Chci znát i boj na zemi (zatím jen kick dělám)

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod NOKT » úte 19. kvě, 2009 11:22

ekonym píše:Ale já judo nezavrhuju, shozy jsou taky dobrý, ale nechce se mi investovat do kimona a pak navíc platit roční nebo půlroční příspěvek do té jejich asociace nebo co... Chtěl bych si jen "sem tam" zajít na trénink... Pravidelně hodlám dělat jen ten kickbox


Myslím že to budeš platit všude... Někdo má poplatky pro asociaci a někdo platí na ruku trenérovi
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod luen » úte 19. kvě, 2009 12:36

NOKT píše:
ekonym píše:Ale já judo nezavrhuju, shozy jsou taky dobrý, ale nechce se mi investovat do kimona a pak navíc platit roční nebo půlroční příspěvek do té jejich asociace nebo co... Chtěl bych si jen "sem tam" zajít na trénink... Pravidelně hodlám dělat jen ten kickbox


Myslím že to budeš platit všude... Někdo má poplatky pro asociaci a někdo platí na ruku trenérovi


Je pravda, že dnes těžko najdeš klub, kde nejsou v nějaké asociaci, federaci, organizaci či unii ... jednak to za určitých okolností ukládá zákon a jednak (pokud nejsou vydřiduši, to má i své výhody) ... ale rozhodně by měli zachovat statut - chodit nezávazně. V tomto případě sice nevěřím na výsledky, ale pokud je někdo jen zvědavej ... :lol:

Kimona nelituj, to je prostě "tahací" mundůr a basta :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod ekonym » úte 19. kvě, 2009 14:25

Ale ne... Já myslím že chci platit jen za každý trénink (třeba 100kč za jeden trénink) ale nechcu platit měsíční ani vícedobé "platby", chtěl bych klub kde si lze zaplatit i jen jeden konkrétní trénink... Tak jsem to myslel.
ekonym
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 08. lis, 2008 0:00

Příspěvekod luen » úte 19. kvě, 2009 14:34

ekonym píše:Ale ne... Já myslím že chci platit jen za každý trénink (třeba 100kč za jeden trénink) ale nechcu platit měsíční ani vícedobé "platby", chtěl bych klub kde si lze zaplatit i jen jeden konkrétní trénink... Tak jsem to myslel.


Tak to si rozumime ... ja take :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod ekonym » úte 19. kvě, 2009 16:02

A co ta Krav Maga v Ostravě? Sice je to až dost pozdě večer ale ví o tom někdo něco... (jako jak to probíhá a jaký to je, Krav Maga v Ostravě)?
ekonym
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 08. lis, 2008 0:00

Příspěvekod Higen » úte 19. kvě, 2009 21:52

ekonym píše:A co ta Krav Maga v Ostravě? Sice je to až dost pozdě večer ale ví o tom někdo něco... (jako jak to probíhá a jaký to je, Krav Maga v Ostravě)?


Videl jsem nejake videa, a neprijde mi to moc prakticke a obohacujci. Byla to taky jedna alternativa o ktere jsem uvazoval, ale bohuzel neudelalo to na me valny dojem
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod kubohnat » čtv 21. kvě, 2009 12:13

Higen píše:Sry, ale nikde jsem nedaval do spojitosti judo a grapilink. No kazdopadne to vypada, ze v OV se najde tezko neco kvalitniho ... Frenstat je na pravidelny trenink spetku z ruky.


Pokud se ti to zda do Frenstatu na BJJ daleko na pravidelne tren.je tady moznost co 2tyden v mesici(prevazne soboty odpoledne) se stavit na tren. ktery vede Fernando Nascimento Araujo.Casy a data treninku s Nandem najdes na www.colblade.cz/community
Jak pravidelne tren. tak i tren. s Nandem jsou venovany i no gi fighting.Takze bys o nic nemusel byl ochuzen. :wink:
kubohnat
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 13. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Frenštát p.Radh.

Příspěvekod hor » sob 23. kvě, 2009 12:12

Boj na zemi (ultimate fight) trénují i ve Frýdku-Místku v Elvis gymu.
www.elvisgym.cz
hor
hor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod kubohnat » sob 23. kvě, 2009 12:31

Jeste jedou zem Ve Frydku Mistku zde : www.martialgym.cz
kubohnat
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 13. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Frenštát p.Radh.

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků