cviky na vysoké kopy

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

cviky na vysoké kopy

Příspěvekod MrKolouch » stř 29. říj, 2008 0:29

Ahoj,mám problém s vysokými kopy(kickbox).Problém je s kyčlema a výtačením do boku při kopu.Myslím si,že nejsem jediný,kdo má tyto problémy.Proto prosím o rady na užitečné cviky k zbavení tohoto problémy.
předem díky za každý příspěvek
Radek
MrKolouch
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 29. říj, 2008 0:00

 

Příspěvekod waterman » stř 29. říj, 2008 9:47

Já myslím že tento cvik co dělají ty děti na videu by měl být napomocný..
http://uk.youtube.com/watch?v=XIiCqpetHvU

Já se pomalu dostávám do této hranice tím, že přidávám na stůl knihy a dělám to co ty děti. A pomalu se dostávám s nohou čím dál výše. A to že vykopnu výše je znát.. :)
waterman
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Trian » stř 29. říj, 2008 11:30

Dobre je robit komplexny strecing s vytacanim.
Najprv sa poriadne zahrejes, zacnes rukami, prejdes na trup a zakoncis to nohami.
Nohami cvicis takym systemom, ze po niektorych zakladnych natahovackach prejdes do rozstepu a bez toho aby si vstaval sa otacas do stran a robis snuru najprv na lavu nohu, potom na pravu. Pri kazdej nohe hlava najprv ku kolenu , potom k pete.
Ak nie si taky flexibilny /co asi niesi :wink: /, tak sa snazis tie cviky napodobnovat. Teda stojis nasiroko rozkroceny kam to az ide a snazis sa plynule z toho robit tie snury.
Je to dost velka zataz na kolena, tak odporucam najprv poriadne zamakat na nohach.
Druha moznost su rebriny, ale tie nema kazdy...

Ja som sa tymto systemom dostal do toho stadia, kde som /viem rozstep, snuru, kopem vysoko/ ale stale to nie je to prave makove. Chce to makat na nohach, hlavne na statickej i dynamickej sile. Takze snazit sa udrzat nohu vo vzduchu co najdlhsie bez opretia.
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod hwarang78 » čtv 12. bře, 2009 19:00

..kdysi jsem si nicil kolena prekazkovejma sedama, pokusama o rozstep a bez vysledku (kladnych :-)). Dneska jsem na tom s rozstepem hur nez driv, ale (aspon po zahrati) kopu bez problemu na hlavu. Nemel jsem problem s protazenim nohou, ale nejak ve ztuhlosti v kyclich - a na to mi pomaha postoj jezdce na koni nebo jak tomu kdo rika. Chvili (minutu, dve) postojim a je to.. Jinak cvicim i jiny strecink, ale muj problem imho vyresilo tohle..
hwarang78
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 23. zář, 2008 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Asanoth » čtv 12. bře, 2009 21:42

ono nejde jen o strecink, i kdyz je taky hodne dulezitej.
ale krome nej to chce mit taky svaly na to, abys to utah, a to zejmena v dolni casti zad a pak taky v nohach samotnych. Takze posilovat :) A tahat(strecovat) .
Asanoth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 12 návštevníků

cron