UFC 112

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod RUNAR » čtv 15. dub, 2010 11:28

8) ....jasan taky nemusím lidi co fandí borcovi jen když se mu daří a vyhrává, mám naopak rád fanoušky co maj pořád na forech v avataru Mirka Crocopa.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod RUNAR » čtv 15. dub, 2010 17:16

marcelo píše:P.S. Machida je velmi zvlastny fenomen,ktory podla mna nie je dany Shotokanom ...velmi neverim,ze iny Shotokan fighter by to tam tak cistil ako on... Lyoto trenuje s Andersonom..preto si myslim ze nema problem so statickymi tlacivymi boxermi,ked si dava do huby a Andersonom...trenuje s jednym z najlespich eluzivnych MMA boxerov a vice versa Anderson s najlepsim counter-strikerom Lyotom..je to moj nazor..oni obaja su zvlastna zmeska a ani jeden z nich nie pre mna osobne typickym predstavitelom svojho "core" stylu :D


Vidím to jinak, Machida jede v postoji z 99% klasickej Shotokan, od techniky přes práci nohou, guard prostě Shotokan, jiná věc je klinč a zem.Jeho striking je Shotokan, jede jasně zřetelnej rukopis stylu.

Jinak podle mých znalostí jsou v Shotokanu ještě o kus lepší strikeři než Machida a je/bylo jich hodně, v čistým stand up by od nejlepších Shotokan Karatistů dostal nářez. Ve stand up bez rukavic by rozmlátili UFC hooodně brutálně, jiná věc je ale zem, Shotokan má pár věcí na zemi ale proti BJJ, Judo, Wrestlingu vlastně skoro nic.

Můj názor.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » čtv 15. dub, 2010 18:15

Docela by mě zajímalo, kde karaťáci bóchajó a jak, že by rozbili v postoju kde koho? Dá se na něco hodit čučku?(míněno bez ironie)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Toman » čtv 15. dub, 2010 21:07

Já zase furt fandím Fujitovi a ty jeho poslední prohry jsou jen zastírací manévr, aby jako bájný Fénix mohl povstat z popela.

Vždycky jsem fandil Big Nogovi ale dost mne zklamal tím jak překopal styl, měl by se vrátit k Bustamantemu do BTT.

ovšem nejlepší wrestler (prime) Kevin Randleman
a nejoblíbenější power puncher Igor Vovchanchyn
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod hellas » pát 16. dub, 2010 9:10

Samozřejmě, že nélepší je Saku 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 16. dub, 2010 9:35

Karaťáci bouchaj hlavně spolu na trénincích, a to tak že dost natvrdo, znám to z tréninků co jsem zažil i od známých Karatistů.Třeba Dave Hazard, známej tvrdej pouliční rváč popisoval jak jsou zápasy na Shotokan trénincích v Japonsku o držku.

Jiná věc jsou závody v Kumite, který rozvíjí určitý skills podle daných pravidel a nejsou braný jako opravdovej boj se vším všudy.
Pouze jako další tréninková metoda.

Až budu na youtube můžu postnout nějaký videa ze závodů Kumite.

Jedou to stylově skoro stejně jak Machida, a je krásně vidět na zápasu s Rashadem Evansem, kterej měl ve výměnách ruce předpisově u hlavy, jak mu to bylo k ničemu, protože tu ruku měl na straně brady, jako maji boxeři, ale řacha přišla jinak, a Machida ho sundal čistýma Shotokan kombama dvakrát během jejich fightu.


P.S: Shotokan Karatistů, ve stand up o kus lepších než Lyoto Machida je podle mě celkem hodně.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Toman » pát 16. dub, 2010 10:27

hellas píše:Samozřejmě, že nélepší je Saku 8)


Já ti dááám :lol:

Igor > Saku ... Pride GP 2000 :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod hellas » pát 16. dub, 2010 11:13

Toman píše:
hellas píše:Samozřejmě, že nélepší je Saku 8)


Já ti dááám :lol:

Igor > Saku ... Pride GP 2000 :lol:


Chtěl bych vidět Igorka jak by s ním bouchal, kdyby měl po hodinu a čtvrt trvajícím zápasu :twisted:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Toman » pát 16. dub, 2010 11:49

Jednoduše ten předchozí by sfouknul za pět minut :lol: :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod hellas » pát 16. dub, 2010 11:58

Toman píše:Jednoduše ten předchozí by sfouknul za pět minut :lol: :lol:


Je to amatéééér :twisted:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků