Zlomeniny

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Zlomeniny

Příspěvekod ziletka » úte 14. říj, 2008 12:03

Zdravim, Dnes mi dali dole sardu a to co som uvidel ach skoda hovorit.Pri bitke vonku som si ju posunul asi o jeden centimeter . Islo o boxersku zlomeninu. Chcel by som hlavne vediet co mi to bude robit niake problemy pri treningu ;0 )Hanka je zrastena , ale posunuta . Dakujem za rady dufam ze to bude dobre , srobovat sa mi to fakt neche dat .Majte sa Martin. :?
Naposledy upravil ziletka dne čtv 16. říj, 2008 11:56, celkově upraveno 1
ziletka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 16. bře, 2007 0:00

 

Příspěvekod ziletka » stř 15. říj, 2008 16:37

reeefreesh :(
ziletka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 16. bře, 2007 0:00

Příspěvekod kora » úte 28. říj, 2008 19:53

No, to ti nezávidim. Ja som to mal zlomené 4 krát, mal som tam aj klince. Poviem ti to takto - boxovací mech ale nič tvrdšie.....®iadne tvrdé rany na hlavu.
kora
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28. říj, 2008 0:00

Příspěvekod petrsoroe » pon 23. úno, 2009 20:51

tak mě potkala taky boxerská zlomenina,už mám sádru dole dva týdny,ale pořád mám strach jít na trénink a boxovat,abych si ji neobnovil.Celkově je to asi měsíc a půl od té zlomeniny a nevím,jak dlouhý oddech bych si měl dát.Máte s tím někdo zkušenosti?Doporučili byste mi ještě počkat?malíček už mě nebolí,ale na rtg snímku byla drobná dislokace,takže to nesrostlo úplně stejně.
petrsoroe
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod ghekon » úte 24. úno, 2009 0:21

Na tohle vsechno je lepsi zeptat se doktora, vysvetlit mu co delam za sport, co to obnasi a on by se mnel vyjadrit za jak dlouho a s jakym nasazenim...
BTW: Chtel bych mit tyto problemy :evil:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Gino » úte 24. úno, 2009 8:13

ghekon - nemas tak uplne pravdu... zeptat se doktora je nekdy uplne k nicemu, protoze ten ti umi akorat veci zakazat, pripadne "nedoporucit". ja ted laboruju uz peknou radku tydnu se zady a porad me to neprestava bolet... RHB moc nepomaha, prasky taky ne a vis co mi rekl doktor? Abych si vybral jinej sport, nejakej jednodussi a nenasilnej, pche... :roll:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod luen » úte 24. úno, 2009 9:11

njn nesmis chodit k doktorovi, kterej hral ve filmu Vesnicko ma strediskova a najit kvalitniho sportaka, je vazne problem :evil:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod petrsoroe » úte 24. úno, 2009 18:16

ghekon píše:Na tohle vsechno je lepsi zeptat se doktora, vysvetlit mu co delam za sport, co to obnasi a on by se mnel vyjadrit za jak dlouho a s jakym nasazenim...
BTW: Chtel bych mit tyto problemy :evil:


a co si myslíš,že jsem mu řekl?®e jsem hrál šachy a zlomil si prst?Samozřejmě že moje první otázka byla jak dlouho nebudu moct trénovat.Bylo mi řečeno,že bych to měl nechat pět týdnů,po sundání sádry sledovat hybnost a bolestivost a až to nebude bolet,tak by to mělo být ok,ale že by mi doporučil neboxovat.
Ptal jsem se na radu tady,jelikož jsem předpokládal,že s tím určitě někdo bude mít zkušenosti a mohl by mi k tomu říct více,jestli se třeba da zlomenina obnovovala,jestli s tím byly nějaké jiné komplikace atd.
Ale chápu,že ty ve svých 16 letech řešíš daleko závažnější problémy...
petrsoroe
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. kvě, 2008 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků