klični kost

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

klični kost

Příspěvekod Schlag » ned 15. pro, 2013 21:42

Ahoj rád bych se zeptal na vaše tipy nebo rady. Na treninku jsem si nakřapl klični kost. Ruka by měla být v závěsu po nějakou dobu. Jak ale trénovat resp udržet si aspon trochu formu. Je dobré trénovat aspon spodek těla, nebo je pro uplnou regeneraci důležité vynechat treninky uplně ? Dřive než mi řeknete proč jsem se nezeptal doktora, takto pro to že jsem na to zapoměl :D a nebyl jsem u sportovniho lekáře tudiž jsem si stoprocentně jistý žeby mi řekl at se na sport vyprdnu uplně. Ocenil bych zejména rady někoho kdo podobné zraněni měl nebo kdo byl na operaci a musel trenink na nějakou dobu přerušit. dikec !
Schlag
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 08. bře, 2013 18:35

 

Re: klični kost

Příspěvekod Dalt » ned 15. pro, 2013 22:29

z vlastnich zkusenosti (zlomena klicni kost) - netrenovat - ono i kdyz bys treba jen behal tak je to spatne - ty otresy ti to znovu zlomej nebo potrhaj...proste zachovat klid a po cca 4 - 5 mesicich na to znovu vlitnout...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Re: klični kost

Příspěvekod Schlag » ned 15. pro, 2013 22:54

počkej chtěl jsi doufám napsat týdnů ? :D
Schlag
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 08. bře, 2013 18:35

Re: klični kost

Příspěvekod Dalt » úte 17. pro, 2013 18:33

bohuzel - mesicu :? po trech tejdnech budes rad ze to pri chuzi moc neboli...jinak ono za ty cca 2 mesice je to pocitove v cajku...ale kdybys sel na trenink tak mas 99% jistotu ze to znovu zlomis - ja jsem zacal behat asi po 4 mesicich a celkem jsem to cejtil - box az cca po pul roce...bohuzel cejtit to bude az do konce zivota :)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron