Účinná sebeobrana.

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod jeikob » úte 27. led, 2009 0:31

tak to je jasný. to je jako ze vším.no a kolik zabere na treningu u bs kondička myslím tím ,kdy se neboxuje,nesparuje,nestínuje,nebouchá do pytlů. i když ono i tohle je samozřejmně budovaní kondice a posilování. ale jednoduše kolik času se vysloveně věnuje samotnému a kolik vedlejšímu
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod Genesis » úte 27. led, 2009 0:36

jeikob píše:tak to je jasný. to je jako ze vším.no a kolik zabere na treningu u bs kondička myslím tím ,kdy se neboxuje,nesparuje,nestínuje,nebouchá do pytlů. i když ono i tohle je samozřejmně budovaní kondice a posilování. ale jednoduše kolik času se vysloveně věnuje samotnému a kolik vedlejšímu


tak je to tak 15 minut rozcvička (10 rozehřátí a 5 protažení a vydejchání) na začátku a pak bjevá tak 10 minut posilovačka na konci a trénink trvá hodinu a půl. takže zhruba 1/4 až 1/3 tréninku je na fyzičku a zbytek BS. a tak mi to i přijde správný, ptže fyzičku může trénovat doma, ale na techniku je vždycky lepší mít tam trenéra.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod jeikob » úte 27. led, 2009 0:40

Genesis píše:
jeikob píše:tak to je jasný. to je jako ze vším.no a kolik zabere na treningu u bs kondička myslím tím ,kdy se neboxuje,nesparuje,nestínuje,nebouchá do pytlů. i když ono i tohle je samozřejmně budovaní kondice a posilování. ale jednoduše kolik času se vysloveně věnuje samotnému a kolik vedlejšímu


tak je to tak 15 minut rozcvička (10 rozehřátí a 5 protažení a vydejchání) na začátku a pak bjevá tak 10 minut posilovačka na konci a trénink trvá hodinu a půl. takže zhruba 1/4 až 1/3 tréninku je na fyzičku a zbytek BS. a tak mi to i přijde správný, ptže fyzičku může trénovat doma, ale na techniku je vždycky lepší mít tam trenéra.


tak to bylo i na klasickým shotokan karate treningu za komančů.a stejně to maji jak chodím na návštěvu u pavla tedy hung kyun.no jo ale přinutit se pak doma makat teda hlavně to co člověka nejmín baví.u mně to třeba byli ty aerobní záležitosti.běhání a delší dýchavičný záležitosti
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » úte 27. led, 2009 0:41

Genesis píše:
jeikob píše:tak to je jasný. to je jako ze vším.no a kolik zabere na treningu u bs kondička myslím tím ,kdy se neboxuje,nesparuje,nestínuje,nebouchá do pytlů. i když ono i tohle je samozřejmně budovaní kondice a posilování. ale jednoduše kolik času se vysloveně věnuje samotnému a kolik vedlejšímu


tak je to tak 15 minut rozcvička (10 rozehřátí a 5 protažení a vydejchání) na začátku a pak bjevá tak 10 minut posilovačka na konci a trénink trvá hodinu a půl. takže zhruba 1/4 až 1/3 tréninku je na fyzičku a zbytek BS. a tak mi to i přijde správný, ptže fyzičku může trénovat doma, ale na techniku je vždycky lepší mít tam trenéra.


tak to bylo i na klasickým shotokan karate treningu za komančů.a stejně to maji jak chodím na návštěvu u pavla tedy hung kyun.no jo ale přinutit se pak doma makat teda hlavně to co člověka nejmín baví.u mně to třeba byli ty aerobní záležitosti.běhání a delší dýchavičný záležitosti
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Naked_Snake » úte 27. led, 2009 11:38

Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod Vranovsky » čtv 29. led, 2009 22:20

[quote="graver"][quote="pavela"]My emigranti máme ten kousek země furt rádi,i když ho obydlují poněkud pomalejší lidé.[/quote]
No, já nejsem lokálpatriot, takže mě moc nervou ty kecy nadlidí-emigrantů o tom, jak v zemi, kterou z vlastní vůle opustili, žijou jen samí blbci a hajzlové. Tímhle výhřezem dáváš nám pomalejším jen svou vizitku - a pěkně oběma rukama, jak se v Číně sluší. Pokud z tebe mluví nasrání nad nepochopením a následky oslav čínského nového roku, tak to beru - pak si jistě dokážeš dát timeout a zkusit novou verzi :wink:
4Vranovsky: mluv za sebe. Až se narovnáš a vstaneš z vlastního hovna tak se rozhlídni - možná uvidíš někoho, kdo do tvé škatulky nezapadá. A až se tady bude mluvit německy nebo rusky (zase další hospodskej politolog, že), tak týpci jako ty stejně nebudou rozumět, takže to nech plavat.[/quote]

Zdar.Kdo si??neznám.Ani nevim zda sem zde na tebe reagoval :roll: 8O ??
Co to meleš??? :?
Vranovsky
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 11. led, 2009 0:00
Bydliště: Hovniválov

Příspěvekod Vranovsky » čtv 29. led, 2009 22:23

[quote="graver"]4Vranovsky: sorry, až teď jsem si přečetl tvé ostatní posty:
"Slováci byli s Fašistama"
"vždycky sem byl Primitiv"
"oni Vám to Ivani"... etc...
Tím je to jasný, zbytečná reakce z mé strany :idea:[/quote]


To sem rád že je ti to jasný :lol: protože je pravda že Slováci byli s Fašistama a mělo by se to neustále Připomínat :!: :!:

Primitiv sem byl a budu(Dnešní svět je moc "Chytrý" a v tom je hlavní problém jak říká jeden současný Zenový Mnich :lol: ..)a chci být takže sem rád že i toto je ti jasný :wink:

No a to že Ivani si to tu ošéfujou jak budou chtít no tak to je jasný snad úplně každému a nejen tobě :lol: :lol: :P

Takže sem rád že si můj fanda :wink:
Vranovsky
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 11. led, 2009 0:00
Bydliště: Hovniválov

Příspěvekod Makoto » pát 30. led, 2009 8:29

Vranovsky píše:To sem rád že je ti to jasný :lol: protože je pravda že Slováci byli s Fašistama a mělo by se to neustále Připomínat :!: :!:
Primitiv sem byl a budu(Dnešní svět je moc "Chytrý" a v tom je hlavní problém jak říká jeden současný Zenový Mnich :lol: ..)a chci být takže sem rád že i toto je ti jasný :wink:
No a to že Ivani si to tu ošéfujou jak budou chtít no tak to je jasný snad úplně každému a nejen tobě :lol: :lol: :P
Takže sem rád že si můj fanda :wink:

Vranovsky, mohu te pozadat, aby jsi s temi nesmyslnymi politickymi vylevy sel jinam? Tohle je sajt o bojovkach, politika se tu NEprobira.

Preji ti hezky den v tomto "chytrem" svete....
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod graver » pát 30. led, 2009 11:02

Vranovsky píše:Zdar.Kdo si??neznám.Ani nevim zda sem zde na tebe reagoval :roll: 8O ??
Co to meleš??? :?

Taky zdar. Já su nějakej graver (pokud chceš vědět víc, koukni sem: http://www.volny.cz/graver/graver).
Ty jsi na mě nereagoval - já jsem reagoval na tebe (to já tak občas dělám).
"Co to meleš" je otázka, kterou jsem svým obvyklým květnatým způsobem položil já tobě (než mi došlo, že to nebyla forma, kterou bys dokázal pochopit :wink: )
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Trian » pát 30. led, 2009 15:57

4Roman12:
Najznámejšie sebaobranné systémy v súčastnosti sú Krav Maga a Rebaobrana Jima Wagnera. Ak chceš začať so sebaobranou /netrápia ťa zápasy, nechceš sa naučiť šporotovú gymnastiku/. Existuje aj rada ďalších sebaobranných systémov.
MOJA RADA: Začni chodiť na sebaobranu, ktorú máš od domu najbližšie. Po nejakom mesiaci, alebo dvoch, keď si vytvoríš istý obraz o tom, čo vlastne robíš, tak obehni ďalšie kluby a zacvič si s nimi. Zistíš, ktorý z nich je PODĄA TEBA najlepší, prístup ktorého trénera sa ti zdá najviac reálny a funkčný. A potom sa rozhodni.
Krav Maga, Systema, Jim Wagner... Všetky systémy idú dopredu, všetky sa vyvíjajú, vybrať si musíš sám. Veľa záleží na tebe a na trénerovi, systém je len prostriedok.

4Pavela:
Jeden hovorí o tom, druhý o inom...
Pavela vyjadril názor, položil niekoľko otázok... Všetci ho zotreli pod čiernu zem, tak argumentoval... A pravdivo. Keď ale nebolo už ako spochybovať tvoje tvrdenia, a tebe praskli nervy, tak začali všetci vymýšľať, že si agresívny, nevyrovnaný...
Ako človek, ktorý robí wushu sa ťa zastávam, preto, že viem, že máš vo väčšine vecí pravdu. Wushu znamená bojové umenia. Neznamená to čínsky box, taiji, kungfu, paqua... Wushu obsahuje všetko.
Na Slovensku nepoznám ale jediný klub, ktorý by vyučoval wushu seriózne. Všetci sme LEN ©PORTOVCI. Cvičíme zostavy, drillujeme techniky, ale takmer vôbec necvičíme sparring.
Podstatné je ale to, že SKORO V©ETCI, ktorý cvičia wushu, vedia, že by im nezachránilo krky na ulici. Cvičia ho, preto že sa im páči.
Ja som kôli tomu začal robiť aj trochu kontaktnejšie veci a urobil si skromný nadhľad, ktorý by si mal urobiť každý.

4All:
Chalan chcel poradiť a zase sa to zvrhlo na typický spor, či je lepšie TBU, alebo BS... 90% príspevkov off topic... :evil: :evil:
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod Vranovsky » pát 30. led, 2009 16:02

[quote="Makoto"][quote="Vranovsky"]To sem rád že je ti to jasný :lol: protože je pravda že Slováci byli s Fašistama a mělo by se to neustále Připomínat :!: :!:
Primitiv sem byl a budu(Dnešní svět je moc "Chytrý" a v tom je hlavní problém jak říká jeden současný Zenový Mnich :lol: ..)a chci být takže sem rád že i toto je ti jasný :wink:
No a to že Ivani si to tu ošéfujou jak budou chtít no tak to je jasný snad úplně každému a nejen tobě :lol: :lol: :P
Takže sem rád že si můj fanda :wink:[/quote]
Vranovsky, mohu te pozadat, aby jsi s temi nesmyslnymi politickymi vylevy sel jinam? Tohle je sajt o bojovkach, politika se tu NEprobira.

Preji ti hezky den v tomto "chytrem" svete....[/quote]


V©ECHNO! Je Politika.... :lol: :lol: :idea: :wink:
Vranovsky
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 11. led, 2009 0:00
Bydliště: Hovniválov

Příspěvekod Vranovsky » pát 30. led, 2009 16:03

[quote="graver"][quote="Vranovsky"]Zdar.Kdo si??neznám.Ani nevim zda sem zde na tebe reagoval :roll: 8O ??
Co to meleš??? :?[/quote]
Taky zdar. Já su nějakej graver (pokud chceš vědět víc, koukni sem: http://www.volny.cz/graver/graver).
Ty jsi na mě nereagoval - já jsem reagoval na tebe (to já tak občas dělám).
"Co to meleš" je otázka, kterou jsem svým obvyklým květnatým způsobem položil já tobě (než mi došlo, že to nebyla forma, kterou bys dokázal pochopit :wink: )[/quote]


Jo jo... :oops: 8)
Vranovsky
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 11. led, 2009 0:00
Bydliště: Hovniválov

Příspěvekod Trian » pát 30. led, 2009 16:23

...Slováci byli s Fašistama a mělo by se to neustále Připomínat...

To môžeš pripomínať generácii, ktorá tie veci zažila. Mladých tým len naserieš a potom, že je v uliciach násilie... Flegmatizmom sa tiež dajú riešiť problémy, ale to môžeš na každý príspevok napísať reakciu ako: "mám v paži" "mám na háku" "všetci ste dementi" "som debil" a pod.
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod graver » pát 30. led, 2009 17:04

No, ono to tak většinou je, že někdo, kdo u toho nebyl, káže někomu, komu je to jedno, ale dost politiky.
4Vranovsky: neber to jako že se do tebe navážím, ale je to takový problém quotovat jako ostatní?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

co je nejlepší!

Příspěvekod TheKiller » ned 01. úno, 2009 11:48

Hej, zdár všichni!
Nejlepší reálná sebeobrana je podle mě aikido nebo kickbox. Můžu to říct sám za sebe dost dobře, protože tam chodím dva měsíce a na diskotéce jsem už pěkně vycvičil jdnoho thajboxera, kterej dělal do mojí bejvalky. Dostal pěkně za vyučenou, he he. Jinak si ale myslím, že trenink sebeobrany je úplně nejvíc o mentálním tréninku. Tělocvična a cvičení není tak důležitý. Good fighty chlapi a pamatujte na vnítřní sílu Dobré Cesty!
TheKiller
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. úno, 2009 0:00

Re: co je nejlepší!

Příspěvekod qBrona » ned 01. úno, 2009 12:45

TheKiller píše:Hej, zdár všichni!
Nejlepší reálná sebeobrana je podle mě aikido nebo kickbox. Můžu to říct sám za sebe dost dobře, protože tam chodím dva měsíce a na diskotéce jsem už pěkně vycvičil jdnoho thajboxera, kterej dělal do mojí bejvalky. Dostal pěkně za vyučenou, he he. Jinak si ale myslím, že trenink sebeobrany je úplně nejvíc o mentálním tréninku. Tělocvična a cvičení není tak důležitý. Good fighty chlapi a pamatujte na vnítřní sílu Dobré Cesty!


chi chi chi chi já se asi pochčím smíchy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
qBrona
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: sob 15. zář, 2007 23:00
Bydliště: Opava

Příspěvekod Boreas » ned 01. úno, 2009 13:34

Snad aby se radši většina vláken přesunula do tématu <b>vtípky a fórky</b> 8)
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Dalt » ned 01. úno, 2009 14:40

to je fakt killer :D :lol: :lol: - me uplne rozsekal...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Makoto » stř 11. úno, 2009 10:27

Tak jsem dostal video, ktery kompletne zmenilo muj pohled na realnou sebeobranu. Tak jednoduche a ucinne techniky jsem uz dlouho nevidel ;-)

http://regretfulmorning.com/2009/02/how ... an-attack/

Enjoy :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod luen » stř 11. úno, 2009 19:20

Makoto píše:Tak jsem dostal video, ktery kompletne zmenilo muj pohled na realnou sebeobranu. Tak jednoduche a ucinne techniky jsem uz dlouho nevidel ;-)

http://regretfulmorning.com/2009/02/how ... an-attack/

Enjoy :-)


Konecne to nekdo ukazal bez vytacek ... :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron