Klitschko vs. Chirosa

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod toddb » sob 03. bře, 2012 23:40

To byl teda zápas. To snad Vladimír ani nemohl myslet vážně.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

 

Příspěvekod Gino » ned 04. bře, 2012 9:47

toddb - proč Vladimír? Vladimír boxoval svoje, jako vždy. Že soupěř už po několikáté nepředvedl nic, za to snad, k sakru, nemůže pořád jenom nějakej Kličko, ne? :?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod toddb » ned 04. bře, 2012 15:47

Gino píše:toddb - proč Vladimír? Vladimír boxoval svoje, jako vždy. Že soupěř už po několikáté nepředvedl nic, za to snad, k sakru, nemůže pořád jenom nějakej Kličko, ne? :?


Tak mi vysvětli, proč se rozhodl obhajovat všechny svoje tituly proti Mormeckovi, kterej předtím skoro dva roky pořádně nezápasil a kterýmu je 39 let? Koho porazil Mormeck v těžký váze, že dostal šanci na titulovej zápas? V předzápasovým hype dělali Vladimiír a jeho trenér Steward z Mormecka div ne druhýho Tysona, ten se tomu sám smál...Tohle byl totální "mismatch", kterej mi je absolutně k smíchu.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod fakt » ned 04. bře, 2012 16:22

toddb píše:
Bohužel, tomuhle nevěřím. Mormeck je moc malej, navíc je mu 39 let. Ale třeba se mu povede nějakej lucky punch.


Nepovedl!
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Gino » pon 05. bře, 2012 8:21

toddb: tyhle argumenty fakt miluju. Stále se opakující papouškování.
Odpovím ti na něj dvěma dotazy - 1/ Kolik je Vladimírovi? Kolik je Vitalijovi? Pořád si myslíš, že 39 znamená, že nemůžeš boxovat o titul mistra světa?? 2/ Kolik měl odboxováno v HW divizi Haye, když vyhrál titul mistra světa WBA? Pořád si myslíš, že málo zkušeností z HW znamená, že nemůžeš boxovat o titul mistra světa?

Prober se, kriste. Vždyť nemáš argument. Co se malého Tysona týče, někde jsem četl, že mu tak dřívě říkali. A že se tomu usmívá? Co má asi tak jiného dělat? Kličkovci jsou neporažení cca 8 let - za tu dobu dohromady vystřídali xx soupeřů z průžezu celé HW divize a jediný, kdo něco předvedl, byl nyní Chisora! I přesto to však od něj byl takový platonický výkon. Aktivita ano, ale chtělo by to více zasahovat. Má však potenciál do budoucna. I když bodejť by taky ne, když Vitalijovi bude 41 a Vladimírovi 36 - nemůžou vyhrávat věčně.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod toddb » pon 05. bře, 2012 9:27

Gino: Tak pozor. Já absolutně nezpochybňuji dominanci Kličků, uznávám je jako boxery a pokládám je za nejlepších hw v historii, jejich věku jsem si taky vědom.

Teď věc druhá: Strašně mě vytáčí, když mi někdo píše, abych se probral a že nemám argumenty a podobný věci. Můj argument je fakt, že šanci boxovat o titul dostal bejvalej cruiser za zenitem, kterej v hw nikoho neporazil,skoro dva roky neboxoval a kterýho knockautoval Haye - tedy soupeř, který prohrál s Vladimírem po 12ti kolech UD. Tak jakej má význam si ho brát za titulovýho soupeře? Že ty to vidíš jinak je ok, já ti to neberu.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Gino » pon 05. bře, 2012 10:18

toddb - já reagoval na tvé dva podněty, které jsi uvedl a které jsem (samozřejmě po svém) vyvrátil.

Mimochodem Mormeck sice s Hayem prohrál, ale dokázal ho i poslat k zemi (v tamtéž zápase). Navíc Mormeck měl v držení internacionální titul WBA. Nevím nakolik to z něj dělalo adepta na boj o světový titul WBA (a tedy vyzyvatele), ale vím, že kdyby zaboxoval lépe (třeba jako Chisora), tak tu neřešíme tyhle ptákoviny.

EDIT: Mormeck, mimochodem, neboxoval rok, nikoli dva. Internacional WBA vyhrál na konci roku 2010.
Naposledy upravil Gino dne pon 05. bře, 2012 10:27, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Gino » pon 05. bře, 2012 10:26

ucrope - jak funguje systém vyzyvatelů? Mě to připadá, že se má všeobecně Kličkům za zlé, že si sami vybírají slabší soupeře. To sice také není pravda, když se podíváš na boxrec žebříček, tak boxovali se spoustou boxerů z první 15ky. Ale... co ti právoplatní vyzyvatelé? Neurčuje je snad ta konkrétní boxerská organizace na základě výsledků? Není třeba povinná alespoň jedna obhajoba ročně s někým, kdo na to má, dle žebříčku té organizace, nárok?...

Ptám se, protože mě to zajímá a nevím to :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod toddb » pon 05. bře, 2012 10:26

Gino píše:toddb - já reagoval na tvé dva podněty, které jsi uvedl a které jsem (samozřejmě po svém) vyvrátil.

Mimochodem Mormeck sice s Hayem prohrál, ale dokázal ho i poslat k zemi (v tamtéž zápase). Navíc Mormeck měl v držení internacionální titul WBA. Nevím nakolik to z něj dělalo adepta na boj o světový titul WBA (a tedy vyzyvatele), ale vím, že kdyby zaboxoval lépe (třeba jako Chisora), tak tu neřešíme tyhle ptákoviny.


Ok. Chystám se na setkání, tam to můžeme probrat, snad už mě nic nezastaví, předchozí dva ročníky nemoc a práce. S tím posledním odstavcem souhlasím do písmene.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod YueFei » pon 05. bře, 2012 13:31

ukropcany píše:Musím povedať, že aj mne ten machmaking príde celý krivý. Toto je vec, krorá sa mi na profiboxe sakramentsky nepáči, že sa predhadzujú nerovnocenní súperi. Nikto mi nepovie, že sa na svete nenájde tona nabúšených dvojmetrových boxerov... :roll: Proste manažéri nechcú vyrovnané zápasy. Toto je zápas s Mormeckom - http://www.youtube.com/watch?v=OgA8ctHf1lo - to má byť čo? :x Však on dal asi 5 úderov dohromady, no úplne zle...

No a k tomu veku - vysoký vek je dobrý na to, že človek má viac rozumu a skúseností. Ale tým to končí. Vidím to na sebe, jedine vďaka čomu viem vyhrať sú tie skúsenosti, ale všetko ostatné je na súperovej strane.



Proč krivý...???-No protože je to Profi a víš jak to tam chodí...už jako ve fotbale....Byznys-co chtěj lidi to bude nejde o spravedlivé porovnávání sil to snad funguje jen v Amatérskym ringu,ale to zdejší děti kteří to všelijak komentují jak dědci fotbal v hospodě těžko pochopí 8O
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod toddb » pon 05. bře, 2012 13:46

YueFei: A ty myslíš, že lidi chtějí vidět podobný zápasy? To jim ten byznys dlouho vzkvétat nebude, když budou prodávat takovýhle špatný produkty, nemyslíš? Mimochodem, poměrně pravidelně čtu zprávy o boxu na různých zahraničních serverech a už i velcí hráči jako např Bob Arum si uvědomujou, že takhle to s matchmakingem dál nepůjde, jestli nechtějí ztratit už svojí tak dost oslabenou pozici na trhu.
Naposledy upravil toddb dne pon 05. bře, 2012 16:18, celkově upraveno 1
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Bitas » úte 06. bře, 2012 22:42

Zápas s Mormeckem vypadal opravdu téměř jako podvrh, hozená levná kořist zuřivému lvovi do klece. Ale faktem je, že boxovat proti jakémukoliv Klitchkovi musí bejt o velkým respektu a strachu. Nevím, sám jsem docela vysokej 1.90, 89 kg, a v životě jsem boxoval jen proti 2 boxerům co byli vyšší a těžší než já a z obou jsem měl hroznej respekt a musím říct, že moje už tak chabé boxerské umění a reakce byly v tu chvíli ještě dvakrát tak horší díky strachu a svázanosti. Vím, že je to o zkušenostech a tréninku, ale já osobně bych proti Kličkovi jednomu nebo druhýmu nenastoupil ani omylem. Nejsem totiž povahou zuřivý býk jako Mike Tyson, který byl schopný vážně zranit i zuřivé lvy v kleci. Takových boxerů bylo málo a dnes prostě v HW nejsou. Takže žádný podvrh a domluvené výsledky zápasů: Klitchkovci nemají konkurenci! - to je můj názor. To nic nemění na faktu, že Mormeck opravdu nebyl důstojným soupeřem, za celý zápas se trefil jen jednou a ještě tak napůl....a to je ke škodě boxu určitě.
Bitas
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte 24. led, 2012 0:00

Příspěvekod raduz » stř 07. bře, 2012 12:01

Hari, keby dostal ranu, by sa nasral, priletelo by tom kolienko, laket, Klicko na zemi a Hari - diskvalifikacia :lol: :twisted: - bad boy
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod raduz » stř 07. bře, 2012 12:02

Ja by som si s nimi pozrel takeho Raya Sefa, popripade Marka Hunta
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod TongPo » stř 07. bře, 2012 13:09

Myslím, že boxu by hodně prospělo rozšíření nejtěžších hmotnostních kategorií, protože supertíha od 91 kg výše je podle mého názoru příliš velký rozsah. Zápas, judo, ultimáty - ti všichni mají ošetřeny i kategorie pro vyšší a těžší borce, pouze boxing a některý další strikerský BS zůstaly dodnes stupidně zamrzlý na oněch 91 kg + :roll: Pokud máte dobrého boxera, který se "našel" v pro něj ideální hmotnosti (pohyblivost x síla) např. někde okolo 97 kg, bude pro něj schazování do těžké váhy pod 91 kg možná moc (může se cítit slabý atd.) a když zůstane v "bezlimitní" supertíze a narazí na nějakýho mastrodanta o výšce přes 2 metry, s rozpětím rukou o šířce ringu a hmotností od 110 kg výše, je to pro něj těžký handicap... :? Kličkové určitě nejsou špatní boxeři, ale ta jejich výška jim prostě hodně pomáhá. Co se týče profiboxu, samozřejmě jde hlavně o prachy (promotérů, boxerů až tolik ne). Cílem je pomocí vhodnýho výběru soupeřů udělat nějakýmu talentovanýmu boxerovi jméno a na něj pak přitáhnout platící diváky, TV stanice, reklamy... Nepochybuju o tom, že se v profiboxingu pohybuje dost špičkových borců, ale stejně tak i těch průměrných či podprůměrných. Už jsem viděl dost zápasů, kdy "kvalitní" noname soupeř jen čekal na první ránu, která alespoň trochu projde, hned si po ní ochotně hajnul a nechal se odpočítat... Za to divadýlko onen "profiloser" jistě schrábnul sjednanou částku a vítězný hoch měl našlápnuto k dalším úspěchům, že? :evil: Ano, je více než pravděpodobné, že amatéři s desítkami (někdy i více než stovkou) vítězných zápasů na tom budou o dost lépe, než většina takzvaných profesionálů.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod YueFei » stř 07. bře, 2012 21:50

raduz píše:Ja by som si s nimi pozrel takeho Raya Sefa, popripade Marka Hunta



:lol: ...Tak to zorganizuj...Když by jeli klasiku-jen ruce tak bych na to byl zvědavej...

Chápu,že kopající Styly z východu jsou teď Hitovka,ale Já jsem evropan tudíž preferuji to co je tu pár stovek let tradicí-Box :idea:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Bitas » čtv 08. bře, 2012 20:59

Ono je to s tím slavným "promotérům do kapsy" tak trošku na půli cesty. Není pochyb o tom, že kde se točí velké peníze, tam taky jsou falešný jednání, domluvený zápasy atd...nadruhou stranu Kličkovci prostě jsou výborný boxeři a taktici, to že jsou vysoký a těžký jim samozřejmě významně pomáhá. Nadruhou stranu ale oba dva byly dobrý i v amaterským ringu, Vitalij dokonce i v kickboxerským prostředí ( u mě je Vitalij prostě bojovník se srdcem ). Wladimír je olympijský vítěz z Atlanty... takže tam ten talent bude taky. Boxujou v týhle době, to že je možná pár boxerů, který by jim byly důstojným soupeřem je možný, ale se všema boxovat prostě nemůžou. Možná byl za ery Mike Tysona taky nějaký talent, který se z nějakých důvodů vytratil, ale to je stejný i v jakémkoliv jiném sportu. Cesta je trnitá, je o penězích a známých, ale který sport dneska ne? Budu kvůli tomu ale říkat, že je někde možná lepší fotbalista než Messi, ale není lukrativní pro profi tým? Spíš ne.... Já si myslím, že pokud je někde supertalent, proč by ho profi svět odmítal? Vždyť jde v první řadě o show ne? Já samozřejmě nechci tvrdit, že svět profi boxu je čistej a bez korupce a falše, ale já říkám, že dnes jsou tu Kličkovci a je to prostě jejich dekáda, která zase skončí a za pár let budem mluvit stejně o jiném šampionovi. Budeme říkat, že taky boxuje domluvený zápasy a že je stovka boxerů v amatérským ringu, co by ho sestřelila. Připomíná mi to jednoho kluka, co se mnou cvičil. Dívali jsme se na zápas o on říkal, že by do ringu vlítnul a ukončil by toho zápasníka během jednoho kola. A já mu na to řekl: to bys to jedno kolo musel přežít milej zlatej.... Realita je prostě mnohdy jiná, než se mu zdála z pohodlí domova při sledování televize, což byla jeho oblíbená činnost :-))) A proto zůstal dodnes teoretikem.... Respekt všem co praktikují:-) Mějte se
Bitas
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte 24. led, 2012 0:00

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků