Pepřový sprej - rada

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Re: Pepřový sprej - rada

Příspěvekod Toman » úte 14. srp, 2007 11:10

Slammer píše:Kdysi sem tady cetl post od nekoho kdo rikal ze sve holce koupil nejaky specialni maly ... bohuzel uz sem ten post nenasel :(


To sem byl já a byl to ASP. Ale zas bacha je to pekny maly skladny ale jeden max 2 výstřiky na 1 metr. A prodávaj se k tomu i vodní náplně takže si můžeš nanečisto vyzkoušet jak funguje, ale je to docela drahe.

Dobrá taktická výhoda je, že ho v dlani skoro ani nevidis na rozdíl od mastodontů a když bude prázdnej a neuspěje aspoň jí ho nikdo nenastříká do roztomilé tvářičky. Je to takový hit´n run
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Jendis » úte 14. srp, 2007 13:11

to je ten Defender,ne?!
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Slammer » úte 14. srp, 2007 15:11

Lada píše:No vidíš dobrej nápad :D dobrovolníka jistě uvítá :lol:

No kdyz nad tim tak premyslim .... ma docela militantne zamerenou sestru .... mozna by do toho sla :D :wink:
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

Re: Pepřový sprej - rada

Příspěvekod Slammer » úte 14. srp, 2007 15:12

Toman píše:
Slammer píše:Kdysi sem tady cetl post od nekoho kdo rikal ze sve holce koupil nejaky specialni maly ... bohuzel uz sem ten post nenasel :(


To sem byl já a byl to ASP. Ale zas bacha je to pekny maly skladny ale jeden max 2 výstřiky na 1 metr. A prodávaj se k tomu i vodní náplně takže si můžeš nanečisto vyzkoušet jak funguje, ale je to docela drahe.

Dobrá taktická výhoda je, že ho v dlani skoro ani nevidis na rozdíl od mastodontů a když bude prázdnej a neuspěje aspoň jí ho nikdo nenastříká do roztomilé tvářičky. Je to takový hit´n run

Aha, takze asi nedoporucujes co :) .. btw: diky ;)
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Toman » úte 14. srp, 2007 16:44

Já doporučuju. Osobně bych si ho koupil kdybych se chtěl s něčím takovým tahat. Ale pro a proti musíš zvážit sám. Myslím že moment překvapení je 80% úspěchu, ale vše je především v hlavě.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Lada » úte 14. srp, 2007 17:30

já bych to s těma malinkejma zas nějak kór nepřeháněl i 40ml sprejík se dá v pohodě držet v ruce tak aby nebyl vidět
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Slammer » úte 14. srp, 2007 21:54

Lada píše:já bych to s těma malinkejma zas nějak kór nepřeháněl i 40ml sprejík se dá v pohodě držet v ruce tak aby nebyl vidět

No tak podnesku si k teleksopu ktery uz mam koupim ty pepraky radsi dva xDD . Ona se mi staka takova mila vec xD .. Sousedy v prvnim patre vykradli ( dokonce i kdyz tam nekdo byla a spal ) no a jedni typci od nas je videli. Ja sem pak behal po okoli a najednou vidim ze se na me nekdo z kraku cumi. No sel sem kolem nich s telakem u pasu a prohlizel si je. Borci zacali pomalu odchazet ... tak sem zasrpintoval k typkum co je poznali, popsal je a bezel zpatky abych je tem policajtum pritah xD .... sice ke konci mi musel jeden poliš pomoct ( a borcovi rict ze jak nepujde dobrovolne tak mu nasadi pouta ) ale nakonec sme ho tam privedli. Myslim ze par tydnu budu chodit ven plne ozbrojen xD
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Toman » stř 15. srp, 2007 6:34

Lada píše:já bych to s těma malinkejma zas nějak kór nepřeháněl i 40ml sprejík se dá v pohodě držet v ruce tak aby nebyl vidět


No v tvojí tlapě určitě, ale co holka na víc ve stresu, ta bude ráda, když jí nevypadne z ruky dřív než něco udělá.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 16 návštevníků