Sparring partner zlin

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Sparring partner zlin

Příspěvekod green » pon 02. dub, 2012 12:25

Zdravim,

chtel bych se zeptat jestli by nekdo nemel chut do sparringu nekde v okoli zlina , jsem spis zacatecnik ,ale sparing proste potrebuju , a nejake MMA nebo thai-box a podobne BS nechci delat

P.S. : klidne i zem, ale tam sem uplny zacatecnik :)
green
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 28. kvě, 2011 23:00

 

Re: Sparring partner zlin

Příspěvekod NOKT » pon 02. dub, 2012 12:34

green píše:Zdravim,

chtel bych se zeptat jestli by nekdo nemel chut do sparringu nekde v okoli zlina , jsem spis zacatecnik ,ale sparing proste potrebuju , a nejake MMA nebo thai-box a podobne BS nechci delat

P.S. : klidne i zem, ale tam sem uplny zacatecnik :)


Ve Zlíně je MMA a Thaibox :)
To MMA se jede vyloženě sparringově a technický záležitosti se moc neřeší.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod green » pon 02. dub, 2012 14:19

jak sem uz psal: thaibox me nikdy neoslovil a v MMA se chodi vsechno , myslel sem to tak ze chci sparingovat ciste jen kopy a udery , bez pák, hodů , země atd..
green
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 28. kvě, 2011 23:00

Příspěvekod Dalt » pon 02. dub, 2012 14:39

hm...thaibox = hlavne kopy a udery (kde je problem?)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod green » pon 02. dub, 2012 15:15

mozna jsem se spatne vyjadril : nechci delat zadne MMA protoze tam jedou uplne vsechno a to ja nechci (pro rypaky - byl sem se tam parkrat podivat a zkusit) a thaibox je pro me financne narocny (tak jako MMA) a proste me to nikdy neoslovilo, chodil bych tam z povinosti a navic chci jen ciste sparovat a ne delat i ostatni veci kolem (btw nejaka rozcvicka, posilovani, box. pytel) to uz mam ve svem planu zahrnute
green
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 28. kvě, 2011 23:00

Příspěvekod green » pon 02. dub, 2012 16:23

tak jako cosi mam i nasparovane se strycem (byvali boxer) ... a to bude hlavne chyba na moji strane ze jsem nerekl ze hledam spis zacatecnika ;-) (jeste k tomu MMA a TB - dojizdim z okoli zlina + trolejbus proto je to pro me financne narocne)
green
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 28. kvě, 2011 23:00

Příspěvekod NOKT » pon 02. dub, 2012 17:51

green píše:mozna jsem se spatne vyjadril : nechci delat zadne MMA protoze tam jedou uplne vsechno a to ja nechci (pro rypaky - byl sem se tam parkrat podivat a zkusit) a thaibox je pro me financne narocny (tak jako MMA) a proste me to nikdy neoslovilo, chodil bych tam z povinosti a navic chci jen ciste sparovat a ne delat i ostatni veci kolem (btw nejaka rozcvicka, posilovani, box. pytel) to uz mam ve svem planu zahrnute


Ale na tom MMA se taky rozcvička nedělá a jen se spáruje. Možná sme se tam viděli. Učil jsem tam zem párkrát.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Dalt » pon 02. dub, 2012 17:54

boha jeho - prober se: chces sparovat a zaroven nechces trenovat v klubu a kdyz uz sparring tak se zacatecnokem...bud opravdu nevis co chces, nebo to mas opravdu hodne spatne vyskladany :roll:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod green » pon 02. dub, 2012 18:02

Dalt píše:boha jeho - prober se: chces sparovat a zaroven nechces trenovat v klubu a kdyz uz sparring tak se zacatecnokem...bud opravdu nevis co chces, nebo to mas opravdu hodne spatne vyskladany :roll:


nepochopil si pravy duvod proc nemuzu dojizdet do klubu , cti dal
green
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 28. kvě, 2011 23:00

Příspěvekod Dalt » pon 02. dub, 2012 18:12

pochopil a cetl - je sice smutny ze nemas prachy na trenovani, ale me vice zarazilo (a na to jsem reagoval):

green píše: a proste me to nikdy neoslovilo, chodil bych tam z povinosti a navic chci jen ciste sparovat a ne delat i ostatni veci kolem (btw nejaka rozcvicka, posilovani, box. pytel) to uz mam ve svem planu zahrnute


jak uz psal ukrop - koho myslis ze zajima kluk kterej nema poradnou techniku, metodiku atd aby s nim (a ted se nezlob) ztracel cas na nakych sranda sparinzich - to ze zminujes, ze chces zacatecnika je taky blbost - za a) ti to nic neprinese a za b) neuvidis svoje chyby a bude to spis v duchu "hospoda fight" - bejt tebou schrastim naky ty finance a prehodnotim ideu s navstevovanim klubu (nebo bych se na uderovy bu/bs vykaslal a zustal u zapaseni ci co to delas...)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

 

Příspěvekod green » pon 02. dub, 2012 18:24

jo beru to co si napsal, diky za tvuj uhel pohledu, asi tohle sem potreboval slyset , ze je to "blbost" neco takoveho chtit a zkusim to vyresit jinak

btw doufam ze si to nebral jako hadku ;)
green
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 28. kvě, 2011 23:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron