Otuzovani nartu

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod ghekon » pát 16. led, 2009 9:14

Ukrop: Souhlas, a proto se citim jisteji u sportovniho ortopeda, ktery operoval Repku, Ujfalusiho a jine...
Panda: Mozna ze je to tak, ale tomu doktorovi tak nejak proste verim a rekl mi vlastne v podstate to same, ze to zalezi jak moc posilim steheni svaly kolem kolene, protoze jen ty muzou zabranit opetovnemu vyskoceni.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod Panda » pát 16. led, 2009 14:12

ukropcany píše:.. doktor, ktorý nešportuje NEMÔ®E vedieť poradiť, lebo ide kecať do vecí, o ktorých nič nevie...


To víš, když k obyčejnému ortopedovi příjdeš po svých a ne na vozíčku tak tě má za zdravého člověka, a vykladej mu něco o aktivním životním stylu a bude si klepat na čelo...na druhou stranu muj bratr je každžý den v tělocvičně a za posledních 2,5 roku snad ani jendou nevynechal,častokrát je tam i dvakrát, zároveň je to suprový chirurg se sqšlým jménem, ale přesto jsou jeho přístupy na léčení lidí a i sebe sama (pokud zrovna neoperuje na sále) takové hodně přezíravé, něco ve stylu:" Buď se to uzdraví samo a nebo vubec" případně "dyt je ti houby pod si zacvičit, s tim kolenem/rukou/loktem to dáš v pohodě kdyžtak pojedeme jen lehce" takže u těch doktorů to bude asi schované někde jinde.... :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Re: Otuzovani nartu

Příspěvekod alitranek » sob 17. led, 2009 2:10

Co se kope nártem? Snad kromě highkicku se všude strká holeň, aspoň u kopů co znám. Jinak nárt mi přijde dost zranitelnej, pamatuju, jak jsem se poprvé učil obloukový kopy a to byl zážitek napálit lapu naplno nártem :evil:[/quote]


Ahoj, hele prosímtě, v Dobrušce se někde trénuje nějaký bojový umění?..před časem jsem dost pracně hledal nějaký nadšence do BU v okolí Nováče a narazil jsem jedině na místní spolek karatistů...nevíš tam o nějakých jiných BU v okolí? díky
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Toman » pon 19. led, 2009 8:13

Panda píše:
ukropcany píše:.. doktor, ktorý nešportuje NEMÔ®E vedieť poradiť, lebo ide kecať do vecí, o ktorých nič nevie...


To víš, když k obyčejnému ortopedovi příjdeš po svých a ne na vozíčku tak tě má za zdravého člověka, a vykladej mu něco o aktivním životním stylu a bude si klepat na čelo...na druhou stranu muj bratr je každžý den v tělocvičně a za posledních 2,5 roku snad ani jendou nevynechal,častokrát je tam i dvakrát, zároveň je to suprový chirurg se sqšlým jménem, ale přesto jsou jeho přístupy na léčení lidí a i sebe sama (pokud zrovna neoperuje na sále) takové hodně přezíravé, něco ve stylu:" Buď se to uzdraví samo a nebo vubec" případně "dyt je ti houby pod si zacvičit, s tim kolenem/rukou/loktem to dáš v pohodě kdyžtak pojedeme jen lehce" takže u těch doktorů to bude asi schované někde jinde.... :lol:


Můžu potvrdit ... no ale zase tvůj brat je trošku speciální případ :D
Jednou jsem lehnul, když ke mně přišel a "Ty vole tady a tady mne to pěkně bolí, nevíš co to je?" :lol: :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod ghekon » čtv 22. led, 2009 8:34

Tak to jsem teda o BigBoyovi netusil :lol: :lol: :lol: :lol:
Jinak mam konecne po operaci, vypada to dobre. Mohl by mi nekdo doporucit nejakeho fyzioterapeuta v okoli ostravy? Popripadne znate nekdo pana Adamka?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod wordsworth » čtv 22. led, 2009 14:00

Zdar, slyšels o panu Dobešovi? Když jsem k němu chodila já, tak ordinoval na Vítkovickém stadioně.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » čtv 22. led, 2009 16:01

Ne, neslysel, zkusim o nem neco pohledat.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Gowery » čtv 22. led, 2009 16:16

já naštěstí fyzioterapeuta ještě nepotřeboval. Ale na Dobeše jsem taky slyšel dobré reference. Jenom z druhé strany - přítelkyně má Bc. a dodělává Mgr. fyzioterapie a měla u něj praxi... :wink:
Gowery
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 15. zář, 2004 23:00

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron