Rukavice 14 oz

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Rukavice 14 oz

Příspěvekod jackmax » stř 23. dub, 2014 15:26

Zdravím chtěl bych si pořídit nové rukavice nějakou pořádnou kvalitu. Cena nehraje roli ale čím nižší tím lépe. A chtěl bych jenom kožené. Tak jakkákoliv rada se hodí.
jackmax
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 25. kvě, 2013 18:36

 

Re: Rukavice 14 oz

Příspěvekod biepizpairjin » pon 09. úno, 2015 10:30

Ah, it is all very good. I'm very easy to read. No winding it up
biepizpairjin
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 09. úno, 2015 10:13

Re: Rukavice 14 oz

Příspěvekod michelinx9 » pát 20. úno, 2015 4:57

I was extremely excited to hear the comments on this site.
michelinx9
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 20. úno, 2015 4:20

Re: Rukavice 14 oz

Příspěvekod Boxerista » čtv 18. srp, 2016 21:12

Ako si vybrať rukavice na MMA tréning ? Je to jedno, alebo si radšej priplatiť ?
Boxerista
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 31. srp, 2014 10:47

Re: Rukavice 14 oz

Příspěvekod jarmuk » pát 19. srp, 2016 12:41

Nemám s tím moc zkušeností, rukavice skoro nepoužívám, jako klukovi mi stačila taková vložka do galoší a šátek a fungovalo to. Pak jsme používali takový ty molitanový chrániče s dírou na prsty a palec. Boxerky nedovolují chytat.
Co se týká moderních rukavic, tak ty jsem nezkoušel. Myslím, že je to síla zvyku a taky tvé kontroly. Osobně není dobrý se rozmazlovat, pak změkneš.
Ale určitě se najdou jiní, kteří ti napíšou, že jedině nejdražší a značkový jsou ty pravý.
jarmuk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 03. čer, 2014 16:46

Re: Rukavice 14 oz

Příspěvekod ChongLi » pát 19. srp, 2016 14:12

Tak zalezi jestli ti sednou rukavice s ochranou na vyvraceni palce, nebo bez (lip se s nima chyta, ale nemas zas zadnou ochranu prstu), jinak je to jedno, hlavne si kup spravnou velikost at ti nejsou velke (takze dobre pred nakupem vyzkouset), no a jestli s jednim suchacem nebo s vice? Ja mam radeji jeden, kdyz prehazujes velke a male rukavice, rychleji se sundavaji a nandavaji, popravde jsem neprisel na to k cemu je jakykoliv slozitejsi system s vic nez jednim, ale mozna jenom nejsem dost sikovnej kdyz jsem spocenej a zadejchanej a potrebuju rychle prehodit nez je dalsi pipak.

Jinak me osobne nejvic sedej obycejny top teny (napr. venumy me prisli strasne tuhy, spatne se me chytalo do zamku) http://www.hayashi.cz/mma-rukavice-top- ... a-299.html

ale figterama asi taky nic nezkazis, tak si pujc od par kluku na treninku at zjistis v cem se cejtis lepe, a ber to tak ze v nich budes primarne graplit, na bomby se vetsinou stejne berou velky rukavice
ChongLi
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: stř 08. čer, 2016 8:09


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron