mma v Brne

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

mma v Brne

Příspěvekod DejvM » stř 19. srp, 2009 9:31

Zdar chlapy nevite nekdo jestli se vyucuje primo mma nekde v brne??Zatim vim o Jetsaamu ale tam je to jednou tydne a pak fightclub ale tam je to jen dvakrat....clovek kdyz se tomu chce trosku vic venovat tak se mi to zda dost malo 2x tydne a abych si platil este zvlast jetsaam se mi nechce kdyz se neda poridit permoska..tak diky za info
DejvM
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. srp, 2009 23:00

 

Re: mma v Brne

Příspěvekod hellas » stř 19. srp, 2009 13:02

DejvM píše:Zdar chlapy nevite nekdo jestli se vyucuje primo mma nekde v brne??Zatim vim o Jetsaamu ale tam je to jednou tydne a pak fightclub ale tam je to jen dvakrat....clovek kdyz se tomu chce trosku vic venovat tak se mi to zda dost malo 2x tydne a abych si platil este zvlast jetsaam se mi nechce kdyz se neda poridit permoska..tak diky za info


Nic víc není :?
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: mma v Brne

Příspěvekod NOKT » stř 19. srp, 2009 23:35

DejvM píše:Zdar chlapy nevite nekdo jestli se vyucuje primo mma nekde v brne??Zatim vim o Jetsaamu ale tam je to jednou tydne a pak fightclub ale tam je to jen dvakrat....clovek kdyz se tomu chce trosku vic venovat tak se mi to zda dost malo 2x tydne a abych si platil este zvlast jetsaam se mi nechce kdyz se neda poridit permoska..tak diky za info


Kluci z Jetsaamu, kterým to je málo, choděj ještě na thaibox.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: mma v Brne

Příspěvekod hellas » čtv 20. srp, 2009 9:31

NOKT píše:
DejvM píše:Zdar chlapy nevite nekdo jestli se vyucuje primo mma nekde v brne??Zatim vim o Jetsaamu ale tam je to jednou tydne a pak fightclub ale tam je to jen dvakrat....clovek kdyz se tomu chce trosku vic venovat tak se mi to zda dost malo 2x tydne a abych si platil este zvlast jetsaam se mi nechce kdyz se neda poridit permoska..tak diky za info


Kluci z Jetsaamu, kterým to je málo, choděj ještě na thaibox.


Pak se tam vyplatí ta permica 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron