Zacatek s MT v pokrocilem veku?

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Zacatek s MT v pokrocilem veku?

Příspěvekod Carlik » pát 31. říj, 2008 19:27

Zdarec,
mate nekdo zkusenosti s Thaiskym boxem v pokrocilem veku? :) Zacal jsem cca 3 mesice tomu jako rekreant a hrozne me to chytlo. Hrozne bych chtel zkusit amaterskou ligu. Je mi uz ale 31, takze nevim jestli je jeste nejaka sance???? :roll:
Carlik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 30. říj, 2008 0:00

 

Re: Zacatek s MT v pokrocilem veku?

Příspěvekod graver » sob 01. lis, 2008 7:59

Carlik píše:je jeste nejaka sance?

©ance na co? Dělat něco, co tě chytlo a bavit se při tom? To určitě je - já jsem začal ještě o pěkných pár let později. Pokud čekáš nějaké výrazné sportovní úspěchy a chceš se vyrovnat třeba někomu, kdo v tvém věku už má 15 let TB za sebou, tak si asi dost mákneš :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Re: Zacatek s MT v pokrocilem veku?

Příspěvekod marcelo » sob 01. lis, 2008 11:09

Carlik píše:Zdarec,
mate nekdo zkusenosti s Thaiskym boxem v pokrocilem veku? :) Zacal jsem cca 3 mesice tomu jako rekreant a hrozne me to chytlo. Hrozne bych chtel zkusit amaterskou ligu. Je mi uz ale 31, takze nevim jestli je jeste nejaka sance???? :roll:


Teraz ma niektori praktikanti MT znosia pod ciernu zem,ale musm prispiet aj ja..mam tolko rokov ako ty a z mojich skusenosti mozem povedat, ze je neskoro..pokial si nic nerobil,mas sedavy sposob zivota,atrofovane funkcne svaly a posturalne dysbalancie,minimalnu kondiciu, co sa tyka vytrvalosti a funcknej sily,popr. aj slabsiu motoriku tak rovno na to zabudni,zbytocne si zavaris o zdravotne problemy :wink: pokial chces robit MT rekreacne tak no problemo, Ukrapcanyho neber za bernu mincu :twisted: ,takych ako on je v amaterskej lige malo,mozno sam co sa tyka veku a atributov :wink:
Na druhu stranu ,pokial si doteraz robil pol zivota nieco atleticke,plavanie,gymnastiku atd tak mas este sancu na 1/2 dekady to potiahnut ale viac nie..nebudes stihat regenerovat bez prisunov "androgenov" oproti mladsim borcom a zacnu zbytocne frustracie a sklamania a tocenie sa v bludnom kruhu :wink:
A to ze niekto argumentuje ze aj v 35-40 niekto bucha K1 ligu a podobne zalezitosti je pekne, ale ti borci maju atributy kt. nabrali kopec rokmi cvicenia+ androgenne "dobrotky" kt. ich regeneruju a drzia pokope svalovinu,slachy,kosterny aparat :wink:
..tot moj nazor k teme...
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Deywik » sob 01. lis, 2008 14:09

kdyz pujdes na amaterskou ligu v 31 a chytnes soupere kterymu je taky 31 a venoval se tomu od detstvy tak je jasny kdo bude zdatnejsi zejo...ale mit tu silu a odhodlani tam jit to musis najit sam v sobe..neni dulezity vyhrat ale zucastnit se a jestli se zucastnis tak bys nemel problem nekdy neco vyhrat - to je to nejtezsi tam jit ...ze zacatku podle me budes dostavat ale pak uz si na to zvyknes budes to cekat a hlavne budes zkusenejsi ...takze jak tu rikaj delat to co te bavi. - proc ne ? jestli k treninkum budes pristupovat s plnym nasazenim tak na to podle me mas :P
Deywik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 08. zář, 2008 23:00

Příspěvekod Gino » pon 03. lis, 2008 7:36

ukropcany píše:Preto ja trénujem menej a štípem viacej ako mnohí oveľa mladší chlapci čo trénujú viacej ako ja... podstatná je metóda, nasadenie je až tesne za tým...

To je zajimave - muzes trochu rozvest?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků