steven seagal-realita

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod wushupetr » sob 10. kvě, 2008 22:45

:D teda chtěl jsem to poslat jen jednou :D počítače nejsou mou silnou stránkou jak tak koukám :D ale je tam vše co jsem chtěl říct
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

 

Příspěvekod jox » sob 10. kvě, 2008 22:47

wushupetr píše:Jox napsal:
...pak je to blbec, co raději ať kouká na kreslený filmy.
Já se koukám i na kreslený filmy :D

Víš, nemyslel jsem to tak doslova. Mluvil jsem o tom, že pod vlivem tun emocionálních filmů se pak člověk může snadno mimovolně rozhodnout posunutě, a "hrát si na hrdinu", když to není nutné.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod wushupetr » sob 10. kvě, 2008 23:04

Njn, ale to je to samý jako kluk co někoho zabije a pak se to svalí na to, že hrál akční PC hru a on si z toho vzal příklad. Vsadím se, že tohle by udělal jen člověk, co to v hlavě nemá v pořádku. Podle mě by takovej člověk dřív nebo později někoho zabil i kdyby tu hru nehrál a myslím, že s BU filmy je to to stejný.
Když mám v sobě to, že si hraju na hrdinu, že jsem vtipnej nebo, že umím zpívat, tak to mám v sobě a ani akční film ani komedie ani hudební klip to ve mně neprobudí, ale jestli jo, pak mám mozek na úrovni 5ti letýho dítěte.

Dle mého názoru
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod jox » sob 10. kvě, 2008 23:17

wushupetr píše:Njn, ale to je to samý jako kluk co někoho zabije a pak se to svalí na to, že hrál akční PC hru a on si z toho vzal příklad. Vsadím se, že tohle by udělal jen člověk, co to v hlavě nemá v pořádku. Podle mě by takovej člověk dřív nebo později někoho zabil i kdyby tu hru nehrál

Často asi ano, ale nemyslím, že vždy. Když si kolem sebe dlouhodobě pěstuješ nějaké prostředí, nemůže tě neovlivnit, i když ho nebereš přímo jako scénář pro svůj život. Někdo je odolnější, někdo míň.

wushupetr píše:pak mám mozek na úrovni 5ti letýho dítěte.
Až se dostaneš do krize, a budeš potřebovat instinktivní jednání, tak podle mě často nebudeš používat nic tak složitýho, jako mozek 5ti letýho dítěte. Ale vyplave ti spíš jen to, co umí ten plaz v tobě, co máš v pudech, v drilech, a co bylo vloženo se zásadní emocí.

PS: Můžeš použít čudlík Upravit, a duplicitním příspěvkům změnit text jen na double. A při odesílání příspěvků nepoužívej Back/Zpět a Reload/Aktualizuj, aby se odesílání neopakovalo.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod adkins » ned 11. kvě, 2008 8:45

vubec jsem nemyslel tim že se necham inspirovat a hrat si venku na hrdinu,ale jsem jeho fanda a v KA®DÉM filmu jse ukazuje jako borec,tak jsem se chtěl zeptat jestli by byl tak dobry i v realitě no asi ne jak řikate,jen mě to zajimalo :wink:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Lin-Shit » ned 11. kvě, 2008 10:54

adkins píše:http://youtube.com/watch?v=hO7u8zav_XY tohle myslíte že by se mu nepodařilo v realitě???


Jak toto moze byt realita!? Ved toho druheho zleho chlapca oplieskal o vlastne auto, ktore tam tak urputne branil. :lol:
Lin-Shit
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00
Bydliště: Ilava

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků