mma v Plzeňském kraji?

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

mma v Plzeňském kraji?

Příspěvekod bili-matthew » pon 10. srp, 2009 18:39

Čau, chtel bych se zeptat jestli se trénuje MMA nebo Vale tudo, někde v Plzeňským kraji, předem se omlouvám pokud už je to tady někde řešeno, díky
bili-matthew
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 09. srp, 2009 23:00

 

MMA v Plzni

Příspěvekod TFunken » úte 11. srp, 2009 11:25

TFunken
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 06. lis, 2008 0:00

Příspěvekod bili-matthew » úte 11. srp, 2009 14:24

ok, moc dík :)
bili-matthew
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 09. srp, 2009 23:00

Příspěvekod TFunken » úte 11. srp, 2009 15:17

Jo a ještě vale-tudo se údajně učí tady:

http://www.gladiatorsgym.cz/index.php?menu=4&view=2

ale jenom formou soukromých hodin...
TFunken
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 06. lis, 2008 0:00

Příspěvekod TFunken » úte 11. srp, 2009 15:17

---
TFunken
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 06. lis, 2008 0:00

Příspěvekod NOKT » pát 14. srp, 2009 16:07

Tak, když se vyřešilo zda je MMA v Plzni, tak třeba mě by zajímal, jestli není v okolí Zlína ? :) o BJJ v Púchově a Frenštátě vím a beru v potaz.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod TommyEngelo » stř 11. led, 2012 15:48

Take by mě hodně zajímalo zda jde začít s MMA někde ve Zlíně či okolí...stále nemohu nic najít :?
Díky všem za odpověď
TommyEngelo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 11. led, 2012 0:00

Příspěvekod marcelo » stř 11. led, 2012 16:59

NOKT píše:Tak, když se vyřešilo zda je MMA v Plzni, tak třeba mě by zajímal, jestli není v okolí Zlína ? :) o BJJ v Púchově a Frenštátě vím a beru v potaz.


BJJ v Puchove uci moj kamarat a je to jeden z najlepsich trenerov BJJ na SVK..spickovy didaktik a ucitel..vie vysvetlit techniku pekne do detailov ..co ,preco a ako :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod NOKT » stř 11. led, 2012 18:52

TommyEngelo píše:Take by mě hodně zajímalo zda jde začít s MMA někde ve Zlíně či okolí...stále nemohu nic najít :?
Díky všem za odpověď


Hele je tu. MMA Zlín jsou stránky facebooku a tady je web http://fight-zlin.cz/mma/. Na bu.cz je i jeden trenér, já byl mrknout na jednom tréninku.

Pak na U5 - Fakulta Aplikované Informatiky jsou nějací kluci co dělaj MMA, ale nemaj trernéra myslím. Nevím jak moc velký vedední maj. Kamoš mě tam tahá, tak se tam někdy půjdu kouknout :)

No a do Púchova ze Zlína nikdo nejezdí. Škoda, když je za kopcem zdroj informací, jejich škoda.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod TommyEngelo » čtv 12. led, 2012 17:34

NOKT: dík moc za info, určitě se dojdu podívat. Kdybys někdy chtěl skočit do půchova, tak se můžem domluvit. Ve dvou se lépe skládá na cestu, navíc jezdím na LPG :D
TommyEngelo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 11. led, 2012 0:00

 

Příspěvekod NOKT » čtv 12. led, 2012 18:55

TommyEngelo píše:NOKT: dík moc za info, určitě se dojdu podívat. Kdybys někdy chtěl skočit do půchova, tak se můžem domluvit. Ve dvou se lépe skládá na cestu, navíc jezdím na LPG :D


Kamaráde se mnou to je složitý. Já totiž trenéra na BJJ mám :) a nějak nehodlám měnit. Škoda že ses neozval 2 roky zpátky :D To bych do toho šel hned, ale mám teď docela hektický období - bakalářka, státnice. Ale jestli ti jde jen o brazilský jiu jitsu. Tak přemýšlám, že bych jednou do týdne chodil cvičit ve Zlíně. Průser většinou není s kým
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod NOKT » čtv 12. led, 2012 19:06

TommyEngelo píše:NOKT: dík moc za info, určitě se dojdu podívat. Kdybys někdy chtěl skočit do půchova, tak se můžem domluvit. Ve dvou se lépe skládá na cestu, navíc jezdím na LPG :D


Kamaráde se mnou to je složitý. Já totiž trenéra na BJJ mám :) a nějak nehodlám měnit. Škoda že ses neozval 2 roky zpátky :D To bych do toho šel hned, ale mám teď docela hektický období - bakalářka, státnice. Ale jestli ti jde jen o brazilský jiu jitsu. Tak přemýšlám, že bych jednou do týdne chodil cvičit ve Zlíně. Průser většinou není s kým
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron