pytlovky katsudo

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod WT_Warrior » čtv 14. úno, 2008 16:34

Aha jsem si nevšiml promiňte ...... díky za radu
WT_Warrior
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 26. črc, 2007 23:00

 

Příspěvekod cudles » čtv 14. úno, 2008 18:22

ukropcany píše:
cudles píše:Hele,hele,není to pět minut,naposledy jsme jeli přes třičtvrtě hodiny :P A vůbec,neprovokuj,a nech si ty narážky,joooo? :lol: :lol: :lol:
Ono to síce nebolo Tebe, ale keď chceš, tak Ti môžem ešte čo to popísať :twisted: No dobre, dobre... :P v každom prípade 3/4 hodinu už je dosť v pohode, lebo mne sa väčšinou viac ako 8 kôl nechce :oops:

Zas tam byly krátké přestávky,a na pytel se jely série lowkicků,pak údery systémem že ten co stál u pytle řekl číslo,např. 3,takže jsi udělal tří série na pytel(levá,pravá,to je jedna série),a pak tři kliky..čísla byla od jedné do tří,a jelo se rychle,vždycky minutu,mezi tím různé posilování a lapy...pak zas byly dřepy místo kliků...no,nebylo to to co je vidět v BS,ale já odcházel domů s pěkným bolehlavem, a nějak mi bylo šoufl :lol: :lol: Akorát musím zlepšit techniku úderů.protože jsem zvyklý na háky,a pak přímé údery kdy kloub palce je nahoře,víš jak to myslim..no a když jsem jel normální,s pěstí vodorovně, tak to občas šlo i s palcem :? Na tom ještě musím zamakat...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » čtv 14. úno, 2008 21:09

ukropcany píše:
cudles píše:...údery systémem že ten co stál u pytle řekl číslo,např. 3,takže jsi udělal tří série na pytel(levá,pravá,to je jedna série),a pak tři kliky..čísla byla od jedné do tří,a jelo se rychle,vždycky minutu,mezi tím různé posilování a lapy
Toto robievame na lapách a všetci to milujú :D 5x3 minúty a človek je vybavený... 8)

Tak zatím mě to baví,teda do tý doby,než mám před očima černo a už skoro ani netrefuju :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » čtv 14. úno, 2008 23:57

ukropcany píše:
cudles píše:Tak zatím mě to baví,teda do tý doby,než mám před očima černo a už skoro ani netrefuju :lol:
Jááááj... no to ale musí byť prvá bomba rovnaká ako tá posledná... :D

No povídej to kuřákovi :lol: :lol: :roll:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron