Muay-thai v Ostravě aneb Como 3 Gym vs. Hamr Gym?

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Muay-thai v Ostravě aneb Como 3 Gym vs. Hamr Gym?

Příspěvekod Sephiron » čtv 06. srp, 2009 1:32

Vše je již řečeno v názvu topicu, ale i přesto to napíšu znovu: který z těchto dvou klubů byste mi doporučili, popř. je ještě nějaký jiný v Ostravě?
Sephiron
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. srp, 2009 23:00

 

Příspěvekod xiuwei » čtv 06. srp, 2009 9:03

Sephiron
který z těchto dvou klubů byste mi doporučili, popř. je ještě nějaký jiný v Ostravě?

1) Jdi na thai do Hamr gymu. Všechna stará garda "štípačů" z Como odešla.Ti co pokračují včetně "zápasníků v soutěžích MT" v thai boxu šli do Hamr gymu. COMO vs HAMR jsou dva nesmiřitelné tábory,ale z Como zápasníci i ostatní boxeři po čase odcházejí do Hamr gymu ,ale naopak to není.Čím pak to tedy může být ? Náročnou přípravou to není...

2) V Ostravě jsou ještě 2 kluby MT
Ostrava - Poruba : http://www.fightgym.cz/
Ostrava - Přívoz : nemají www, E-mail: CaltikM@seznam.cz

PS: jsem nezaujatý,sám MT netrénuji.
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod jaaa » čtv 06. srp, 2009 20:57

Hoši, tak teďka ste mě znejistili jak cip, ja jsem byl už celkem pevně rozhodnutý, že budu chodit po prázdninácho do COMA a teďka se tu dozvídam takovéhle, věcy :) . Já myslel že COMO je prostě špica...jinak vím že v Ostravě je ještě Fight gym Ostrava...fightgym.cz
jaaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 04. čer, 2009 23:00

Příspěvekod xiuwei » pát 07. srp, 2009 9:26

Však klidně jdi do Como3 a uvidíš sám. Hned asi nic nepoznáš,ale uvidíš časem co a jak a nic ti pak nebrání přejít jinam a nebo se ti tam bude líbit a zůstaneš u nich.
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron