K-1 zápasový vercajk :)

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

K-1 zápasový vercajk :)

Příspěvekod flegmatik » stř 19. úno, 2014 12:27

Ahoj,
každej je trošku jinak stavěnej, a taky každý bojuje jinym stylem, někdo hodně klinčuje a někdo má solidní dvoják takže má rád každej i jiný rukavice a ostatní chrániče. Přesto bych se Vás rád zeptal:

JAKÉ JSOU PODLE VÁS NEJLEPŠÍ RUKAVICE NA ZÁPAS V AMATÉRSKÉ K-1?
(jestli někdo máte zásadní poznatek ohledně chrániče na zuby, s kterým se Vám dobře dýchá,
nebo možnost srovnání klasickejch holení typu "king" a neoprenovych (třeba fairtex) tak se určitě svěřte)
(nejde mi o trvanlivost nebo cenu vybavení, ale o funkčnost, aby v nich byl pevnej klinč, dobře proráželi dvoják, aby se s nima dalo dobře zabalit a podobně)


Neberte to jako nějakou aroganci, ale vynechte odpovědi typu: "to by ti měl poradit trenér" nebo "sebelepší rukavice z tebe lepšího fightera neudělaj" ... to je samozřejmě pravda, ale od nás z klubu na to má každej uplně jinej názor, včetně mě i trenéra, takže hledám radu i jinde.

Díky .)
flegmatik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19. úno, 2014 12:07

 

Re: K-1 zápasový vercajk :)

Příspěvekod flegmatik » stř 19. úno, 2014 14:31

Díky za námahu s odpovědí, ale tys nečetl otázku, v poslední větě píšu:

vynechte odpovědi typu: "sebelepší rukavice z tebe lepšího fightera neudělaj" to je samozřejmě pravda, ale ...

jak jsem psal, žádnej vercajk z tebe neudělá lepšího bojovníka, ale ZÁLEŽÍ na rukavicích, v placatejch KINGách se líp drží v klinči, ale špatně v dvojáku polykám direkty, klasický bail 10oz leopardy jsou zas dobrý na dvoják, ale špatně se mi s nima zas přerušuje klinč "chytáním za pas, pevnym uchopem dlan-na-dlan"

Nechci vás ovlivňovat svejma zkušenostma, prostě jen napište v jakejch rukavicích se Vám dobře zápasí v K-1 a proč.

Díky a prosím zdržte se podobných odpovědí jako kolega ze slovenska, nechtěl bych diskutovat o tom jak moc rukavice ovlivní výkon, ale chtěl bych po vás prostě jen odpoved na to, jaky rukavice vam vyhovujou a proc

ne full, ani klasickej box, ale amaterska K-1 podle čsfu (amaterska ale bez helmy)

Díky, díky, díky
flegmatik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19. úno, 2014 12:07

Re: K-1 zápasový vercajk :)

Příspěvekod hellas » stř 19. úno, 2014 17:04

:lol: :lol: :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: K-1 zápasový vercajk :)

Příspěvekod Dalt » čtv 20. úno, 2014 12:43

jediny co jsem kdy kvuli rukavicim a znackam/vyrobcum s klukama resili (ciste box) je fakt, ze nektery rukavice jsou tvrdsi nez jiny (vic to boli) pri stejny vaze a s tim i fakt, ze nektery jsou vetsi (prostorove) nez jiny... (ale v zapasech je to naprosto jedno - tam clovek vyfasuje nesmrtelny baily a jede :) )
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků