Holeně

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Holeně

Příspěvekod Schlag » stř 22. kvě, 2013 16:45

zdarec chtěl bych se zeptat co použiváte na rozbité holeně. Občas je mám z tréninku tak rozsekané že sotva chodim a na dalši trenink jsem tim pádem off. V klubu mi všichni řekli že to chce jen čas než se utuži :D
Schlag
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 08. bře, 2013 18:35

 

Re: Holeně

Příspěvekod wanderlei2 » stř 22. kvě, 2013 18:19

To mají pravdu, za nějaký čas je budeš mít omlácený. Teď ti můžu za sebe doporučit Thajský krém Namman Muay, někdy to maj v lékárnách, popř. můžeš objednat pres net, klidně do pm pošlu přesnej odkaz, stojí to asi 50 kč. Jinak tréninky bych kvuli tomu nevynechaval, i kdyz to máš okopany, vzdycky muzes jet pomalejc nohy, snažit se technicky, nebo se zaměřit na ruce. Nejít kvuli tomu na trenink je podle mě škoda, ale to je na každym.
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 25. dub, 2012 23:00

Re: Holeně

Příspěvekod Schlag » stř 22. kvě, 2013 23:12

No právě škoda to je ale měl jsem tu nohu tak rozsekanou ze jsem nemohl ani v práci chodit. Dik za tip na krém.
Schlag
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 08. bře, 2013 18:35

Re: Holeně

Příspěvekod Schlag » čtv 23. kvě, 2013 17:06

jasný ale ono se to stane, neni to chyba trenera nebo treninku. Ale občas jsou ty holene z lap a pytlů "unavené" a pak stači kop blbě trefit a boli to a nateče jao čert. A to je to co se děje mně. Pak nemůžu ani běhat.
Schlag
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 08. bře, 2013 18:35

Re: Holeně

Příspěvekod jacckysh » stř 26. bře, 2014 0:37

Jako je pravda, že ty holeně se nedaj utužit tak, že budou bezbolestné. Prostě když někomu nahulíš lowkick do kolene, tak to bolet bude :D Na druhou stranu, jak se ti hojí modřiny, tak v těch místech to po nich tvrdne, takže se daj okopat, aby sis toho tolik nevšímal. Ale je to všechno jen o tom, zvyknout si na bolest a přijmat ji. Což mě taky ještě moc nejde :D
jacckysh
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 26. bře, 2014 0:31


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron