boxovací pytel

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

boxovací pytel

Příspěvekod smouk-street » stř 09. srp, 2006 1:02

Ahoj lidi,
Chci si pořídit boxovací pytel, a nějakej závěs, tak bych se chtěl zeptat co by jste mi doporučili co se týká hmostnosti, velikosti, ceně, jestli je lepší si udělat vlastní nebo kupovanej(závěs nebo pytel) a všechno okolo. jaký máte s tím zkušenosti apod. popř. jestli byste mi poradili nějaký levný eshopy...
nějaký zkušenosti s pytlem mám. Potřeboval bych něco co je vhodný i pro kopy a jestli byste mi doporučili i jak trénovat postřeh a rychlost...moc děkuju za odpovědi.
smouk-street
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 20. lis, 2004 0:00
Bydliště: Přerov

 

Příspěvekod tote » pát 12. led, 2007 12:28

tote
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 31. pro, 2006 0:00

Příspěvekod kurt78 » pát 12. led, 2007 12:56

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... highlight=

jo a este je jeden najlepsi sposob zavesenia a to dvojzlozkovym lepidlom do bettonu co sa predava v tubach, navrtas dieru das dnu lepidlo, a zasunies predem narezanu zavitovu tyc - to je to najpevnejsii co sem dosud skousel, jediny problem je pak v odstraneni zalepenej tyce jedine odpilit.....
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Panda » pát 12. led, 2007 14:13

chtěl bych se podělit o zkušenosti s velkými boxovacími pytli na stojato, konkrétně mám model od Hayashi ,http://www.hayashi.cz/trenink/volne-stojici-boxovaci-pytel-fighter-detail-1367.html ale zkoušel jsem ostatní vyjde to na stejno.Potřeboval jsem stojatý protože závěs u mě v bytě nepřipadal v úvahu.

Jednoznačně výhodné v rychlosti, o hodně dřív se vrací než závěsné,díky pružině i když dám větší ránu, lepší na kombinace, dá se lépe klinčovat :)

Nevýhoda je že je komplikované normálním způsobem zatížit základnu tak aby se opravdu nepohybovala,opravdu maximálními údery v kombinacích se rozvibruje základna vždy.

Učinil bych z toho závěr že je to pomůcka spíše univerzálního charakteru, dobrý kompromis mezi rychlostí malého a výdrží velkého.

Pro mě je ideální ale hardcore thaiboxera nebo boxera myslím neuspokojí :)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Baxxse » pát 12. led, 2007 15:21

tote píše:http://www.budopro.cz/pg-vypis/menu-key-boxovaci-pytle/


Nejak tam na tech strankach nemuzu objevit dobry pytel... :roll: :idea:
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod Baxxse » pát 12. led, 2007 15:22

Ja volim co mozna nejdelsi pytel (to aby pokril vsechny mozna pasma) a zaroven netvrdsi aby spravne simuloval hmotnost soupere...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků