Chraneice holeni

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod luen » pon 14. zář, 2009 7:58

ukropcany píše:To len moje rukavice smrdia jak stará Anča pětistovka? :twisted: :evil: :twisted:


To mas z toho stresu v praci, clovek je pak samej work feromon :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod hellas » pon 14. zář, 2009 8:01

marcelo píše:..ja preferujem pravu kozu,bytostne neznasam kyslasty zapach kozenkovych a umelokozenych rukavic,chranicov,prilieb atd..koza sa najmenej zosmrdi :wink:


ááá, pán je fajnovka :lol: :wink: 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod marcelo » pon 14. zář, 2009 8:37

ukropcany píše:To len moje rukavice smrdia jak stará Anča pětistovka? :twisted: :evil: :twisted:


..no moje ked sa zosmrdia tak idu kosa..kedysi som daval za rukavice okolo 2500,- Sk,teraz musia stacit katsuda za 800,-SK.. a po roku do kosa..ale este nez sa presmrdia par krat ich vyperiem v mydlovej vode a necham vyschnujt na beznej teplote :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod marcelo » pon 14. zář, 2009 8:54

ukropcany píše:Funguje to pranie? Nikdy som rukavice nepral, presne, po roku do koša, ale smrdia už po pár mesiacoch... :evil: My máme našťastie rukavice tak po ca. €50 twinsy, takže v pohode... :wink:


..funguje..si zober ze by si nepral ponozky cely rok,jak by smrdeli :wink: :lol: Len nemal by si ich susit na radiatore,lebo ich silne teplo trochu zdeformuje..ked vyschnu,tak ich namastim s kremom na ruky po vonkajsej strane..neviem ako sa zachovaju twinsy,ale lacne katsuda su mi ukradnute a tie zvyknem drbnut do pracky na velmi jemne pranie obcas..v pohode to prezili :wink: Nebudem si predsa robit stres z debilnych smradlavych rukavic,su mi v podstate ukradnute:wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod nick1234 » pát 28. říj, 2011 10:11

Caute, nechcem zakladat novu temu ked tu je takato pekna. Nepoznate v ba nejaky obchod kde maju tieto veci? Lebo rukavice kupujem cez net lebo uz poznam svoju ruku :) ale tie chranice holeni by som si rad vyskusal.

P.S. Rady ako google mi nedavajte, par som ich vygooglil, ale osvedcili sa mi aj mlalicke obchodiky ktore niesu vzdy na googli. Dik.
Rukavice: 25 eur
Oblečenie: 20 eur
Katsudo: 40 eur
Dobrý pocit po tréningu: Na nezaplatenie.
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod fakt » pát 28. říj, 2011 18:56

V současnosti testuju nový Easton/y a můžu doporučit. Nakoupil jsem pukem mockrát a vždycky odjedu po svých. Navíc dobře chrání koleno a nesmrděj.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod nick1234 » čtv 03. lis, 2011 15:29

tak som kupil Bail-y, http://www.amok.sk/eshop/index.php?page ... t&Itemid=6 paci sa mi ze su nizsie, na tych ostatnych mi vadilo ze mi vrch tlacil na jablcko a ten pocit mi bol proti srsti.
Naposledy upravil nick1234 dne čtv 03. lis, 2011 21:52, celkově upraveno 1
Rukavice: 25 eur
Oblečenie: 20 eur
Katsudo: 40 eur
Dobrý pocit po tréningu: Na nezaplatenie.
nick1234
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 206
Registrován: pon 15. lis, 2010 0:00

Příspěvekod toddb » čtv 03. lis, 2011 16:08

fakt píše:V současnosti testuju nový Easton/y a můžu doporučit. Nakoupil jsem pukem mockrát a vždycky odjedu po svých. Navíc dobře chrání koleno a nesmrděj.


Link prosím.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků