BJJ v CR?

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod emil » čtv 26. čer, 2008 8:21

Je nejaka moznost ucit se BJJ v Brne? Pripadne nekde blizko Brna? Ani o grapplingu tady vlastne temer nevim, je tady hodne Judo oddilu, nejake Jiu Jitsu oddily, ale "japonsky" zamerene. O ciste BJJ, nebo grappling tady clovek nezavadi a kickboxeru jako kdyz vite co... :wink: (Nic proti, nejapne zertuju.)
emil
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 23. úno, 2007 0:00

 

Příspěvekod Toman » čtv 26. čer, 2008 11:33

Hellas má zmáknutou scénu bojových umění v Brně, nechť odpoví. Já si myslím že kromě ValeTudo, Sambo a Judo (tam je to co hledáš) klubů asi toho příliš nenajdeš. Já osobně bych ti doporučil Sambo, je to skvělý systém (dle mého jeden z nejlepších) ovšem kvalitu škol neznám.

PS: Určitě se zajdi podívat sem www.jetsaamgym.com je to skvělý klub.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod rexob » čtv 26. čer, 2008 22:34

v Brne je skola Samba? kde?
rexob
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 21. úno, 2008 0:00

Příspěvekod KJ » úte 16. zář, 2008 14:27

Ahoj,
nevite nekdo, jestli oddil "jungle bjj" bere nove lidi kdykoliv v prubehu roku, nebo je potreba prijit v urcitou dobu na nejaky nabor, pripadne jestli bych mohl zacit chodit, prestoze jsem, co se tyce bjj temer uplny zacatecnik? (Zeptal bych se primo tam, nicmene sekce kontakt bohuzel nejede )
KJ
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. zář, 2008 23:00

Příspěvekod severin » úte 16. zář, 2008 15:22

www.tigerteam.cz

Vpravo dole info o seminari BJJ Gracie
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod migli » úte 16. zář, 2008 15:50

KJ:

prijd kdykoli, zadny problem v tom neni
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » stř 17. zář, 2008 0:00

KJ:
Napiš Pandovi nebo Tomanovi pro info. oba jsou fajnový borci a k Fernandovi choděj už od začátku.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Makoto » ned 02. lis, 2008 20:50

Zdar,
jelikoz potrebuji "obnovit satnik", mate nekdo tip na vyzkouseny e-shop, kde by se dal sehnat bjj gi, rash guard a pripadne nejake patche a stickery na gi?
Uz jsem objednaval pres www.mmauniverse.com, ale ted tam natvrdo dali pro Evropana ceny v euro, ktere vychazeji na dvojnasobek, pokud to same zbozi vezmu v USD. Zitra jim budu psat, zda-li by to presto slo objednat v USD, ale pokud to nevyjde, chtel bych si udelat na vanoce radost klidne pres jiny e-shop :wink:

Pokud se chce nekdo pridat, klidne toho naobjednam vice a podelime se o postovne.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Toman » pon 03. lis, 2008 7:36

Jardo, já mám výborný zkušenosti s budovideos.com , ale mrkni na fightnews.cz tam je ve foru celej topic o e-shopech.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod NAIA » pon 03. lis, 2008 7:54

Cau Jardo,
ja taky nakupuju pres budovideos. Jen si to nech poslat normalne a ne expres pres Fedex. S Fedexem zaplatis automaticky i clo.
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Makoto » pon 03. lis, 2008 12:21

Zdar, koukal jsem na to a asi jsem nejak moc vybiravej, bo jsem si moc nevybral. Napsal jsem http://www.mmauniverse.com jestli by to preci jenom slo u nich objednat v USD a uvidime. Nasel jsem tam tyhle nasivky (http://www.mmauniverse.com/products/SS627 ) a tenhle typ rash guardu (http://www.mmauniverse.com/products/SS431 ). Cele kimono nakonec kupovat nebudu, to uz mam a myslim, ze jeste nejaky ten patek vydrzi. Nasiju na to jen ty reklamy (vazne uvazuju i o krteckovi ;-) at zapadnu do skupiny a je vyreseno. Kazdopadne diky za tipy :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Toman » pon 03. lis, 2008 18:42

Jéé na nášivky se úplně vykašli já jsem je strhal, bigboy je strhal a spousta dalších kluků. Kimono mám nebrandovaný a taky mě to nesere. Nejlepší hlášku mi říkal kdysi Tomáš Podhorský když přijel z Anglie. "Nejlepší bylo sledovat ty frajery v kimonech za 80 GBP a pak přišel nějakej skrček v roztrhanejch hadrech proběh se po nich a šel zas domů !!!"
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Makoto » pon 03. lis, 2008 23:10

Vsak proc myslis, ze tam chci nasivku krtecka ? :wink:
Zrovna dneska se po me probehl nekolikrat jeden v roztrhanem kimonu...se na to asi vyseru, uz jsem starej :)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků