naprosto respektuju jako boxera, ale jestlize si myslis, ze ustojis bez problemu muj utok, pak specialne kvuli tobe zacnu hubnout, abych mel do podzimu o nekolik kil mene a tys nemel "problem" s mou vahou.Moc rad bych totiz videl, jakou ma obranu boxer bez boxerskych rukavic, respektive jak moc ucinou.
A uprimne, muj nazor je ten, ze kdyby Ucrop chtel, tak by te bez problemu sundal nebyt tech vasich bambuli.Strasne moc na ne spolehas a z tveho boxovani to je videt na kazdem coulu.
PS:to video z Machace je v urcite kategorii a myslim, ze muj vyraz po celou dobu "zapaseni" take o ledascems vypovida.Nicmene tu tvou jednu ranu bych opravdu rad videl, obzvlast kdyz by ti dali na ruce bambule o cislo vetsi nez mas ruku^_^
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron