Smrt při výcviku?

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod RUNAR » pon 23. lis, 2009 18:53

Tohle napsal chlápek z Rumunska kterej mluvil s trenérama co u toho prej byli, takže to může bejt i úplně jináč:

The death of the fighter came of a sudden and in front of something like two dozen guys training. It's virtually impossible to have all these people lie about it. The version that Semmy hit the man is actually mere speculation based upon some videos of him doing sparring with other guys in the gym but not with Vitaly, Vitaly was an 80 kg something guy so not even an idiot let alone Semmy or the coaches would have allowed hard contact sparring.
The death is under forensic investigation but as far as my knowledge goes and having talked with the coaches present Vitaly was doing light training when he fainted to never recover. This scenario is not consistent even with prior head trauma let alone an immediate blow causing death because apart skull blowing impact even a rapidly developing cerebral hematoma doesn't cut off heart beat and breathing like this. Medical emergency assistance was on spot within minutes and their first declaration was "there are no signs of violent death". Such details go in fact to suspicion of SADS (sudden arrhythmia death syndrome), a family of insidious and brutal diseases ranging from congenital electrical abnormalities to cardiomyopathy. Many of these are virtually impossible to diagnose and even those which are involve complicated investigations. The version of Semmy hitting with a knee was never confirmed by anyone present, it was actually anonymous internet shit stirring. I might be of course wrong but violent death is not substantiated by any means. Forensic investigators said they will have a statement available upon Monday or Tuesday to come.

A následně:

Vitaly had a rapid developing pneumonia which caused massive lung edema and diffusion of blood in the lung tissue. It might happen that he pushed himself too far because of the training with Semmy. There were no signs of violent death.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod kwaicheng » pon 23. lis, 2009 19:40

PC píše:
Jox_off píše:
PC píše: preji dobrou chut. :wink:
Dík, právě sem se vrátil tam vocaď co sem sežrak kus vařený krávy. Ale stejně si myslim ...
PC píše: "hlavne bobule"

že většina toho co sem měl na talíři byly ňáký bobule. Takže nejim jako tygr ale jako všežravec. Takže v tom asi děsně moc velkej rozdíl voproti vzdálenejm předkům nebyl. Je ale fakt, že mi kráva chutná víc než chrousti. Co je podle tebe milosrdnější - zabít a sežrat 1 krávu nebo 10000 chroustů?
Problém nevidim ve žraní krav, ale v nelidskym (nezvířecim :wink: ) zacházení s nima. Mělo by se ale řešit přímo to, a ne to ňák vobcházet tim že jíst zvířata je samo vo sob nemorální. To vidim totiž spíš jako falešnej argument. Nejíst je z důvodu "bojkotu" - jo to bych už pochopil - ale ne argumentovat směrem jako k vymyšlenýmu vegetariánství předků - to bysme měli fakt jinou hubu.

No a co se "soubojů" lovu tejče - jo, možná by to bylo vůdči zvěři slušnější, aspoň jim dát možnost se na jatkách proběhnout, opravdu to pro ně může mít význam. Ale už slyšim ten ryk vochránců přírody co nemůžou vystát ani koňský dostihy. Jinak - s chroustama to taky souboj nebyl.

Další věc je, jestli musíme žrát tolik masa co žerem. Já sem třeba už masitý snídaně dávno zrušil a nechyběj mi.

A na závěr rada pro skorovegetariány: Jezte uzeniny, tam stejně skoro žádný maso nejni. Je to samá barvená sója, ztuženej rostlinnej tuk a zbylý drůbeží kůže. Norma na 3% masa prej zdaleka neni dodržovaná... :twisted:

Příjemnou letní siestu přeje Jox


Hochu umis cist? :?: 8O Precti si jeste jednou muj prvni prispevek, a rekni mi z jakeho duvodu pokladam jedeni masa za nemoralni. Uz podruhy si tak trochu mimo, zda se mi. Ja sem nenapadal nikoho za akt jedeni masa. A nevsiml, jsem si, ze jsem napsal, ze nasi predci byli skorovegetariani, jasne jsem psal, ze jsme VSEZRAVCI. Fakt nevim, zkus proste cist, co ten druhej opravdu pise a nesnaz jen o pouhou konfrontaci. :wink:


Tak mě napadlo...mám kamaráda kterej je vegetarián, a na něm je ta nevyvážená strava (vzhledem k tomu že je člověk všežravec) vidět na první pohled..je chudák takovej do zelena. Někdo tu psal o té nemorálnosti jak se vytratil ten boj se zvířetem při lovu a jak teď je to jen bezduchý brutální zabíjení atd. Vegetariáni vlastně drží hladovku, je to protest..tak jsem si říkal, jestli by bylo morální kdyby vegetariáni vyrazili do lesů vyzbrojeni oštěpy a jali se lovit lesní zvěř...bylo by to morální? :D
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod RUNAR » úte 24. lis, 2009 11:30

Semmy Schilt nikoho při sparringu nezabil.....ta nehoda je asi fáma a časem se to snad potvrdí.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron