Jak se pořádně nakorbit a nabouchat???

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Jak se pořádně nakorbit a nabouchat???

Příspěvekod Ambr » pát 22. pro, 2006 22:05

čau, dělám pul roku box a ted chci chodit i do posilky abych se porádně nakorbil a nabouchal. proste chci být poradne namakanej,pracky jako kráva a kozy jak melouny. Psal jsem na nejaký fora o kulturistice ale tam se mnou pekne vyjebaly. strasne si tam myslí. muzete mi poradit co a jak mám dělat? Jde mi oto abych vedel jak moc mám jíst nebo jestli na to nemám koukat a který dny mám cvičit jaký partie těla? posilovnu mám v po,st,pá a box jen út a čt. Chci aby mi pořádně narostly ruce,ramena,kozy a chci poradně spevnit břicho.Co třeba použít doplněk stravy jako je kreatin atd.mohl by mi někdo poradit? jo a jeste neco o me. mám 175 cm 80 kg a je mi 18 let,box delám jen abych se ubranil a pro radost ale jinak muj cíl je být poradná korba.dík a ozvete se nekdo kdo by mi mohl poradne poradit.děkuju
Ambr
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 22. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod chanshan » sob 23. pro, 2006 9:56

skus str.muscle and fitnes/ci ako sa to pise /vydali nejake casopisi nieco ako zasobnik cvikov + obrazky foto anatomia atd./vpohode cena.../viac druhov ,podla potrieb jednotlivca atd.dufam ze to tam bude - chemiu nezer!!
chanshan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob 11. bře, 2006 0:00
Bydliště: kremnica - str slovensko

Příspěvekod kik » sob 23. pro, 2006 16:49

zajdi si do knihovny a pujč si tam Kulturistika v otázkách a odpovědích nejdeš tam úplně vše co potřebuješ .Fakt dobře napsaná knížka jsou tam dobré návody jak pro začátečníky tak i pro zkušené borce.Jinak pokud chceš být korba tak pomatuj cpi do sebe cukry a to nejlépe od rána do 12 hodin protože potřebuješ nabudit růstový hormon a ten má něco společného s inzulínem.Jinak nařiď si třeba do hodinek nebo mobilu nějaké pípnutí co dvě tři hodïny at tě to přiměje si vzít něco k jídlu a pamatuj tělo nejvíce spotřebovává živin po tréninku tak by jsi měl něco do hodiny od konce tr.dát doporučuji Geiner -protein.co je taky super jsou bcaa to jsou tři kyseliny leucin,isoleucin a valin a jejich super výhoda je že jdou přímo do svalu a netvoří se po nich tuk!!!!.Další věc vědci teď měřily růst sval .vláken a největší nárůst byl mezi 10-12 opakováními !!!takže cokoli nad nebo pod je na něco jiného.Je o tom dobrý článek v prosincovém Muscle fitnes ,ale nevím jestli ho ještě seženeš.Další věc a ta je opomíjena ,hodně lidí chce jen kozy a ruce a na nohy kašle.To je strašná chyba protože při cvičení nohou se vyplavuje do těla růstový hormon ,který podporuje růst všech svalů v těle a nejleší je na to právě dřep (samozřejmě s činkou)a pak je taky dobrý mrtvý tah ,ale ten je strašně nebezpečný hodně lidí si myslí ,že ho umí a rve si tam velké váhy ,ale jediné čeho docílí je ničení páteře.Je toho fakt hodně ,ale pamatuj cvič,jez a spi..A poslední věc ,když jsi psal o kreatinu ten je super ,ale když ho budeš brát tak se vyhni kofeinu ten jej naopak neutralizuje a kreatin se do těla dobře dostává s hroznovým cukrem ,kreatin zapíjej čistou vodou a nepřipravuj si jej předem dej si lžičku kreoše do pusy a zapij ji a pak si dej lžičku hrozn. cukru a zapij ji .V den kdy cvičíš tak si dej kreoš 3krát denně a v den kdy odpočíváš tak jen jednu,hodně zdaru a hmoty
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron