Jakou zvolit váhovku

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Jakou zvolit váhovku

Příspěvekod mmks » ned 04. zář, 2011 9:02

Na podzim bych chtěl poprvé a asi i naposled vlézt do ringu na turnaji pro začátečníky. Řeším ale jakou zvolit váhovku. Teď při svých 195cm mám nějakých 104kg, stabilních mám ale 102kg. Takže patřím do nejtěžší, nižší je do 95kg, což jsem měl snad někdy v 17letech (teď mám 2x tolik). Asi bych na tu váhovku zvládl shodit, ale popravdě nevím, jak bych potom byl na tom s fyzičkou a hlavně řeším, co tím získám.
Rychlost rozhodně není mou předností a to ani v pohybu ani v reflexech, tak si říkám, že v 95 ti budou rychlejší a ránu stejně řádnou. Oproti tomu v neomezené s můžou vyskytovat monstra s váhou klidně 40kg nad mou.
Takže jak, snažit se za 2 měsíce jít dolů snad 10kg, zůstat tam kde jsem, nebo se třeba pokusit dokonce něco nabrat (neřeším fyzičku, spíš jídelníček)?
mmks
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 22. kvě, 2008 23:00

 

Příspěvekod TongPo » ned 04. zář, 2011 13:51

Co je to za strikerskej sport, že to má hmotnostní kategorii do 95 kg? To mívalo jako polotěžkou akorát tak Judo, ne?
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod mmks » ned 04. zář, 2011 14:19

má to být kickbox podle K1. Taky mě to překvapilo, minule to bylo -91. Ale teď se mě ptali, jestli nechci zhubnout na 95 (96?).
mmks
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 22. kvě, 2008 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron