proč urážíte shotokan

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod Boreas » pon 24. lis, 2008 21:43

Emiel píše:k PS: Já dělám srandu ze všeho ;) to že jsem psotoval to video z aikida, jsem ti chtěl udělat jen radost.. Postovat jsem ho ani nechtěl. dal jsem to tam na popud borease... On mi řkel, že by se ti to líbilo a já si řekl, proč ne... a bylo to..a byla z toho krásná hádka :D


Tak mne do toho prosím netahej :roll:
Video se mi líbilo a řekl jsem, že to vypadá, jako kdyby to dělal Ukrop. Chtěl jsem ho pouze hodit do vtípků. Nechtěl jsem ho Ukropovi oportunisticky vecpávat, jako jsi to udělal ty.
Takže pardon, ale tohle je Tvůj boj :!:
To, že někde vyprávíš o účinosti bujinkanu a jinde poklonkuješ x-boxerům, mně taky osobně moc nevoní.

Myslím a doufám :!: :?: , že sebe tady obhajovat nemusím, na srazu jsem byl, každej ví, co je můj problém a každej si mohl přečíst, nebo slyšet můj názor na TBU. TEČKA.
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

 

Příspěvekod Dalt » pon 24. lis, 2008 22:24

Emiel: ty si vuul :lol: :lol: :lol:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Emiel » pon 24. lis, 2008 23:12

Boreas píše:
Emiel píše:k PS: Já dělám srandu ze všeho ;) to že jsem psotoval to video z aikida, jsem ti chtěl udělat jen radost.. Postovat jsem ho ani nechtěl. dal jsem to tam na popud borease... On mi řkel, že by se ti to líbilo a já si řekl, proč ne... a bylo to..a byla z toho krásná hádka :D


Tak mne do toho prosím netahej :roll:
Video se mi líbilo a řekl jsem, že to vypadá, jako kdyby to dělal Ukrop. Chtěl jsem ho pouze hodit do vtípků. Nechtěl jsem ho Ukropovi oportunisticky vecpávat, jako jsi to udělal ty.
Takže pardon, ale tohle je Tvůj boj :!:
To, že někde vyprávíš o účinosti bujinkanu a jinde poklonkuješ x-boxerům, mně taky osobně moc nevoní.

Myslím a doufám :!: :?: , že sebe tady obhajovat nemusím, na srazu jsem byl, každej ví, co je můj problém a každej si mohl přečíst, nebo slyšet můj názor na TBU. TEČKA.


Já tě nenapdám a ani na tebe nic neházím, tak si to neber zle ;)
A vyprávět o účinnosti a poklonkovat x-boxerům nemůže jít odhromady?? I kdžy poklonkovat..to zní blbě an neí to pravda... To si mylsíš, že nemůže být učinné obojí??

Dalt:
Ano, zajisté máš pravdu... Jenže vůl je stvoření, které je vzešlé z býka. Vůl je býk okleštěný a já si nemylsím, že by zástupce turu byl schopen datlovat do klávesnice.. Postrádá určitou inteligenci, nehledě na ot, že kopytama to ani nelze... takže tvé teze o mém druhu jsou nejspíše mylné ,ale můžeš u nich zůstat.
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Boreas » pon 24. lis, 2008 23:31

Emiel píše:...A vyprávět o účinnosti a poklonkovat x-boxerům nemůže jít odhromady?? I kdžy poklonkovat..to zní blbě an neí to pravda... To si mylsíš, že nemůže být učinné obojí??


No dobře, máš rád okecávání, vlastně jsem původně chtěl říct, že jim lezeš do (ehm) zadku 8)
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 25. lis, 2008 9:47

TongPo píše:
Jinak díky za odpověď, už je mi motiv tvé dezerce jasnější, prostě ti řekli: "Milý Tomášku, už brzy ti bude 18 let, takže budeš opravdu dospělý a my s tebou kumite pojedeme konečně naplno, už tě nebudeme šetřit..."


No jo a je to venku.....u nás v oddíle když mi bylo 17 tak mi dávali ko i 15 letí tak jsem radši ukončil kariéru. :D
Holt slušnej oddíl no 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Emiel » úte 25. lis, 2008 17:14

boreas, ukrop:

Ale chlapcí. vy mě nehcápete..ale to ej fuk..Lézt do zadku? Proč proboha? Mám já zapotřebí rektálního alpinismu někomu, koho vůbec neznám, jeho život mě neovlivňuje a nemám k němu žádné vazby ani povinnosti? Nemám.
®e to hcápete blbě je něco jiného...
Rád okecávám ,to je poravda, ale to je něco jiného, než poklonkovat a s úklonem lézt někomu do řitě...

®e si chci přibrat něco strikerského jsme psal jen k vysvětlení, že ty si z celého textu vezmeš jen kousek a ten obrátíš, za to já nemůžu....
Ano, jsi v BU scéně zkušenější, si starší a nejspíše máš více životních zkušeností. Ale vyprošuju si ponižování a hanění. ®e mi je teprv18 neznamená, že nedokážu samostatně uvažovat a bránit se... (nemyslím fyzicky, pro rejpaly)
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Toman » úte 25. lis, 2008 17:48

Nikdo z mého pohledu shotokan neuráží o jeho obranu se starají Runar, RBR a spol.

Hele hoši jestli jste už skončili tak mám sto chutí toto plodné vlákno smazat nebo jej minimálně zamknout.

Pokud se sejdou alespoň 3 hlasy od doposud zúčastněných diskutérů tak to udělám.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Emiel » úte 25. lis, 2008 18:56

Kldině smázni...

Znáš to, bouřka pročišťuje vzduch.
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod cudles » úte 25. lis, 2008 20:07

ukropcany píše:Chlapci, úplne mi bude stačiť, keď ma zo svojich "ftipných" príspevkov vynecháte. Jedna z mála vecí, ktoré vo mne vyvolávajú agresivitu je to, keď sa so mnou puding, alebo zmrd snaží kamarátiť... :evil:

Ja sam sebe nepocitam ani mezi zmrdy ani mezi pudingy, takze bys snad mohl ve svych prispevcich pouzivat jednotne cislo.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Toman » úte 25. lis, 2008 21:36

ukropcany píše:drop it :wink:
...1
Emiel píše:Klidně smázni...
...2
Mod píše:OK...
...3

Diskuze splnila svůj účel, děkuji přispívajícím ... proto ji ukončíme za včasu.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron